Floating Facebook Widget

Jak pokochać siebie?

Jak pokochać siebie? Ciało, Serce, Psychika, Seksualność i Relacje - warsztat dla kobiet (Nowe Kawkowo)

„Powiedz mi, co zaplanowałaś zrobić ze swoim jedynym,
dzikim i cennym życiem”
Mary Oliver

Te słowa umieściłam we wstępie mojej najnowszej książki dla kobiet: „Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety”. W moim poczuciu, podstawą życia w zgodzie ze sobą czyli podążania Ścieżką SERCA jest kochanie siebie.

Miłość do siebie stała się od jakiegoś czasu ważnym hasłem w kręgach rozwoju osobistego. Jednak jak wygląda ona w praktyce? Jak na co dzień żyć w duchu miłości do siebie?

Zapraszam Cię na głęboki, transformujący warsztat, który pomoże Ci, po pierwsze rozpocząć miłosną relację z sobą samą, a także da Ci skuteczne narzędzia do codziennej praktyki pielęgnowania tej relacji.

Pamiętaj, że To Ty jesteś jedyną osobą na świecie, z którą masz gwarancję być całe życie. Zadbaj więc o tę relację. Zbuduj ją na zaufaniu, czułości i bezwarunkowej miłości.

Kochanie siebie jest niezbędną podstawą do tego, aby pokochać drugiego człowieka i być w związku, w którym dajesz miłość i ją otrzymujesz.

  Podczas tego warsztatu będziemy się skupiać na aspektach związanych z praktyką miłości względem siebie, poruszymy jednak na początku wątek relacji z innymi i szanowania naszych granic. Relacje są ważne w naszym życiu- to co się w nich dzieje jest bowiem odbiciem relacji jaką mamy z samą sobą. Jeśli pokochasz siebie, na pewno doświadczysz zmian w sferze relacji z ludźmi.

Oto niektóre tematy poruszane w czasie warsztatu oraz praktyki, których doświadczysz:
 • Czym jest miłość do siebie i jak można ją na co dzień praktykować?
 • Granice fizyczne, emocjonalne, intelektualne i duchowe. Jak szanować je u siebie i u innych?
 • Ciało jako świątynia- co to oznacza w praktyce?
 • Czakry jako siedem ośrodków obfitości w ciele kobiety
 • Serce i czakra serca- jako ośrodki bezwarunkowej miłości do siebie i innych
 • Cztery specjalne, święte miejsca w ciele kobiety: macica, jajniki, piersi, joni-wagina,
  jak je honorować?
 • Rytuały i ceremonie kobiece:
Sacred Womb Blessing ®

Sacred Ovaries Blessing ®

Sacred Breast Blessing ®

Sacred Joni Blessing ®

 • Energia seksualna i jej rola w życiu kobiety
 • Czym jest tantra, jej różne ujęcia oraz tantryczne podejście do życia?
 • Praca z energią kobiecą zwaną w Indiach Shakti, w ruchu, tańcu, medytacji
 • Elementy praktyki tantrycznej
 • Tantra wewnętrzna - praca ze swoją kobiecą i męską energią
 • Ceremonia Cacao - Przebudzenie Wewnętrznej Bogini
Warsztat jest skierowany dla kobiet, które:
 • Pracowały już w przestrzeni kręgu i doświadczały warsztatów kobiecych
 • Pragną żyć pełnią, doświadczać więcej radości, miłości w swoim życiu
 • Chciałyby traktować swoje ciało jak świątynię, zaakceptować je i cieszyć się nim
 • Chciałyby otworzyć się na otrzymywanie miłości od innych, bo zwykle są jej dawczyniami
 • Pragną być w związku, w którym będzie balans między dawaniem miłości i jej przyjmowaniem od drugiej osoby
Polecana lektura przed warsztatem: „Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety”.

Podczas warsztatu pracujemy w kręgu:

Dla przedstawicieli rdzennych kultur, to właśnie krąg jest przestrzenią uzdrawiającą, w której każda kobieta jest równa. Pracujemy w idei siostrzeństwa i uszanowania wzajemnych granic. Wszystko, z czym się podzielisz w kręgu, pozostaje tylko w tej przestrzeni. 

