Floating Facebook Widget

Jak zostać JaSnyWidzącym? (30/31/1.09.2019)

Warsztat zgłębia tajniki Jogi Snu, wyjaśnia jakimi wspaniałymi narzędziami do samopoznania są sny i jak mogą nam one pomóc na ścieżce rozwoju duchowego?

Pomimo, tego iż człowiek przesypia jedną trzecią swojego życia nadal sen ukrywa przed nami wiele zdumiewających tajemnic. Często nie doceniamy jego potęgi, nie wiedząc, że drzemie w nim moc, która potrafi odmienić nasze życie. W tej sytuacji warto pamiętać, iż często informacje pochodzące z podświadomości mają większe znaczenie niż te, których dostarcza nam nasz świadomy umysł.

Może warto śnić świadomie, tak aby sen miał na nas bardziej korzystny wpływ i wykorzystać dla własnego dobra tą niewyjaśnioną zagadkę?

Podczas warsztatu dowiesz się:

- czym są jasne sny i świadome śnienie?
- jakich doświadczeń dotyczą nasze sny?
- jak za dnia wpływać na jakość snu i sprawiać, aby stawał się on
- jeszcze jednym elementem prowadzącym do poszerzenia świadomości?
- czym są symbole senne i jakie są ich znaczenia? – systematyka oparta na Jodze Śnienia
- co oznaczają koszmary senne, jaką dają nam informację?
- jak poznać język komunikacji własnej Duszy? Jak zadawać prawidłowe pytania do naszej Duszy i „zamówić” sen, tak aby przyśniła nam się odpowiedź na konkretne pytanie?
- jak prawidłowo interpretować język własnej Duszy?
- jak umawiać się z własną Duszą w kwestii snów, abyśmy wiedzieli czy pokazuje nam przeszłość czy przyszłość?
- jak poradzić sobie z bezsennością i zaburzeniami snu? Jaką informację dla życia w ,,tu i teraz” niesie dla nas ten stan?
- jak praktycznie zastosować technikami Roberta Monroe i Hemi-Sync?
- jak odróżnić bezpieczne i skuteczne narzędzia wspomagające śnienie od niebezpiecznych?

Oprócz tego planowane jest codzienne inspirowanie naszej podświadomości do jasnego śnienia- wywoływanie marzenia sennego na określony temat oraz następnego dnia jego wspólne omawianie i analizowanie.

W trakcie warsztatów będą wykonywane ćwiczenia fizyczne i oddechowe. W związku z tym prosimy zabrać z sobą luźny, wygodny strój oraz klapki lub kapcie. Z pewnością przyda się również notatnik i długopis.

Ważne jest abyście wiedzieli, iż w trakcie warsztatów poruszane tematy mogą nieznacznie różnić się od tych opisanych w wydarzeniu. Spowodowane może być to aktualnymi potrzebami uczestników warsztatu.

Informacje organizacyjne:

data warsztatów: 30/31/1.09.2019r.(pt,sb,ndz)
zajęcia rozpoczynamy w piątek o godz. 17:00 i kończymy w niedzielę ok. godz. 16:00

Są 2 opcje uczestniczenia w zajęciach:

1. dla osób początkujących
30/31/1.09.2019r. (3 dni)
- dla osób które nie brały wcześniej udziału w warsztatach Luczisa o śnieniu lub uczestników Jego poprzednich zajęć o snach, chcących odświeżyć swoją wiedzę
cena podstawowa 750,00 zł, cena przy zapisie i wpłacie zaliczki do 4.08.2019r. 570,00zł

2. dla zaawansowanych
31.08 i 1.09.2019r. (2 dni)
- dla osób które wcześniej brały udział w warsztatach Luczisa o śnieniu
cena podstawowa 650,00 zł, cena przy zapisie i wpłacie zaliczki do 4.08.2019r. 470,00zł

Miejsce na warsztaty gwarantuje wpłacenie na konto zaliczki w wysokości 150,00zł (szczegółowe informacje zostaną podane w mailu potwierdzającym zapis na warsztaty).

Przewidujemy dodatkowe zniżki za udział w kilku warsztatach (zapłacicie 100zł mniej za udział w każdych kolejnych zajęciach Luczisa)

miejsce: Body 4Soul Holistic Studio, ul. Stysia 45, Wrocław

Podczas trwania warsztatu zapewniamy poczęstunek (kawę, herbatę oraz przekąski)

Zapisy: https://forms.gle/UtRqVAMsyVsK3nLp7

Informacje:
luchis.warsztaty@gmail.com


Ar Luczis Pustota:
Urodził się w Ułan-Ude w Buriacji, niedaleko centrum buddyzmu tybetańskiego. Ukończył założoną przez swojego rosyjskiego mistrza guru Ar Santem Moskiewską Akademię Jogi, na której również był wykładowcą. Oprócz tego brał udział w fakultecie praktycznej psychologii, psychoterapii oraz socjoterapii w Moskwie i posiada dyplom psychologa-terapeuty.

Naucza TAO miłości, Tantry Jogi, Starosłowiańskich Nauk o Miłości oraz Duchowych Praw Natury. Posiada zdolności widzenia rzeczywistości duchowej, która otacza i przenika świat fizyczny. Jest wykładowcą, który od lat prowadzi zajęcia o śnieniu oraz pomaga ludziom ,,rozkodowywać” ich sny. Wspiera innym na drodze zmiany swojego losu tak, aby mogli wypełnić misję, z którą przyszli na Ziemię. Towarzyszy ludziom w procesie ponownego połączenia się z Energią Miłości i odnajdywania szczęście w Miłości Życia.

Jest człowiekiem bardzo wszechstronnym: pisze (książki, bajki, poezję), rysuje, prowadzi warsztaty i wykłady oraz organizuje duchowe wyprawy do miejsc mocy np. na Syberii, w Tybecie, Egipcie czy Nepalu. Oprócz tego jest inicjatorem powstania Festiwalu Miłość Życia, na którym wraz z innymi wykładowcami bezinteresownie dzieli się z ludźmi swoimi doświadczeniami związanymi z miłością.

Prowadzi zajęcia w wielu krajach świata np. Rosji, Polsce, Kazachstanie, Anglii czy USA.

Liczne zaproszenia z Polski oraz fascynacja kulturą Słowian sprawiły, iż Luczis nauczył się języka polskiego, co w konsekwencji pomaga mu wykładać wiedzę w naszym rodzimym języku. Jego charyzma, przenikliwość i charakterystyczne słowiańskie poczucie humoru sprawiają, że prowadzone przez niego warsztaty są źródłem głębokich przemian dla wszystkich, którzy są szczerze poszukujący na ścieżce rozwoju duchowego  • Jak zostać JaSnyWidzącym? (30/31/1.09.2019)
  • Jak zostać JaSnyWidzącym? (30/31/1.09.2019)
  • Jak zostać JaSnyWidzącym? (30/31/1.09.2019)

Kontakt:
luchis.warsztaty@gmail.com
Miejscowość: Wrocław (dolnośląskie)
Adres: Body4Soul Holistic Studio, ul. Stysia 45, 53-525 Wrocław
Strona internetowa: http://loveoflife.pl/pl/jak-zostac-jasnywidzacym-0
Data dodania: 2019-07-10
Data wygaśnięcia: 2019-10-08
Ilosc wyświetleń: 151
Wszystkie ogłoszenia użytkownika