Floating Facebook Widget

Nauka tantry- transformacja poprzez zmysły

Warsztaty / kursy/ sesji indywidualne / spotkania dla par zapraszamy każdego: singli, pary, niezaleznie od relacji, orientacji i płci. Wydarzenia są skierowane do osób pełnoletnich.
Praktyka, którą się dzielę muska o podstawy praktyki tantry i jest wspaniałym fundamentem posmakowania filarów tantry otwartego serca. To Ty sam decydujesz swobodnie eksplorować tyle, ile chcesz i co jest w zgodzie z Tobą.

Czym jest Tantra?

Tantra to sztuka świadomego doświadczania życia i wszystkich jego aspektów. To ścieżka duchowego rozwoju, praktyka prowadząca do uzyskania transcendentalnej jedności. Tantra jest drogą transformacji zakorzenioną w tradycjach szamańskich i praktyce Yogi. To świadome bycie, doświadczanie, które jest transcendentalnym przeżyciem. Doświadczaniem chwili siebie i drugiego człowieka ponad czasem. Tantra to łączenie się ze Źródłem.
żródło: www.graga.pl/tantra-3/

W bezpiecznej przestrzeni będziesz mógł/mogła doświadczyć:
-świadomego dotyku
-spokoju i relaksu
-otwartości serca
-praktyki uważności poprzez ciało i zmysły
-oswoisz, a być może trwale oczarujesz to czym jest współczesna tantra
-medytacji poprzez dotyk i oddech
-akceptacji i swobody wyrażania siebie
-poczucia wolności wewnętrznej, harmonizacji i akceptacji,
-dbania o swoje granice i tworzenia bezpiecznej przestrzeni
-swobodnego wyrażania siebie
-poszerzenia samoświadomości, rozwoju duchowego, czyli tego co daje tantra


ZApraszam również na sesje  bioenergoterpii, pracy z bliskością, ciałem oddechem, redukcji stresu, medytacji relaksacji i usług terapuetycznych oraz warsztaty. Uczestnicy proszeni są o założenienie komfortowego swobodnego stroju. 
Praktyka w ubraniu. Brak nagości. 
Sam stawiasz granice, biorąc odpowiedzialnośc za własne doświadczenie.
Podczas spotkań/ sesji obowiązuje całkowity zakaz spożywania i bycia pod wpływem alkoholu lub innych środków zmieniających świadomość.
Serdecznie zapraszam na spotkanie ze sobą i drugim czlowiekiem poprzez świadomy dotyk - powolny, pełny uwagi i miłości uzdrawiający klimat przestrzeni doświadczania, którego być może nigdy wcześniej nie doświadczyłeś/łaś.
Serdecznie zapraszam. Do zobaczenia.

Grażyna Arendt (Śliwińska) - mistrzyni naturopatii, dyplomowana bioenergoterapeutka, hipnotyzerka, coach, pasjonatka tantry i medytacji, prowadzi regularne zajęcia z pracy nad samoświadomością poprzez ciało, oraz pracy z emocjami poprzez ruch, a także cykliczne warsztaty weekendowe. Pracując na codzień indywidualnie głownie z osobami pragnącymi poprawić jakość swojego życia, w tym także z osobami uzależnionymi,współuzależnionym i DDA. Jest członkiem Cech Naturopatów i Hipnotyzerów
Więcej o mnie: www.graga.pl


Kontakt:
791081452 pomoc@graga.pl
Miejscowość: Łódź
Adres: Ciasna, 4 m 5
Strona internetowa: www.graga.pl
Data dodania: 2019-06-12
Data wygaśnięcia: 2019-12-09
Ilosc wyświetleń: 412