Floating Facebook Widget

Głębokie Uzdrawianie: Moc KY i Olejków Eterycznych

GŁĘBOKIE UZDRAWIANIE:
moc medytacji Kundalini Yogi oraz terapeutycznych olejków eterycznych

25.11.2019, g. 20.00 – 21.00

ul. Bruna 11, Warszawa
www.adishakti.eu

***
„Wszystkie problemy i cierpienia można przezwyciężyć poprzez medytację.” Patandżali

Uzdrowienie i samouzdrowienie jest dostępne w każdej chwili, jest wszechobecne.
Kundalini Yoga daje nam potężne narzędzia do uzdrawiania i samouzdrawiania.
Jeśli chcesz dotknąć uśpionej mocy uzdrawiania w sobie, wzrastać ponad uwarunkowania genetyczne
i uruchomić świadome połączenie z tym źródłem, zapraszam.

Listopad to energia dostrajania do najwyższych wibracji, do świętości. By to się mogło dziać, potrzebujemy głębokiego uzdrowienia na wszystkich poziomach.

DOŚWIADCZ DOTYKU ŁASKI

„Nikt nie jest pozbawiony umiejętności samouzdrawiania; Bóg zapewnił cały system uzdrowienia w Tobie.”

„Proces samouzdrawiania jest przywilejem każdej istoty. Samouzdrawianie to nie cud. To rzeczywisty proces relacji między fizyczną i nieskończoną mocą Duszy.”

„Uzdrawianie jest przepływem energii Twojej Duszy.” Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Olejki eteryczne klasy terapeutycznej są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha.

Podczas sesji doświadczymy mocy Kundalini Yogi i terapeutycznej olejków eterycznych:
– krótka praktyka przygotowująca do medytacji samouzdrowienia + olejki eteryczne (wdychane oraz nakładane na punkty akupunkturowe): odprężające, wyciszające umysł, ugruntowujące w sobie, harmonizujące emocje
– medytacja samouzdrowienia 31 min. + olejek Frankincense

Medytacja uzdrowienia: przyciąga energię uzdrawiającą z kosmosu i pozwala wykorzystać ją do uzdrowienia tego, co potrzebujemy, obdarza uzdrowieniem i świadomością, pobudza przepływ energii kundalini w centralnym kanale kręgosłupa i czakrach – cały metabolizm dostraja się do nowego poziomu energii w ciele, włącznie z mózgiem. Dźwięk mantry balansuje 5 stref lewej i prawej półkuli mózgu, by aktywować Umysł Neutralny – potężne narzędzie uzdrawiania i samouzdrawiania.

Kadzidło (Frankincense) – król olejków, znany już w czasach Chrystusa dzięki swoim Uświęcającym i Uzdrawiającym Mocom; był jednym z prezentów danych Chrystusowi z okazji jego urodzin od Trzech Króli. Był używany do leczenia każdej znanej człowiekowi choroby i stosowany na każdą ewentualność.
Frankincense w starożytnych czasach był ceniony bardziej niż złoto, używany podczas świętych praktyk.
Dzisiejsi badacze odkryli że posiada niezwykle wysoką zawartość półtoraterpenów, które pomagają stymulować system limbiczny mózgu (centra emocji). Równie dobrze wpływa na podwzgórze, szyszynkę i przysadkę mózgową. Podwzgórze jest głównym ośrodkiem kontrolującym gruczoły ludzkiego ciała. Kontroluje uwalnianie wielu hormonów, włączając w to hormony tarczycy i hormony wzrostu. Stymuluje wiele systemów ciała, wspiera w przypadku udaru mózgu, depresji, uszkodzeń neurologicznych, raka, lęków, bólu, ma silne właściwości odmładzające, nawilżające, odprężające, regeneruje komórki, łączy z wyższą świadomością, ma niezwykle piękny mistyczny zapach.

Zobacz jak pozyskiwany jest Frankincense: http://adishakti.eu/uzdrawianie-olejki/

***
Opłata: karnet / 30 zł

Rezerwacja miejsc: basiabaczkura@gmail.com

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę/koc (jeśli posiadasz), picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze :)
***

Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…
***

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing” stopień 1 i 2, ww.adishakti.eu

  • Głębokie Uzdrawianie: Moc KY i Olejków Eterycznych

Kontakt:
608 585 737 basiabaczkura@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Adres: ul. Bruna 11
Strona internetowa: www.adishakti.eu
Data dodania: 2019-11-04
Data wygaśnięcia: 2020-05-02
Ilosc wyświetleń: 224