Floating Facebook Widget

Medytacje online - ciało, ruch, emocje, energia

Zapraszam na wsparcie psychologiczne, duchowe i energetyczne podczas obecnej sytuacji w Polsce. Przez dwa tygodnie codziennie w godzinach 19:00 – 20:15 będę prowadził MEDYTACJE, na swojej stronie na facebook'u: Tomasz Kudłacz - holistyczny rozwój. (www.facebook.com/tomaszkudlacz). Będzie miała ona dwie formy. Przeważnie medytacja serca z wizualizacją i kontaktem z ciałem w ruchu (bardziej statycznie) oraz 3 spotkania online praktyki Duchowości Tańca – ucieleśnienia i medytacji w ruchu. Dołącz do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/1104769656534000/

Z przyjemnością podzielę się swoim doświadczeniem, wiedzą i wewnętrzną mądrością z zakresu pracy z ciałem, ruchem, emocjami i energią, które są moimi czterema fundamentami we wsparciu i pomocy, którą udzielam osobom korzystającym z moich usług. A są to wsparcie na ścieżce samorozwoju osobistego i duchowego oraz sesje uzdrawiające, gdzie czerpię również z praktyk szamańskich.

Ciało, ruch, emocje i energia razem?

Ruch jest energią. Słowo „emocja” pochodzi z języka łacińskiego „e movere” i oznacza „w ruchu”, „w ruch”. Emocje, które generowane są przez myśli, zlokalizowane są w ciele. Energia podąża za myślą, uwagą. Kiedy poruszamy ciałem oddechem i siłą mięśni, kiedy poruszamy ciało w jakiejś przestrzeni fizycznie oraz kiedy poruszamy strumieniem świadomości energię naszej kinesfery – przestrzeni osobistej, poruszamy w ten sposób myśli, emocje, uczucia, obrazy, przekonania i to, co czasami trudno nazwać słowem. Przepuszczenie przez ciało, wyrażenie i odczucie tego wszystkiego w ciele - ucieleśnienie, pozwala puścić napięcia psychofizyczne i blokady energetyczne powstałe w wyniku niewyrażenia, stłumienia, wyparcia (które często dzieją się w nas nieświadomie) oraz stresu.

O Jaskiniach Serca możesz poczytać więcej tutaj:
https://www.facebook.com/tomaszkudlacz/photos/a.1584114291865021/2313426962267080/?type=3&theater

LINK DO ZRZUTKI, jeśli zechcesz mnie wesprzeć darowizną:
https://zrzutka.pl/2ua2d8


Kontakt:
535141577 kudlacztomasz@gmail.com
Miejscowość: Warszawa
Adres: Chłodna, 15
Strona internetowa: www.facebook.com/tomaszkudlacz
Data dodania: 2020-03-18
Data wygaśnięcia: 2020-04-01
Ilosc wyświetleń: 49
Wszystkie ogłoszenia użytkownika