Floating Facebook Widget

Hawajska Sztuka Uzdrawiania - Prelekcja

Hawajska sztuka uzdrawiania jest częścią Huny - starożytnej wiedzy opartej na tradycjach szamańskich i pochodzącej z Polinezji, na trwałe obecnej na hawajskich wyspach. Z tego źródła pochodzą kluczowe w procesie uzdrawiania pojęcia trzech poziomów świadomości : podświadomości, świadomości i nadświadomości. Rdzenni Hawajczycy znali i doceniali na długo przed współczesną psychologią praktyczną wagę tych pojęć, którymi aktualnie w większości zajmuje się nauka.

Podstawą hawajskiej i zarazem szamańskiej medycyny jest doprowadzenie do stanu „tańca w harmonii“ wszystkich tych trzech poziomów. Takie działanie jest wielowymiarowe i całościowe w procesach przywracania zdrowia, bowiem obejmuje ich aspekt fizyczny, emocjonalny, mentalny i duchowy.

Ważną częścią procesu uzdrawiania jest praktyka Ho‘oponopono, będąca prostą i niezwykle skuteczną, starożytną metodą rozwiązywania konfliktów i problemów życiowych, w tym stosunku do rodziców (nawet jeśli nie żyją), naszych przodków oraz konfliktów międzyludzkich, a także stosunku do świata zwierząt i całej natury. Proces ten odbywa się poprzez przyjęcie odpowiedzialności, wybaczenie i objęcie wszystkiego miłością bezwarunkową.

Spotkanie będzie wprowadzeniem do ważnej w tradycji uzdrawiania praktyki Ho'oponopono - słowo to oznacza dosłownie bycie w stanie równowagi i harmonii. Będzie również mowa o hawajskiej mocy dotyku poprzez wyjątkową pracę z ciałem sięgającą poziomu duszy. Jest to rytuał Kahi Loa, często używany w ceremoniach przejścia i transformacji.


Prowadząca: Anna Nalu Niżyńska

Nauczycielka hawajskich metod uzdrawiania i technik pracy z ciałem KINO MANA. Dyplomowana trenerka organizacji ALOHA INTERNATIONAL szerzącej wiedzę na temat uzdrawiania ciała, umysłu i okoliczności w duchu Aloha i dotyczącej Huny. Z wykształcenia jest terapeutką i pedagogiem. Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo medycyną i psychologią holistyczną, które studiowała w Europie oraz na Hawajach. Pobierała nauki u znanych na świecie nauczycieli i uzdrowicieli, w tym między innymi u dr. Serge’a Kahili Kinga, Susan Pa’iniu Floyd, Jonette Crowley, Kawaikapuokalani Hewetta, Eda Kaiwi, Michaela’a O’Doherty, Toma M.Griffina. Posiada też europejski dyplom w zakresie bioterapii European Institute of Bio Energy (Irlandia) oraz jest certyfikowaną nauczycielką metody Soul Body Fusion ®. Na co dzień stosuje skuteczne metody terapii kwantowych pobudzających do przywrócenia własnymi siłami równowagi i zdrowia.


Data : 15 stycznia 2018 r. o godz. 18.30 - 19.45
Miejsce : Warszawa, ul. Rzymska 21 - Kuźnia Zdrowia


Wstęp wolny !

  • Hawajska Sztuka Uzdrawiania - Prelekcja

Kontakt:
604110880 aloha.przystanekzdrowie@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Adres: ul. Rzymska 21
Strona internetowa: https://www.facebook.com/AlohaPrzystanekZdrowie/
Data dodania: 2018-01-07
Data wygaśnięcia: 2018-02-06
Ilosc wyświetleń: 310