Floating Facebook Widget

Kurs masaż aromaterapeutyczny - aromaterapia

Kurs masazu aromaterapeutycznego - masaż aromaterapeutyczny.

Masaż aromaterapeutyczny jest nazywany również masażem zapachowym, to zabieg wykonywany z użyciem olejków eterycznych, który łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków, dobranymi dla konkretnej osoby.
Masaż ten jest jedną z najważniejszych metod aromaterapeutycznych, najpopularniejszą i najbardziej użyteczną formą aromaterapii. Celem masażu jest wprowadzenie do organizmu przez skórę leczniczych substancji zawartych w olejkach oraz poprawę krążenia krwi.
Za pomocą naturalnych olejków eterycznych, pomaga zwalczyć dolegliwości zdrowotne. Masaż ten jest najskuteczniejszym zabiegiem w aromaterapii. Jest masażem odprężającym, rozluźniającym który pozwala na szybsze wyrównanie stanów energetycznych, uśmierza ból, łagodzi napięcia, zmniejsza objawy stresu. W czasie masażu wykorzystuje się naturalne olejki roślinne, które w trakcie zabiegu wnikają w głąb skóry.
Przynosi on również podobnie jak każdy masaż fizyczne i psychiczne odprężenie. Tak więc masaż zapachowy również wspomaga leczenie.
Zabiegi mają na celu poprawę ogólnej kondycji organizmu człowieka poprzez przywrócenie mu równowagi i pobudzenie jego naturalnych sił odpornościowych.


https://bioterapia.pl.tl
Kurs stacjonarny i wysyłkowy na teren:cała Polska i zagranica.

  • Kurs masaż aromaterapeutyczny - aromaterapia

Kontakt:
+48 505 028 903 boz1000@op.pl
Miejscowość:
Strona internetowa: https://bioterapia.pl.tl
Data dodania: 2019-02-20
Data wygaśnięcia: 2020-02-20
Ilosc wyświetleń: 541
Wszystkie ogłoszenia użytkownika