Floating Facebook Widget

ODPROWADZANIE BYTÓW, DUSZ.

Zajmuję się odprowadzaniem bytów do najodpowiedniejszych dla nich wymiarów współpracując ze Strażnikami Międzywymiarowymi.

Byty i istoty z innych wymiarów o "negatywnym" usposobieniu mogą przyczyniań się do chorób, kłótni, toksycznych nawyków itd. Pasożytnicze istoty będąc w naszym ciele mogą karmić się naszą energią, w tym energią toksycznych myśli, emocji, czynów. Będąc niewidzialnymi istotami starają się byśmy nie wiedzieli że toksyczne myśli które pojawiają się w naszej głowie to narzucane przez je myśli by doprowadzać Nas do stanów depresyjnych, beznadziejności czy nienawiści, czy wręcz haosu. Są to jednak zagubione istoty i potrzebują tak naprawdę transformacji, odprowadzenia do odpowiedniej przestrzeni, wymiaru, gdzie będą mogły znaleźć drogę harmonijną.

Zajmuję się odprowadzaniem również dusz które uwięziły się między wymiarami w zaświatach. Działam również globalnie (cmentarze, katastrofy na Ziemi, podziemia bloków mieszkalnych...). Często dusze uwięzione czy przywiązane  do danego miejsca bronią go, straszą innych i w wyniku tego w danym mieszkaniu są kłótnie, haos życiowy, w przypadku firm słabe dochody, problemy, zaś w przypadku określonych terenów niemożność jego rozwoju, kreacji w danym miejscu, gdyż "duchy" strzegą tego miejsca, będąc zagubione i trzymając się starego. Odprowadzenie odbywa Sercem i w porozumieniu z Wyższą Jaźnią. I doprowadza nie tylko do większej Harmonii w danym miejscu ale możliwości dalszego rozwoju.

250ZŁ

kontakt:
tel.kom. 791-328-528
www.harmonia-przestrzeni.com


  • ODPROWADZANIE BYTÓW, DUSZ.

Kontakt:
791328528 jaro1979@wp.pl
Miejscowość:
Strona internetowa: http://www.harmonia-przestrzeni.com
Data dodania: 2019-01-03
Data wygaśnięcia: 2020-01-03
Ilosc wyświetleń: 276
Wszystkie ogłoszenia użytkownika