Floating Facebook Widget

KURS MEDYCYNA TRADYCYJNA, LUDOWA

Zapraszam na kurs MEDYCYNA TRADYCYJNA, LUDOWA 

Medycyna ludowa to system działań leczniczych, przepisów, receptur sposobów i kuracji zachowany w ludowej tradycji, oparty na przekazach przechodzących z pokolenia na pokolenie, obejmujący wszelkie domowe sposoby postępowania w chorobie oraz zabezpieczania się przed nią.   Medycyna ludowa skupia w sobie wiedzę, wierzenia, cały  pogląd na świat oraz praktyczne działania aby zapewnić człowiekowi zdrowie. Dla jednych to stek bzdur i zabobonów dla innych cenna już zapominana wiedza i mądrość. Jeśli zaliczasz się do tych drugich to zapraszam ... Sięgnij po wiedzę naszych prababć i nie tylko...  


Na kursie przedstawię sposoby rozpoznawania, sposoby postępowania w przypadku różnych dolegliwości, receptury ziołolecznictwa, opisy ziół, wiadomości z zakresu medycyny chińskiej, wiadomości z zakresu medycyny ayurwedyjskiej (staroinduskiej) oraz różne kuracje oczyszczające, wspomagające, przedstawię holistyczną (całościową obejmującą aspekt ciała i ducha) interpretację wyników badań laboratoryjnych oraz przedstawię właściwości poszczególnych witamin i mikroelementów ważnych dla naszego zdrowia oraz poruszę tematykę duchowych przyczyn powstawania chorób, tak aby każdy mógł wziąć własne zdrowie w swoje ręce, aby mógł pomóc sobie sam, a przede wszystkim żeby mógł świadomie podejmować decyzje związane z własnym zdrowiem.  

 Naucz się stosować naturalne leki, poznaj sposoby, receptury, kuracje i metody ludowe, nauczysz się jak obserwować swoje ciało, jak rozpoznać sygnały wysyłane przez nasze ciało, naucz się interpretować wyniki badań laboratoryjnych naucz się pomagać sam sobie i swoim bliskim.  

Kurs jako całość składa się z sześciu części:

1.
Obserwacja, rozpoznanie - co mi jest
2. Kuracje ludowe - domowe sposoby wspomagania zdrowia
3. Ziołolecznictwo - receptury, przepisy, właściwości ziół
4. Witaminy i minerały - co z czym i dlaczego
5. Interpretacja wyników laboratoryjnych - czytaj między wierszami
6. Duchowe przyczyny zachorowań 

Ale jeśli chcesz każda część może być odrębnym kursem

KURS ( KURSY) DOSTĘPNY także W WERSJI WYSYŁKOWEJ  

Na kurs (kursy) można umówić się indywidualnie w każdym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu. Preferuję pracę indywidualną, staram się dostosować do potrzeb każdego z osobna. U mnie nie czeka się na termin czy zebranie grupy, zapewniam nocleg.    

Masz pytania zadzwoń lub napisz

  • KURS MEDYCYNA TRADYCYJNA, LUDOWA

Kontakt:
781298439 naturoterapia.atyde@tlen.pl
Miejscowość:
Strona internetowa: www.naturoterapia.atyde.pl
Data dodania: 2020-02-13
Data wygaśnięcia: 2020-02-20
Ilosc wyświetleń: 41
Wszystkie ogłoszenia użytkownika