Floating Facebook Widget

Mężczyzna*Moc*Miłość*Świętość IV- mini-warsztat KY

* MĘŻCZYZNA: MOC, MIŁOŚĆ, ŚWIĘTOŚĆ IV*
MAGNETYZM POLARYZACJI
intensywny mini-warsztat sekretnej wiedzy i technik Kundalini Yogi dla mężczyzn


PROWADZI: MAREK MIEDZIEWSKI

23.06.2018, g. 10.00 – 13.00

Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2 (metro Pole Mokotowskie), 
www.adishakti.eu

***
Jak się inspirować, zamiast prowokować?
Magnetyczne preferencje partnerów
Jak złożyć, by stworzyć; od projektu do obiektu

Na tych warsztatach dowiesz się na czym polega prawdziwa natura mężczyzny, z jakimi 3 fobiami boryka się każdy mężczyzna, w jakich aspektach powinieneś rozwinąć kreatywny dialog.

Dowiesz się nowych rzeczy o kobietach, które mogą Cię trochę zszokować.

Doświadczysz medytacji na rozwinięcie siły.

Co jest największym wyzwaniem mężczyzny w obecnym świecie?
Jak znaleźć harmonię i miłość w relacji?
Jak postępować z kobietą i znać jej prawdziwe oczekiwania?

Dostaniesz jogiczną wiedzę i techniki potrzebne do doświadczania i zrozumienia, co to znaczy w pełni być mężczyzną.

Dostaniesz wskazówki, jak poszerzyć intymną relację z partnerką.
Rozwiniesz jakości wojownika odkrywając swój potencjał.
Otrzymawszy tą wiedzę od mężczyzny i będąc wspieranym przez innych mężczyzn, poczujesz to, czego nie dała ci żadna kobieta.

Na tych warsztatach będziesz miał okazję spędzić czas tylko w męskim gronie i poruszyć tematy, na które nie miałeś jeszcze okazji porozmawiać, bo tylko w męskim gronie można w ten sposób rozmawiać o kobietach.

Zapraszam
WARSZTAT OTWARTY DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH

***
Inwestycja: 150 zł
Rezerwacja miejsc: basiabaczkura@gmail.com
Informacje: Marek – 602 777 202
płatność gotówką na miejscu

Zabierz wygodny strój do ćwiczeń, picie, coś do notowania.

***
Techniki kundalini yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, mentalny. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.

„…Marek tak wspaniale ujawnił prawdę o szczęściu, tym kluczu do niego, tak dokładnie wskazał drogę, że czuję się wciąż oszołomiona tą Prawdą… Bardzo dziękuję… Mam poczucie, że potrafię wszystko, co tylko mogę zapragnąć… Mam moc!… Sama kształtuję swoje życie, mam za nie odpowiedzialność. Czuję się niesamowicie wolna, świadoma, wręcz potężna”.

„Moje serce bije w podziękowaniu dla Marka za tak mądry warsztat. Dziś przeżywałam świadomie każdą chwilę, wiedząc, że odpowiadam za wszystko, co się wokół mnie dzieje. Dziękuję :)”

„To lepsze niż seks”, uzdrowienie, które zadziało się w sekundy (!) i niezwykła energia, którą czuło się niemal namacalnie w II cz. warsztatów z Markiem Miedziewskim w czerwcu. Jeszcze długo po warsztatach wysłuchiwaliśmy Waszych relacji, co Wam się zadziało na tych warsztatach i co Kundalini Yoga wniosła w Wasze życie.

***********************
INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z MARKIEM: ODKRYWANIE TALENTÓW, DOBÓR PRAKTYK, OTWIERANIE NA MIŁOŚĆ

16 i 23.06.2018

Marek jest osobą, która dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać niewykorzystywane talenty, potencjał, podpowiedzieć coś, czego sami nie widzimy i dobrać praktykę Kundalini Yogi, ew. coś co poczuje tak, by rozwinąć w sobie konkretną jakość, coś uzdrowić, przetransformować. Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji.

„Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

Otrzymasz informacje na temat Twojego potencjału, możliwości jego rozwoju, z czym warto popracować, dobiorę praktyki najbardziej właściwe dla Ciebie na ten moment.

***
dobór praktyki – 15 min – 50 zł
gdy masz dodatkowe pytania: 30 min – 100 zł
przeprowadzenie przez głębszy proces – 60 min. – 200 zł

Informacjarezerwacja: Basia Baczkura 608 585 737, basiabaczkura@gmail.com + wpłata 50% kwoty na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: sesja VII

*******************
MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała otwierającą na miłość z serca. Czerpie radość z podróżowania i doświadczania różnorodności życia. www.kozyczkowo44.pl

  • Mężczyzna*Moc*Miłość*Świętość IV- mini-warsztat KY

Kontakt:
basiabaczkura@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Adres: ul. Narbutta 65/71
Strona internetowa: www.adishakti.eu
Data dodania: 2018-06-08
Data wygaśnięcia: 2018-12-05
Ilosc wyświetleń: 346