Floating Facebook Widget

ŁÓDŹ Film Nie ma nieuleczalnego! sprawdź sam! 23.2

Otwarta projekcja filmu dokumentalnego
FENOMEN BRUNO GROENING Od 15 lat na ekranach kin

ŁÓDŹ Łódzki Dom Kultury Kino Szpulka ul. Traugutta 18
sobota, 23 lutego 2019, godz.10:00 – 16:00 (łącznie z 2 przerwami, możliwość posiłku)
Film w 3 częściach (po ok. 95 min. każda)

W 1949 roku jedno nazwisko wypełniało nagłówki gazet: Bruno Groening. Wydawano nakłady specjalne gazet, a radio i kronika filmowa zdawały relacje z wydarzających się uzdrowień. Nakręcono film. Wszędzie, gdzie Groening pojawiał się, napływały dziesiątki tysięcy ludzi – z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Francji, Stanów Zjednoczonych.
Bruno Groening mówił jedno:
'Nie ma chorób nieuleczalnych - Bóg jest największym lekarzem!'
I działy się rzeczy niepojęte. Chorzy odzyskiwali zdrowie – sparaliżowani mogli chodzić, niewidomi mogli widzieć…. Film dokumentalny ukazuje obiektywnie wydarzenia z tamtego okresu.Oryginalne dokumenty filmowe, materiały archiwalne, ponad 50 wywiadów ze świadkami tamtych czasów, a także sceny fabularne sprawiają, że staje się on dla widza głęboko poruszającym przeżyciem.
Jest on czymś więcej, niż tylko dokumentem minionego czasu. Wielu widzów opowiada, jak podczas oglądania filmu poczuło w sobie przepływ siły. Niektórzy relacjonują nawet o ustąpieniu bólów, niepełnosprawności i różnych obciążeń, zarówno psychicznych, jak i fizycznych.

Jak to jest możliwe? Groening umarł w 1959 roku, a jednak fakty mówią same za siebie: uzdrowienia z raka, dusznicy bolesnej, reumatyzmu i osteoporozy, jak również z nałogu narkotycznego i innych uzależnień wydarzają się również dzisiaj. Rezultaty dokumentują lekarze.

Wielu ludzi zostało na zawsze uwolnionych od psychicznego i cielesnego cierpienia. Między innymi są udokumentowane uzdrowienia nawet z chorób przewlekłych oraz z psychicznych i fizycznych dolegliwości (np.: depresje, dusznica bolesna, niedowład, uzależnienia od alkoholu, narkotyków, lekarstw, oraz wiele innych.) 'Niech państwo nie będą łatwowierni, tylko przekonają się sami!' - Bruno Groening WSTĘP WOLNY
na bazie dobrowolnych datków bruno-groening-film.org
Kontakt tel.: +48 502 656 304

  • ŁÓDŹ Film Nie ma nieuleczalnego! sprawdź sam! 23.2

Kontakt:
502 656 304 bgf.lodz@o2.pl
Miejscowość: ŁÓDŹ (łódzkie)
Adres: Traugutta 18
Strona internetowa: www.bruno-groening-film.org
Data dodania: 2018-11-22
Data wygaśnięcia: 2019-11-22
Ilosc wyświetleń: 353
Wszystkie ogłoszenia użytkownika