Floating Facebook Widget

KURS NATURALNA LARYNGOLOGIA

Zdrowie jest najcenniejszym skarbem – szkoda tylko, że doceniamy je niejednokrotnie, kiedy jest już za późno. Często bagatelizujemy symptomy wskazujące, że jest coś nie tak – a przecież ciało wysyła alarmujące sygnały o wiele wcześniej. Jeśli tylko nauczymy się je zauważać i  podejmiemy walkę ze schorzeniem mamy większe szanse powodzenia aby całkowicie wyzdrowieć. Na zajęciach przedstawię przepisy, kuracje, terapie które pomogą poczuć się lepiej i zdrowiej, bez potrzeby wydawania wielkich pieniędzy, kupowania drogich lekarstw i ze składników tanich oraz łatwo dostępnych. Potrzebna jest tylko chęć aby zrobić coś dla siebie samego, oraz chwila czasu poświęcona na przyjemność, która zaowocuje korzyścią dla zdrowia.  

LARYNGOLOGIA

Laryngologia – dziedzina medycyny zajmująca się rozpoznawaniem i leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła oraz innych narządów głowy i szyi.  

NATURALNA Terapie naturalne obejmują różnego rodzaju metody lecznicze, to duży dział wiedzy i umiejętności – wiedza ta wywodząca się z bardzo dawnych czasów przez lata przekazywana była pokoleniom. Terapia naturalna jest również nazywana medycyną niekonwencjonalną jednakże nie wyklucza ona i nie przeciwstawia się metodom leczenia konwencjalnego – wręcz przeciwnie! – może być jej alternatywą lub doskonałym uzupełnieniem, należy ją traktować jako wspomaganie tradycyjnej medycyny.   Terapie naturalne są bardzo bliskie człowiekowi, ponieważ nie stosuje się w nich żadnych leków chemicznych. Już jej sama nazwa wskazuje, że zwraca się ku naturze.  

Leczenie „medycyną naturalną” obejmuje ciało i duszę, bo żeby wyleczyć ciało należy uleczyć także duszę. Terapie naturalne obejmują diagnozę, leczenie oraz profilaktykę.  

Na kurs można umówić się indywidualnie w każdym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu.  

Serdecznie zapraszam

  • KURS NATURALNA LARYNGOLOGIA
  • KURS NATURALNA LARYNGOLOGIA

Kontakt:
781298439 naturoterapia.atyde@tlen.pl
Miejscowość:
Strona internetowa: www.naturoterapia.atyde.pl
Data dodania: 2020-01-13
Data wygaśnięcia: 2020-01-20
Ilosc wyświetleń: 103
Wszystkie ogłoszenia użytkownika