Floating Facebook Widget

Kurs numerologii cz.1 z Małgorzatą Brzozą

19-20 października - Poznań

Kurs Numerologii uczy interpretacji indywidualnej karmicznej drogi życia,
pozostawia wiedzę umożliwiająca dokonanie interpretacji Drogi Życia, na podstawie faktycznej daty urodzenia. Każdy uczeń, który ukończy kurs potrafi poprzez analizę rozpoznać najistotniejsze powołania w życiu analizowanej osoby, jej talenty, wyzwania i ustawić korzystny podpis.

Uczymy się rozpoznawać schematy, które jak drogowskazy prowadzą nas do otwarcia w sobie świadomości boskiej doskonałości naszego jestestwa, duszy… zgodnie z przekazem: „Królestwo Boże jest w was”. Numerologia to tylko wiedza rozpostarta pomiędzy matematyką pitagorejczyków, filozofią i świadomością. To pradawna wiedza, która sama w sobie może być pomocnym narzędziem, ale narzędzie samo w sobie niczego nie czyni, tylko istota – człowiek wprawia narzędzie w ruch czyniąc nim dzieła zgodnie z własnym sumieniem i poczuciem smaku.

Wiedza może służyć mądrości, jeśli identyfikuję mądrość, jako umiejętność wyboru pomiędzy tym, co ważne i tym, co mniej ważne, tu wiedza może być podpowiedzią, jest jednak zawsze tylko narzędziem umysłu na usługach serca, i to SERCE jest jedynym właściwym dyspozytorem wszelkiej wiedzy, dostrzeganej z jakiegokolwiek, – czyli subiektywnego - osobistego kierunku postrzegania.

Na warsztatcie
Numerologia część I, Data Urodzenia jest mapą wcielenia, informacje podstawowe o dacie urodzenia i liczbach. Zajęcia dla początkujących, praktyczne podstawy pracy z programem - portretem numerologicznym, który pozwala zapoznać się ze skutkami karmy osobistej i systemami nawykowej uwagi emocjonalnej na podstawie energii zapisanej w postaci daty urodzenia omówiona na datach urodzenia kursantów. Opis 3 cykli życia, i 4 warunków zewnętrznych, lekcji z ostatniego wcielenia przed aktualnym życiem. Omówienie wibracji dnia narodzin oraz głównego profilu osobowości, wibracji dziedziczonych karmicznie jako długi, jako wibracje mistrzowskie, opiekę sił wyższych i moc duchową. Omówienie wpływu 4 energii w ustawieniach początkowych dla każdego z uczestników.

Koszt uczestnictwa w warsztacie to 500 zł. Wymagana wpłata zaliczki 100 zł na konto.

Na warsztacie jest ograniczona liczba uczestników. Decyduje kolejność wpłat zaliczek.
Kontakt studio@joga-yam.pl

Możliwe indywidualne konsultacje z Panią Małgorzatą Brzozą.

  • Kurs numerologii cz.1 z Małgorzatą Brzozą

Kontakt:
797-130-616 jogayam@gmail.com
Miejscowość: Poznań
Adres: Kochanowskiego 4
Strona internetowa: www.joga-yam.pl
Data dodania: 2019-10-08
Data wygaśnięcia: 2019-10-15
Ilosc wyświetleń: 58
Wszystkie ogłoszenia użytkownika