„Tańczyć i śpiewać w wiecznym teraz,
bo teraz trwa życie, soczyste jak granat
gorące jak miłość”
Dagmara Gmitrzak

OPINIE PO WARSZTATACH:

„Dagmara jest bardzo ciepłą osobą o ogromnej wiedzy i intuicji. Potrafi przekazać informacje w ciekawy sposób, łącząc je z dużą dawką praktyki. Połączenie to sprawia, że zapamiętujemy przekaz na dłużej. Techniki, które stosuje „wchodzą” głębiej. Dotykają tych obszarów naszego życia, które spychaliśmy na drugi plan. Otworzenie się na te doznania sprawia, że „się uzdrawiamy”, likwidujemy blokady. Wspaniale przeprowadza przez proces zmian, zachowując intymność i szanując prywatność, co jest niezwykle ważne.
Uczestnicząc w warsztatach z Dagmarą pozwalasz sobie doświadczać, odkrywać i eksplorować. Jeśli tylko dasz sobie szansę na przeżycie tej magicznej podróży, obudzą się w Tobie pokłady kreatywności i chęć do działania. Będziesz doświadczać w inny sposób. Dziękuję za wiedzę, wszystko co się we mnie zmienia i czego doświadczam!”
Agnieszka, Londyn

„Warsztaty z Dagmarą są zawsze niezwykłe, inspirujące, głębokie i transformujące. Po pierwszych z nich poczułam swoje serce, zaczęłam wsłuchiwać się w nie i kierować się tym, co mi podpowiada. Odkryłam, że takie podszepty serca zawsze były we mnie, ale bagatelizowałam je i nie zauważałam żyjąc w pogodni za dobrami materialnymi i sukcesami. Kierowałam się wyłącznie logicznym rozumem i przekonaniami, które często nie były moimi przekonaniami i nie do końca były ze mną w zgodzie, nie dopuszczałam do głosu subtelnego szeptu serca, a wręcz go zagłuszałam . Kiedy zaczęłam kierować się tym, co podpowiada mi serce wszystko dookoła mnie zaczęło się zmieniać… w szczególności relacje z innymi ludźmi, sytuacje które spotykają mnie na co dzień… wszystko zaczęło być jakby bardziej proste, harmonijne i spokojne. Wiem, że wszystko, co zadziało się we mnie, związane było z otwarciem się na słuchanie swojego serca, co niewątpliwie zawdzięczam Dagmarze, która poprzez swoje warsztaty potrafi poruszyć je do głębi i zainicjować proces zmiany, transformacji, za co jestem jej niesamowicie wdzięczna.
Po lekturze „Inteligencji serca” i kolejnych warsztatach związanych z obudzeniem kobiecej mocy, jeszcze bardziej poczułam całym sercem, że my kobiety mamy ogromną moc w sobie, każda z osobna i wspólnie w kręgach, w których ta moc jest zwielokrotniona. Poczułam wyraźnie, że wszystkie jesteśmy NIEZWYKŁE, obdarzone mądrością i siłą i jeśli tylko będziemy się wspierać i kierować sercem, a nie rywalizować i patrzeć na siebie jak na wroga…. świat się zmieni na lepsze”.

Dorota PL

„Uczęszczałam na warsztaty Pani Dagmary Gmitrzak przez dwa lata. Uczestniczyłam również kilkakrotnie w sesjach indywidualnych. Zajęcia były rewelacyjnym czasem pracy nad sobą, rozwojem osobistym…poprzez takie techniki jak ćwiczenia jogi, ćwiczenia oddechowe, wizualizacje, ale przede wszystkim, to wtedy doświadczyłam pracy z czakrami – czyli zapoznałam się z energetyką człowieka, jej znaczeniem i ważnym aspektem, zarówno w pracy duchowej jak i fizycznej. (…) Cudowne, głębokie przeżycia, pomocne w zrozumieniu, niejednokrotnie tego co trudne, przeszkadzające w funkcjonowaniu… Dagmara Gmitrzak jest osobą, którą szczerze i zawsze polecę każdemu, kto pragnie rozwijać się i poznawać siebie…”
Aneta, Lublin

„Dagmara to bardzo ciepła osoba, niezwykle empatyczna i tak też prowadzi swoje zajęcia. Mimo że pracujemy na nich dość ciężko (zwłaszcza dla mnie praca w aspekcie emocji, duchowości jest trudna), wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze z poszanowaniem naszych granic.
Myślę, że Dagmara przyciąga do siebie określone osoby, dlatego na jej warsztatach można poznać innych ciekawych ludzi, powymieniać się doświadczeniami, a przy tym wzajemne relacje podczas zajęć są dość koleżeńskie i wspierające. Ma to dla mnie duże znaczenie, ponieważ nie jest mi łatwo się otwierać i mówić o sobie. Do tego Dagmara ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie dzieli się na zajęciach. Każdy warsztat to fascynująca przygoda w głąb siebie, po każdym warsztacie zostaje mi jakiś ślad w postaci nowej wiedzy, nowego doświadczenia zwłaszcza w kontekście rozumienia siebie (a jestem dość skomplikowana). Dagmaro, dziękuję za dotychczasowe warsztaty i nie mogę się doczekać, co przyniesie kolejny rok!”
Dominika, Warszawa

