Floating Facebook Widget

Klucze do autonomii. Dekodowanie wzorców

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE 

www.tuiteraz.eu
 

zaprasza 9-10marca 2019

na warsztat w Warszawie
 

Klucze do autonomii.
Dekodowanie biologiczne wzorców i pamięci rodzinnej

Prowadzi: Deborah Waknine  

Ten warsztat może uwolnić zarówno twoje dziecko, jak i ciebie
 od świadomych i nieświadomych blokad i doprowadzić cię
do transformującego poczucia spokoju i radości.
 

Dzieciństwo odgrywa kluczową rolę w realizacji jednostki, ale również emocje, dramaty i wydarzenia, jakich doświadczali rodzice na 18 miesięcy przed narodzinami, które dziecko zapamiętuje na poziomie komórkowym i emocjonalnym jako historię rodzinną.  

Nie jesteśmy odpowiedzialni za bolączki naszych dzieci, ale mamy możliwość działania na rzecz ich dobrego samopoczucia. Z naszej historii rodzinnej nasze dziecko może tworzyć programy, takie jak blokady, zachowania (nadpobudliwość, brak koncentracji), niepowodzenia szkolne i choroby (alergie).Dzięki zrozumieniu naszego doświadczenia pomożemy nam samym oraz naszym dzieciom pomóc uwolnić się od ciężaru międzypokoleniowego (transgenracyjnego).  

Z uwagą i szacunkiem Déborah pomoże Ci pogodzić się ze swoimi urazami poprzez odczucia, emocje, słowa oraz odczytać ich znaczenie. Gdy odnajdziesz już to znaczenie, przywrócisz właściwy porządek odpowiedniej części swojego organizmu.  

Za pierwotną interpretacją kryje się często akt łaski, we własnym życiu lub w historii rodziny. Zdrowiejemy, ucząc się uznawać tę bezwarunkową miłość, którą otrzymaliśmy, pod różnymi postaciami, w różnych sytuacjach.    

Taki punkt widzenia natychmiast przenosi nas na wyższy poziom świadomości – przekazuje nam swoje boskie wibracje i wewnętrzny blask. Wtedy rozbrzmiewa śpiew naszej duszy, do którego tańczą wszystkie komórki ciała.    

"Poprowadzę Cię z życzliwością o krok bliżej Twojej świętej jaźni, abyś mógł rozkwitaćw swojej autentycznej naturze" Deborah Waknine  

    Harmonogram:
 • 3 poziomy programowania mózgu: wspomnienia rodzinne, zmysł projektowy (18 miesięcy przed urodzeniem) i osobiste doświadczenie dziecka
 • Więź emocjonalna między dzieckiem a jego rodzicami
 • Problemy ze szkołą, uczeniem się
 • Problemy behawioralne: nadpobudliwość, zachowania agresywne, deficyt uwagi,
 • brak koncentracji, brak motywacji, fobie
 • Choroby: alergie, TOC (zaburzenie obsesyjno-kompulsywne), moczenie nocne, bulimia, anoreksja,
 • niepełnosprawne dzieci itp.)
 • Praca praktyczna
  Weź udział w tym warsztacie:
 • Aby lepiej poznać sens swojego życia
 • Aby powiązać blokady z chorobą, którą teraz zamanifestowałeś, rozpoznać kiedy i jak zostały zaprogramowane
 • Aby zdobyć więcej narzędzi do pracy dla terapeutów, trenerów i innych profesjonalistów
 • Aby pomóc rodzicom żyć bardziej świadomie tak by mogli uwolnić siebie i swoje dzieci od negatywnie oddziałującej pamięci rodzinnej i wzorców
 • Aby dorosnąć
  Metody: Biologiczne Dekodowanie Kabała  

Warsztat ten jest przeznaczony dla osób zainteresowanych zrozumieniem i nabyciem narzędzi do przekształcania swoich konfliktów związanych z ich osobistą historią rodzinną  i/lub rodziców, którzy chcą pomóc swoim dzieciom w ich rozwoju osobistym.    

Prowadząca: 

DEBORAH WAKNINE
 

Terapeutka, wykładowca i współautorka książki „Spuścizna Holokaustu” oraz gry terapeutycznej „22 Iskry Życia”, stworzonych wspólnie z GérardemAthiasem. Deborah Waknine uczyła się przez wiele lat u białego szamana. W swojej pracy łączy techniki holistyczne, totalną biologię, genealogię, pamięć emocjonalną, biologiczne dekodowanie, oddech, uważność, szamanizm, tarota, medytacje tantryczne. Pomaga odnaleźć znaczenie objawów chorobowych i ich rzeczywistą przyczynę, powiązaną z biologiczną funkcją chorego narządu. Takie podejście pozwala „nadać znaczenie” wielu chorobom i zaburzeniom – fizycznym, funkcjonalnym, fizjologicznym, behawioralnym i innym. Gdy odnajdziesz już to znaczenie, przywrócisz właściwy porządek odpowiedniej części swojego organizmu. Studiowanie mądrości i symbolicznych 22 hebrajskich liter poprzez nauki Kabały dały jej ważną perspektywę, która umożliwiła jej eksplorację nieskończonych zasobów leczniczych, jakie wszyscy posiadamy.

Deborah wykorzystując swoje szamańskie doświadczenie stworzyła także Bodytouch - bardzo subtelną i głęboką metodą, która pozwala ożywić ciało, metodę mającą na celu docieranie do naszych narządów wewnętrznych, systemów życiowych naszych ciał i meridianów, respektując jego świętą geometrię oraz naturalne rytmy życia. Praca tą metodą przynosi oczyszczenie, większą witalność, połączenie z wewnętrzną mocą i źródłem, radość z bycia w pełni dokładnie takim jakim się jest, pełną akceptację i zaufanie. Prowadzi seminaria w Belgii, Francji, Włoszech i Kanadzie (Uzdrowienie emocji; Problemy behawioralne, trudności w nauce i choroby wieku dziecięcego; Otwieranie serca; 22 Iskry Życia, Bio-Kabała, Bodytouch, Kręgi kobiet, Klucze do autonomii). Prowadzi także konsultacje indywidualne w swoim biurze w Antwerpii oraz za pośrednictwem Skypa.  

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO NA POLSKI!    

TERMIN:                 
9 – 10marca2019 (sobota– niedziela)    
ROZPOCZĘCIE:    
9 marca godz. 10 (w sobotę)  

ZAKOŃCZENIE:   
10 marca godz. 18 (w niedzielę)  

CENA WARSZTATU:  
800 zł  

KONTAKT:            
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu biuro:     662759576 Jacek Towalski       602219382 Maja Wołosiewicz-Towalska      606994366  

MIEJSCE:               
Warszawa  

ZAPISY: 
 • Konieczna jest rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
 • Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 • Brak wpłaty zadatku i zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat. Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestniczek!
 • Zaliczkę za warsztat w wysokości 200 zł  prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka Deborah9-10.III.2019”.
    Tu i Teraz Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 BANK PKO BP   Dla przelewów zagranicznych: BIC (Swift): BPKOPLPW IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410  
 • 6.    Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 • 7.    Dwa tygodnie przed zajęciami, zaliczka nie będzie zwracana.


 • Klucze do autonomii. Dekodowanie wzorców

Kontakt:
marta.kamionka@tuiteraz.eu
Miejscowość: Warszawa
Strona internetowa: http://tuiteraz.eu
Data dodania: 2018-11-08
Data wygaśnięcia: 2019-05-07
Ilosc wyświetleń: 44
Wszystkie ogłoszenia użytkownika