Floating Facebook Widget

Jasnowidz Medium

Witam serdecznie ;) W ogromnym skrócie mogę powiedzieć o sobie, że jestem jasnowidzem oraz medium i od wielu lat staram się pomagać ludziom we wszystkich aspektach ich życia. Nie ulega wątpliwości, że człowiek jako istota wielowymiarowa funkcjonuje w połączeniu ze wszystkim, co go otacza. Podstawą satysfakcjonującego życia jest zatem harmonia w połączeniu między światem materialnym, umysłowym i duchowym. Niestety niekiedy inny ludzie/dusze/byty ingerują w Nasze pole energetyczne, powodując tym rozmaite negatywne skutki.

Jeśli zatem cierpisz z powodów, których tak naprawdę nie potrafisz określić, nic Ci się w życiu nie udaje, sam siebie nie rozumiesz, a szukanie rozwiązań swych problemów w różnorodnych dziedzinach naukowych nie przyniosły rozwiązania...NAPISZ DO MNIE. Pamiętaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a ja jestem po to, by pomóc Ci tą przyczynę odnaleźć i pokonać.

Zapraszam do obserwowania mojej strony na fb: Katharina Woy – Jasnowidz. Medium (https://www.facebook.com/Katharina-Woy-Jasnowidz-Medium-329566187645010/).

Znajdziecie tam Państwo liczne informacje, porady, złote myśli oraz proste i przyjemne konkursy ;)

Zapraszam także do kontaktu e mail : katharinawoy.pomoc@gmail.com

Spoglądając na człowieka widzę kim jest oraz wyczuwam jego emocje, dlatego zajmuję się szeroko pojętym doradztwem życiowym, zawodowym, analizą relacji towarzyskich i partnerskich oraz likwidacją złych emocji. Oferuję także doradztwo biznesowe dla firm. Potrafię określić przyszłość firmy, doradzić w doborze kadry pracowniczej i strategii działania, określić perspektywę rozwoju danego produktu oraz sprawdzić kontrahentów i wiarygodność umów.
Dzięki swoim umiejętnością potrafię zdiagnozować stan duszy i ciała zarówno ludzi, jak i zwierząt(osobiście i z fotografii). Wspieram rodziny oraz bliskich osób zaginionych. Angażuję się w wyjaśnianie przestępstw i odnajdywanie ich sprawców.
Jako medium mam możliwość nawiązywania kontaktów ze zmarłymi. Odprowadzam dusze do światła oraz (jeśli są) zamykam portale, które często przyczyniają się do licznych dolegliwości. Ponadto zajmuję się oczyszczaniem energetycznym ludzi, zwierząt i nieruchomości, oczyszczaniem karmy, ściąganiem klątw i uroków... wieloma innymi sprawami ;)


Kontakt:
katharinawoy.pomoc@gmail.com
Miejscowość:
Data dodania: 2019-03-24
Data wygaśnięcia: 2020-03-23
Ilosc wyświetleń: 393