Floating Facebook Widget

KURS "Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów"

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości.
Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach pochodzi bezpośrednio z ustnych przekazów starszyzny z Gwatemali.

„Odkąd trafiłem na tradycyjny Kalendarz Majów moje spojrzenie i odbieranie rzeczywistości zmieniło się, poprawiło. Dzięki niemu lepiej rozumiem samego siebie, swoje tendencje, dary i wyzwania, nabrałem większego szacunku dla zjawisk w otaczającym mnie świecie i wykorzystuję go, by harmonizować moje doświadczanie każdego dnia”.
Tomasz Czyba

Zagadnienia poruszane na warsztacie:
- rodzaje i zastosowanie kalendarzy: Chol'Qij, Haab, długa rachuba
- znaczenie 20 Naguali - w odniesieniu do energii dnia i urodzonej w nim osoby
- 13 Tonów, Treceny, energia roku, rytm i właściwości
- 4 Kierunki, 4 kolory, 4 żywioły, Czterech Dziadków, Cztery Babcie, Cztery Jaguary
- majański krzyż, majańskie "drzewo życia" - nauka interpretacji na przykładach dat urodzenia - pochodzenie, dary, wyzwania i misja znaków
- "NOWY" kalendarz, czyli nauka obliczania codziennej energii w/g majańskiej kosmologii i rozumienia lepiej jakości jakie manifestują się danego dnia
- majańska mapa energii w ciele
- majańskie gesty dla każdego z 20 Naguali – majańska medytacja/joga w ruchu.

Po warsztatach każdy z uczestników będzie w stanie samodzielnie obliczyć i zinterpretować majańskie wartości danego dnia i każdego człowieka na podstawie jego daty urodzenia.

Prowadzący:
Tomasz Czyba (Harevis) - Majański Strażnik Dnia (the Daykeeper) polskiego pochodzenia. Muzyk, kompozytor, flecista, terapeuta. Naukę kalendarza Majów rozpoczął w roku 2012 po spotkaniu z Shuni Giron i Tatą Pedro Cruzem. W czerwcu 2014 został inicjowany podczas ceremonii ognia na Majańskiego Strażnika Dnia. Twórca muzyki inspirowanej kalendarzem Chol'Qij/Tzolkin (Maltiox Project - The 20 Mayan Naguales). Indywidualny psychoterapeuta metody Regresing(R) oraz prowadzący Medytacje Dynamiczne wg Osho.

Termin:
12-13 października 2019
sobota, godz. 10:00-19:00
niedziela, godz. 8:30-18:00

W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na napoje i lekkie posiłki lub przekąski (przywieź se sobą poczęstunek dla wszystkich). Będzie również przerwa obiadowa/catering (posiłki nie są wliczone w cenę kursu, pokrywają je uczestnicy samodzielnie; na sali dostępne będą herbaty, zioła itp).

Miejsce:
MALOKA Staniątki (koło Krakowa i Niepołomic)
W Staniątkach istnieje możliwość noclegu na miejscu: 35 zł/nocleg bez wyżywienia (na miejscu dostępny aneks kuchenny).

Opłata: 580 zł
(rezerwacja wymaga wpłaty zadatku - więcej informacji na stronie
http://harmonica.pl/warsztaty_kurs_kosmologia_majow.htm)

Zapisy:
https://www.maloka.pl
https://web.facebook.com/MalokaStaniatki/
e-mail: maloka.kontakt@gmail.com
tel. 796 871 888


  • KURS

Kontakt:
796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com
Miejscowość: Staniątki (małopolskie)
Strona internetowa: www.maloka.pl
Data dodania: 2019-07-09
Data wygaśnięcia: 2020-07-09
Ilosc wyświetleń: 14
Wszystkie ogłoszenia użytkownika