Floating Facebook Widget

KOSZALIN Bruno Groening wykład UZDROWIENIA

Wykłady informacyjne nt. pomocy i uzdrowień wg nauki Bruno Groeninga

w Koszalinie (prosimy osoby zainteresowane o kontakt telefoniczny)

Podstawą tego wykładu jest nauka Bruno Groeninga, który dostał się na łamy opinii publicznej jako człowiek dokonujący wielkich uzdrowień na drodze duchowej. Mówił on o istnieniu wyższej siły, która jest podstawą wszelkiego życia i może uzdrawiać. Bruno Groening nazywał tą uniwersalną siłę, która jest dostępna dla wszystkich ludzi – "Heilstrom" lub siłą Bożą. Jedna z jego fundamentalnych wypowiedzi brzmiała: "Nie ma chorób nieuleczalnych, Bóg jest największym lekarzem".

W trakcie wykładu zainteresowani usłyszą relacje z uzdrowień i pomocy oraz poznają jak przyjmować bożą siłę i wykorzystać ją w swym codziennym życiu. Poprzez regularne przyjmowanie Heilstromu można zostać uzdrowionym ze wszelkich uzależnień, chorób fizycznych i psychicznych, nawet tych uznanych przez akademicką medycynę za nieuleczalne. Wszystkie uzdrowienia są ze strony medycznej skrupulatnie sprawdzane i dokumentowane.

Ponadto na wykładzie przedstawiona zostanie osoba Bruno Groeninga i jego nauka, Koło Przyjaciół Bruno Groeninga, które kontynuuje jego dzieło oraz Medyczna Grupa Naukowa działająca w jego ramach.


Nauka Bruno Groeninga jest ponad religiami. Ta siła nie zna podziału na katolików i ewangelików, nie robi różnicy pomiędzy chrześcijaninem, żydem, muzułmaninem czy buddystą. Liczy się tylko serce człowieka i jego dobra wola. Chodzi tutaj o człowieka a nie religię.

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby!

WSTĘP WOLNY!
(DOBROWOLNE datki mile widziane)

Organizator: Koło Naturalnej Pomocy Życiu

bruno-groening.org

Kontakt dla osób zainteresowanych wykładami w Koszalinie (blizsze informacje, terminy) Tel. 502 097 026

  • KOSZALIN Bruno Groening wykład UZDROWIENIA

Kontakt:
502 097 026 bgf.koszalin@o2.pl
Miejscowość: Koszalin (zachodniopomorskie)
Strona internetowa: www.bruno-groening.org
Data dodania: 2019-03-04
Data wygaśnięcia: 2020-03-03
Ilosc wyświetleń: 406
Wszystkie ogłoszenia użytkownika