Floating Facebook Widget

Masaż tybetański, Masaż ojca Klimuszko

Masaż energetyczny należy do najsilniejszych ceremonii uzdrawiania, często staje się trampoliną w rozwoju duchowym i poszerzeniu świadomości. Swoim zakresem obejmuje zarówno ciało fizyczne jak i ciała subtelne. Delikatny dotyk podczas masażu uwalnia blokady i zastoje energetyczne na wielu poziomach, harmonizując i równoważąc ciała subtelne, czasami otwierając osobę na kolejne poziomy duchowe. Równoważy przestrzeń serca, łączy z wyższym ja, z duszą. Transformuje przekonania i wzorce, które nam nie służą, przywraca naturalną mądrość i wiedzę – kim jestem, jak chcę żyć, czego pragnę. Wzmacnia moc działania i realnego wpływu na własne życie i zdrowie. Na poziomie fizycznym powoduje głębokie oczyszczanie organizmu z zalegających w nim toksyn i złogów, przywraca wewnętrzną równowagę, wzmacnia układ odpornościowy, poprawia krążenie. Na poziomie energetycznym znacząco podnosi  poziom energii życiowej.

Jest zalecany szczególnie przy nerwicach, depresjach, alergiach. Efektywnie wspiera proces zdrowienia w wielu poważnych schorzeniach, m. in. w przypadkach chorób narządu ruchu, kręgosłupa, zaniku mięśni, chorobach krążenia, zakrzepowym zapaleniu żył, chorobach narządów wewnętrznych. Łagodzi bolesne skurcze mięśni. Masaż tybetański czy masaż ojca Klimuszki jest pomocny przy stwardnieniu rozsianym, szczególnie w pierwszym stadium choroby.

Masaż tybetański to ceremonia 14 bardzo subtelnych masaży. Zawsze wykonujemy nie mniej ani więcej tylko 14 sesji. Klient podczas masażu pozostaje w ubraniu (najlepiej z naturalnych włókien). Masaż całego ciała trwa ok. 1,5 godziny.

Masaż ojca Klimuszki to delikatny masaż wykonywany bez ubrania, na gołe ciało. Zabieg trwa 2,5 godziny. Ilość zabiegów niezbędnych do uzyskania zmiany w energetyce i ciele fizycznym dobierana jest indywidualnie w zależności od stanu psycho-fizycznego klienta.

  • Masaż tybetański, Masaż ojca Klimuszko
  • Masaż tybetański, Masaż ojca Klimuszko

Kontakt:
+48 608520250 anna@annaszurlej.pl
Miejscowość: Wrocław (dolnośląskie)
Adres: Aleja Wiśniowa 33/6
Strona internetowa: www.annaszurlej.pl
Data dodania: 2018-01-12
Data wygaśnięcia: 2018-07-11
Ilosc wyświetleń: 654