„Ze spotkań z Dagmarą zawsze wynoszę to co na ten moment jest dla mnie najlepsze. W bezpiecznej przestrzeni i zaufaniu mogę nurkować w głąb siebie i rozpuszczać swoje blokady. Dzięki tym spotkaniom staję się lepszą wersją siebie.”
Anna, Warszawa

“Dagmarę poznałam kilka lat temu na warsztacie pracy z czakrami. To było niezwykłe doświadczenie z kilku powodów. Po pierwsze sam kontakt z Dagmarą, osobą pełną ciepła, życzliwości, otwartości, ogromnej wiedzy i w pełni profesjonalną był dla mnie przyjemny. Po drugie Dagmara zabrała mnie w piękną podróż, podróż w głąb siebie, bardzo głęboko. Ten warsztat mnie wzbogacił, rozpoczął moją osobistą zmianę, dalszą pracę z czakrami i nie tylko z czakrami, jak się później okazało. Doświadczenia pracy z Dagmarą odmieniły moje życie, pogłębiłam kontakt ze sobą, z własnym sercem, co wniosło wiele radości w moje życie, jak również życie moich bliskich. Dagmara zabrała mnie w podróż do moich potencjałów, wyższych wymiarów, świata energii. Pomogła mi wzrastać. Odkryłam swoje wewnętrzne piękno. Teraz potrafię siebie wspierać, troszczyć się o siebie i kochać pełnym sercem. To miłość potężna, nieskończona.”
Agnieszka, Warszawa

„Bezwarunkowa akceptacja, spokój, zaufanie … to czuję wchodząc na warsztaty Dagmary, a byłam już na dwóch i wiem, że na tym się nie skończy. Z czym wychodzę… z ogromem wrażeń, inspiracją, harmonią w sercu. To niesamowite ile można przeżyć w ciągu kilku godzin. Dagmara emanuje wibracją, przy której czuje się bezpiecznie i mogę usłyszeć swoje serce, co dotąd było dla mnie nieosiągalne. Dziękuję, że stanęłaś na mojej drodze.”
Małgosia, Warszawa

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:
14-17 maj  2020 (czwartek – niedziela)

ROZPOCZĘCIE
14 maj  godz. 18 (w czwartek, kolacją)

ZAKOŃCZENIE
17 maj godz. 15 (w niedzielę, obiadem)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
 • 700 zł + koszty pobytu i wyżywienia
EARLY BIRD
 • 650 zł (przy płatności zaliczki do 15 marca 2020) + koszty pobytu i wyżywienia
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 85 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 90 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)
KONTAKT:
 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:

1.      Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2.      Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3.      Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4.      Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5.      Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 14-17.V.2020”.
6.      Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.

Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA: BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

PROWADZĄCY

Dagmara Gmitrzak

Terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, socjolog, muzykoterapeutka, socjolożka, nauczycielka technik relaksacji, autorka książek, miłośniczka podróży wewnętrznych i zewnętrznych. Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, Dwuletnie Dziennikarstwo na UW, trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Mindfulness, i wiele innych.

Od 2001 prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i zagranicą. Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową. Interesuje się kulturami świata i rdzennymi rytuałami. Prowadzi warsztaty dla kobiet i kręgi kobiece.

Uczestniczyła w wielu kręgach uzdrawiającej mocy oraz rdzennych rytuałach z tradycji Indian Ameryki Północnej i Południowej. Indiańskie imiona: Moon Song oraz Rainbow Thunder Woman. Jest autorką siedmiu książek, m.inn: „Trening Relaksacji”, „Obudź swoją kreatywność”, „Inteligencja serca”, „Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji”, „Trening Jaguara”. Pisze teksty z zakresu psychologii i rozwoju do magazynu psychologicznego SENS. Współorganizuje wyprawy w dalekie miejsca mocy, podczas których prowadzi również zajęcia warsztatowe (Bali, Hawaje).

www.rozwojosobisty.waw.pl

 • Jak pokochać siebie?

Kontakt:
marta.kamionka@tuiteraz.eu
Miejscowość: Nowe Kawkowo
Strona internetowa: https://tuiteraz.eu/pl/warsztaty/harmonogram/event/1335-jak-pokochac-siebie-cialo-serce-psychika-seksualnosc-i-relacje-warsztat-dla-kobiet-nowe-kawkowo
Data dodania: 2020-02-10
Data wygaśnięcia: 2020-08-08
Ilosc wyświetleń: 189
Wszystkie ogłoszenia użytkownika