Floating Facebook Widget

GORZÓW WIELKOPOLSKI Bruno Groening wykład zobacz

Zaproszenie Na otwarty wykład informacyjny w Świebodzinie

Uzdrowienia na drodze duchowej – medycznie udokumentowane.


O swoich doświadczeniach mówi lekarz.


Wykład ma miejsce w sobotę
8 czerwca 2019, g. 11:00

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
ul. Sikorskiego 107
66-400 Gorzów Wlkp.

Prowadzący wykład lekarz przedstawi uzdrowienia, których z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej nie można wyjaśnić. Uzdrowieni będą osobiście relacjonować w jaki sposób odzyskali zdrowie na drodze duchowej. Będą przedstawione prawa duchowej wiedzy o uzdrowieniu. Słuchacze będą mogli odczuwalnie przeżyć na własnym ciele uzdrawiającą siłę.

Podstawą tego wykładu jest nauka Bruno Gröninga (1906-1959). Podczas jego obecności wydarzały się nadzwyczajne uzdrowienia; sparaliżowani mogli opuścić swoje wózki inwalidzkie, ślepi odzyskiwali znowu wzrok. Mówił on o istnieniu wyższej siły, która jest podstawą wszelkiego życia i może uzdrawiać. Bruno Gröning nazywał tą uniwersalną siłę, która jest dostępna dla wszystkich ludzi – „Heilstrom“ lub siłą Bożą. „Jedna z jego istotnych/fundamentalnych wypowiedzi brzmiała: „Nie ma chorób nieuleczalnych, Bóg jest największym lekarzem.“


Koło Przyjaciół Bruno Gröninga rozwija jego dzieło i jest obecne na wszystkich kontynentach. Tysiące ludzi poprzez regularne przyjmowanie Bożej siły zostało trwale uwolnionych z obciążeń duszy i ciała. W tym są także choroby chroniczne czy uważane za nieuleczalne jak np. angina pectoris, osteoporoza, paraliże, depresje i wiele innych. Zaistniałe uzdrowiena są w Medycznej Grupie Naukowej Koła Przyjaciół Bruno Gröninga, skrzętnie sprawdzanie w oparciu o wyniki badań niezależnych lekarzy – tak daleko jak tylko możliwe - dokumentowane.

Lekarz prowadzący wykład jest członkiem tej grupy fachowej. W tych wykładach przekazują bezpłatnie swoje doświadczenia z kraju i zagranicy kolegom po fachu i wszystkim zainteresowanym, by tą wiedzą pomoc cierpiącym ludziom w potrzebie na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy każdego zainteresowanego.

Wstęp wolny, wolne datki mile widziane.
Kontakt: Tel. +48 601 873 813

bruno-groening.org

  • GORZÓW WIELKOPOLSKI Bruno Groening wykład zobacz

Kontakt:
601873813 bgf.gorzow@o2.pl
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski (lubuskie)
Adres: Sikorskiego 107
Strona internetowa: www.bruno-groening.org/polska
Data dodania: 2019-05-13
Data wygaśnięcia: 2020-05-12
Ilosc wyświetleń: 235
Wszystkie ogłoszenia użytkownika