Floating Facebook Widget

Indywidualna Terapia Duchowa - Katowice i okolice

Terapia duchowa prowadzona przeze mnie obejmuje zakres: Pozbywanie się uzależnień. Uzależnić się można nie tylko od używek: alkoholu, papierosów, narkotyków, dopalaczy. Obecne uzależnienia to również: internet, telewizja, gry, nadmierne i niepotrzebne zakupy, pomnażanie dóbr materialnych, które to działanie jest celem samym w sobie.

Powrót do zdrowia. Zdrowie jest jedynym zasobem, którym z nikim nie można się podzielić. Kosztem własnego zdrowia, spożywając przetworzone i bezwartościowe pożywienie oraz prowadząc siedzący tryb życia osiąga się tak zwany "wyższy poziom życia" oraz "wyższy status społeczny".

Dużo wolnego czasu dla siebie. W obecnych czasach pośpiechu oraz gonitwy za materialnymi dobrami, wolny czas dla siebie oraz swojej rodziny jest bardzo ograniczony. Ludzie nie są świadomi, że nie można mieć wszystkiego. Nie potrafią gospodarować własnymi zasobami. Kupują zbędne przedmioty, poddają się pustej emocjonalnej rozrywce, zastępują prawdziwe kontakty osobiste: wirtualnymi kontaktami poprzez serwisy społecznościowe oraz kontaktami poprzez telefon, e-mail, Skype itd. Notoryczny brak czasu to jeden z objawów choroby cywilizacyjnej XXI wieku.

Bycie sobą, pełnia życia. Udawanie kogoś kim się nie jest, pokazywanie innym jak rzekomo dobrze nam się żyje, poprzez kupowanie przedmiotów ostentacyjnych czyli na pokaz, podróże, którym jedynym celem jest pokazanie innym, że nas na to stać i niczego sobie nie żałujemy. Pełnia życia to umiar i ciągłe szukanie złotego środka pomiędzy być a mieć. Za prowadzoną terapię duchową obowiązują tak zwane wolne datki, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.
https://www.facebook.com/Bezograniczen.org
https://www.facebook.com/DuchowoscBezReligii

  • Indywidualna Terapia Duchowa - Katowice i okolice
  • Indywidualna Terapia Duchowa - Katowice i okolice
  • Indywidualna Terapia Duchowa - Katowice i okolice

Kontakt:
730788560 avince70@gmail.com
Miejscowość: Katowice (śląskie)
Strona internetowa: http://www.bezograniczen.org
Data dodania: 2018-05-13
Data wygaśnięcia: 2018-11-09
Ilosc wyświetleń: 489
Wszystkie ogłoszenia użytkownika