Floating Facebook Widget

Grażyna A. Adamska

Grażyna A. Adamska 
Kwantowa Mentorka
Praktyk Synchronizacji Duszy, Ciała i Umysłu

Nazywam się Grażyna A. Adamska. Z wykształcenia jestem licencjonowanym marketingowcem ze specjalizacją w negocjacjach. Jestem Certyfikowanym Praktykiem Theta Healing© – metody pokonywania blokad i uwalniania sabotujących i autodestrukcyjnych przekonań na najgłębszych pokładach podświadomości, opracowanej przez Viannę Stibal. Absolwentką kursów: Dwupunktu (st. 1 i 2) i Matrycy Energetycznej (st. 3) oraz nowych technik kwantowych wg Richarda Bartletta, a także Certyfikowanym Praktykiem Soul Body Fusion© – metody synchronizacji energetycznej tego, co duchowe z tym co cielesne – materialne. Jako Konsultant Kronik Akaszy prowadzę odczyty, podczas których łączę się z najwyższym Źródłem Absolutu.

Ukończyłam warsztaty – Praktyczna metafizyka dla niezwykłego życia z samą Melissą Joy Jonsson, bliską współpracowniczką Richarda Bartletta. Mam za sobą kurs z Metody Ok, może tak być® Łukasza Gątnickiego, gdzie nabyłam wiedzy i praktyki w indywidualnej pracy nad emocjami, a także uzyskałam Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu online oraz warsztatach stacjonarnych u Braina Tracy – „Stań się lepszą wersją siebie” i „Efektywne Techniki Sprzedaży”.
Jestem absolwentką 21-dniowego intensywnego szkolenia Ego Management System oraz Uniwersalnego Modelu Przekonywania u Mateusza Grzesiaka.
Mam ukończoną 3-miesięczną Szkołę Sex & Love – Karo Akabal oraz kurs Prosperity – świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach – Bogusława M. Andrzejewska.
Na co dzień pracuję także z energią Reiki – Jestem Mistrzem Reiki.
To tylko niektóre z kursów, poniżej możesz zapoznać się z pozostałymi.

Cały czas doskonale swoje techniki i rozwijam się duchowo. Prowadzę sesje indywidualne, szkolenia, kursy i warsztaty Synchronizacji Duszy, Ciała i Umysłu. W swojej pracy łącze nabytą wiedzę z zakresu znanych metod kwantowych z programowaniem umysłu. Jest to mój autorski projekt, w którym stawiam nacisk na jednoczesną pracę na poziomie świadomym i podświadomym. Z doświadczenia wiem, że tylko równoległa praca na obu tych płaszczyznach gwarantuje trwałe i skuteczne zmiany w życiu.

Przygotowuję artykuły na tematy rozwoju osobistego dla e-czasopisma Medium.

Udzielałam się charytatywnie w Fundacji „Ponad wszystko”, gdzie prowadziłam warsztaty pracy z podświadomością wykorzystując wiedzę z metod kwantowych.

Jestem współtwórcą projektów:
– Kwantowy Uniwersytet (od 2018), gdzie wraz z Małgosią Kwietniewską pokazujemy, jak wyjść ze świadomości braku i pewnym krokiem wejść w świadomość nieograniczonych możliwości;
– iQUANTUM SCHOOL (od 2017), gdzie znajdziesz całą masę skutecznych kursów i medytacji wspierających Twój indywidualny rozwój duchowy;
– KRĄG KWANTOWYCH WIEDŹMINEK (2015-2016), gdzie wraz z czterema cudownymi kobietami, prowadziłam bloga o tematyce kwantowej magii oraz wykonywałyśmy sesje Mocy 5 Serc wspierając wiele fundacji na całym świecie;
– MAGA (2014-2015), gdzie wraz z Anną Masternak, prowadziłam sesje, warsztaty oraz kursy online, łącząc pracę na poziomie świadomym i podświadomym.

Jestem Zodiakalnym optymistycznym strzelcem, numerologiczną wesołą trójeczką, majowskim Białym Krystalicznym Zwierciadłem, runiczną Uruz – stabilną i silną ziemią, pasjonatką rozwoju duchowego, kierującą się przede wszystkim swoją intuicją. Stałym bywalcem w Świecie Dusz, odważną podróżniczką po światach równoległych. Z zamiłowania pisarką i malarką, ale przede wszystkim wędrującą swoimi ścieżkami Duszą. 

Zadebiutowałam jesienią 2011 roku książką „Bractwo Dusz, Księga 1”. Do tej pory zostało wydanych sześć ksiąg. Z początkiem 2014 roku księgi Bractwa Dusz są dostępne na rynku światowym, w największej księgarni internetowej amazon.com.


Serdecznie zapraszam Ciebie na mojego bloga, gdzie umieszczam regularnie ciekawostki kwantowe ⇒ www.grazynaadamska.pl oraz do internetowego sklepu ⇒ www.iquantumschool.pl
 
Obserwuj mnie:
Facebook ⇒ https://www.facebook.com/grazynaaadamska/
Instagram ⇒ https://www.instagram.com/grazynaaadamska/

  • Grażyna A. Adamska

Kontakt:
kontakt@grazynaadamska.pl
Miejscowość:
Strona internetowa: www.grazynaadamska.pl
Data dodania: 2019-07-01
Data wygaśnięcia: 2020-06-30
Ilosc wyświetleń: 184
Wszystkie ogłoszenia użytkownika