Floating Facebook Widget

Kraków Bruno Groening wykład o uzdrowieniach

Zaproszenie
Na otwarty Medyczny wykład informacyjny

na temat nauki Bruno Gröninga


O swoich doświadczeniach mówi lekarz.

KRAKÓW

Hotel Europejski

Lubicz 5

niedziela 17 lutego 2019, godz. 15:00

Referent: Maria Brune, lekarz stom.

Nadzwyczajne uzdrowienia, jakie miały miejsce za sprawą Bruno Gröninga (1906-1959) otworzyły nową epokę uzdrowień na drodze duchowej. Bruno Gröning pozostawił wiedzę o przyjmowaniu naturalnej siły uzdrawiającej, która może pomóc każdemu człowiekowi w uzyskaniu trwałego zdrowia. Zarówno dziś jak i wówczas, na całym świecie następują uzdrowienia z przewlekłych chorób, trwających dziesiątki lat, a także z uzależnienia od narkotyków i innych substancji. Dowodzi tego duża ilość relacji z uzdrowień, które są starannie sprawdzane przez lekarzy Medycznej Grupy Naukowej i dokumentowane badaniami medycznymi, przeprowadzanymi przez niezależnych lekarzy.

Aby udostępnić wiedzę Bruno Gröninga ludziom na całym świecie, lekarze, psycholodzy i naturoterapeuci z Medycznej Grupy Naukowej dzielą się swoimi doświadczeniami w ramach regularnych wykładów, prowadzonych bezpłatnie zarówno we własnym kraju jak i za granicą.

Prowadzący wykład lekarz przedstawi uzdrowienia, których z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej nie można wyjaśnić. Uzdrowieni będą osobiście relacjonować w jaki sposób odzyskali zdrowie na drodze duchowej. Będą przedstawione prawa duchowej wiedzy o uzdrowieniu. Słuchacze będą mogli również odczuwalnie przeżyć na własnym ciele uzdrawiającą siłę.

Serdecznie zapraszamy każdego zainteresowanego.

Wstęp wolny, dobrowolne datki mile widziane.

Organizator: Koło Naturalnej Pomocy

Kontakt tel.: +48 500 495 934

bruno-groening.org

  • Kraków Bruno Groening wykład o uzdrowieniach

Kontakt:
500 495 934 bgf_krakow@o2.pl
Miejscowość: Kraków (małopolskie)
Adres: Lubicz 5
Strona internetowa: www.bruno-groening.org/polska
Data dodania: 2019-01-20
Data wygaśnięcia: 2020-01-20
Ilosc wyświetleń: 119
Wszystkie ogłoszenia użytkownika