Floating Facebook Widget

Kurs Ho’oponopono w Brzegu w dniach 17 - 18 listopada 2018

Zapraszamy Was na ostatni w tym roku kurs Ho’oponopono, który odbędzie się zaraz po naszym powrocie z kolejnej już wyprawy na Hawaje, w dniach 17 – 18 listopada 2018 roku.

Dla wszystkich tych, którzy mają dość negatywów w swoim życiu, którzy chcą coś zmienić, chcą zrealizować swoje marzenia lub poznać miłość swojego życia, są serdecznie zaproszeni na ten kurs.

Ho’oponopono jest skuteczną metodą oczyszczania duchowego za pomocą i przy pomocy miłości. Miłość transformuje negatywne energie, toksyczne emocje i pamięć po przeżytych tragediach, a oczyszczoną przestrzeń wypełnia sobą.

Dlaczego spotykają nas ciągle te same lub podobne problemy, dlaczego spotykają nas nieszczęścia i niepowodzenia? Dlaczego odczuwamy lęk, przyciągamy nie tych ludzi co byśmy chcieli?

Na te i podobne pytania znajdziesz odpowiedz na dwudniowym kursie Ho’oponopono.

Co proponuje Tobie Ho´oponopono?

- fantastyczne relacje partnerskie z rodzicami, dziećmi, klientami, sąsiadami, pracownikami itp.
- dużo mniej stresu, co automatycznie poprawia zdrowie
- zarabiasz więcej pieniędzy, gdyż relacje w pracy ulegają poprawie
- podwyższasz komfort swojego życia
- dostajesz do ręki kontrole nad swoim życiem

Dzięki Ho’oponopono zostaną spełnione podstawowe warunki do otrzymania kontroli nad swoim życiem. Pozwoli ci to, na bycie zadowolonym z siebie, bycie szczęśliwym, pewnym siebie, odczuwanie dobrobytu i odnoszenie sukcesu.

Podobnie jak w metodzie „Tipping” i technice „The Work von Byron Katie” tak i Ho’oponopono jest metodą pozwalającą na

- przebaczenia sobie i innym
- pojednania się ze sobą i innymi.
- przezwyciężania napięć w świecie prywatnym i zawodowym
- aktywowania sił pozwalającej na samouzdrawianie

„Ho’oponopono to tajemnica do wewnętrznej harmonii i spokoju, dobrobytu, bogactwa, szczęścia i zdrowia.”

Dr. Joe Vitale

Każde ciało, dusza i duch potrzebują harmonii, spokoju i zadowolenia. Każdy problem, każdy kłopot można zlikwidować, naprawić i wyleczyć.

W naszych kursach Ho’oponopono dowiesz się, jak można
- zbudować, utrzymać lub naprawić szczęśliwe relacje międzyludzkie, dające satysfakcje
- sobie wybaczyć
- siebie zaakceptować
- wyrzuty sumienia rozpuścić
- zranienia przeszłości uzdrowić

Na naszych kursach nauczysz się, w jaki sposób postępować ze swoim Ego, jak otworzyć swoje serce, jak i stare programy rodowe i przodków rozpuścić i uwolnić. Ego nie jest w stanie Ciebie uszczęśliwić, tak samo jak nikt nie może się czuć szczęśliwym, ciągle krytykując innych, wspominając zranienia z dzieciństwa.

Nauczysz się też, jak wzmacniać w sobie silę, szczęście i wszystko co dla Ciebie jest dobre. Nie ma znaczenia czy chodzi o Twoją ciągłą samo krytykę czy perfekcjonizm, obie sytuacje tworzą negatywne sytuacje:

- stresową,
- napięcie,
- złe relacje w domu i pracy
- niedobór pieniędzy
- niezadowolenie, frustracje
- chorobę

Poprzez stres, negatywne programy, sytuacje, zamyka się Twoje serce na miłość i wszystko dobre co z nią związane.

Spotkanie odbędzie się w dniach 17 – 18 listopada w Brzegu koło Opola. Jest to ostatnie spotkanie w tym roku, ilość miejsc na to spotkanie jest ograniczona, dlatego bardzo prosimy o szybką decyzje i zapisywanie się na kurs telefonicznie lub mailowo.

Ten dwudniowy Kurs Ho’oponopono przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze, bez względu na wiek, pozycje społeczną i wykształcenie. Proponowana na kursie wiedza, jest zgodna z technikami uczonymi przez Dr. Ihaleakala Hew Len.

Wykładowcą jest autorka wielu artykułów i książek „Ho’oponopono Siła tworzenia”, „Ho’oponopono Modlitwa oczyszczająca” i „Ho’oponopono 23 Modlitwy oczyszczające problemy życiowe” nauczyciel Ho´oponopono i ekspert Huny.

Spotkanie rozpoczyna się w sobotę o godzinie 09:30 i kończy około 17:00, w niedziele podobnie. W cenę warsztatów wliczone są dwudniowe wykłady, codziennie bułeczki z miodem i serem, codzienny ciepły posiłek w porze obiadowej, ciepłe i zimne napoje, jak i ciasteczka bez limitu. Koszty noclegów, jak i koszty dojazdu na spotkanie, nie są wliczone w cenę kursu.

Wszelkiego rodzaju pytania proszę kierować telefonicznie pod nr. 601 319 989 lub 601 50 00 33 lub mailowo hooponopono@interia.eu Tam otrzymacie Państwo wszelkiego rodzaju informacje na temat kursu i miejsca spotkania.

Więcej informacji na temat samej metody Ho’oponopono znajdziecie Państwo na stronie www.hooponopono.com.pl

Serdecznie zapraszamy
Wszystkiego najlepszego, Aloha

  • Kurs Ho’oponopono w Brzegu w dniach 17 - 18 listopada 2018

Kontakt:
601 319 989, 601 50 00 33 hooponopono@interia.eu
Miejscowość: Brzeg (opolskie)
Strona internetowa: www.hooponoponokursy.pl
Data dodania: 2018-11-08
Data wygaśnięcia: 2019-11-08
Ilosc wyświetleń: 272
Wszystkie ogłoszenia użytkownika