Floating Facebook Widget

Elen Elijah - Lekarz dusz

INSTYTUT NOWEJ ZIEMI - Elen ELijah 

"Lecz powiadam Wam- dla Was i dla Miłości świat  stworzony".
 z książki "Dla Miłości stworzeni"  

Mam na imię Elen,
jestem uzdrowicielem  duszy, jasnowidzącą, jasnoczującą, nauczycielem duchowym, doradcą życiowym, trenerem rozwoju osobistego, regreserką, założycielką Uniwersytetu Wirtualnego, oraz twórczynią metody "Translacja"  w swojej pracy często korzystam z channelingu.

Napisałam  13 książek. 

Posiadam wgląd w świat duchowy, energetyczny, w przeszłość, teraźniejszość oraz jasność widzenia danego zagadnienia z wielu płaszczyzn i zależności na  przestrzeni czasu / przyczyny, skutki, ewolucja karmy/.  

Poznałam całość procesu  życia nie tylko w trzecim wymiarze, ale i wyższych aspektach istnienia, oraz proces transformacji świadomości od najprostszych form aż do źródła.  

Przeszłam długą drogę poznania wzorców  mentalnych i emocjonalnych w których żyje  człowiek  współczesny  i rozwiązałam je, nie porzuciłam, a rozwiązałam, co przyniosło mi  uwolnienie i głęboki wgląd duchowy. 

Otrzymałam również zrozumienie jak tworzyć Nowy Świat oraz  nowe relacje rodzinne, rodzicielskie, partnerskie, zawodowe, itd., gdyż to co znaliśmy, było ograniczające, niszczące i musi odejść, poprzez transformację.  

Posiadłam głęboki  wgląd  w materialną i duchową  płaszczyznę różnych aspektów życia. 

Pomagam zrozumieć życie, odnaleźć cel duszy, oczyścić serce i umysł  z tego, co boli i przeszkadza, oczyścić pole energetyczne, czakry, poukładać życie, podjąć decyzje, uzdrowić wszelkie relacje,  poznać swoje talenty i plan duszy, odnaleźć miłość, radość, szczęście, wolność i twórczy kontakt z Wyższą Mądrością.

Przeprowadzam dusze, robię procesy, w których można spotkać swego Anioła Opiekuńczego, Przewodnika. Prowadzę ku spełnionemu życiu i jedności. Wykonuję przekazy channelingowe. 

  • Elen Elijah - Lekarz dusz

Kontakt:
516797879 zyjwmilosci@wp.pl
Miejscowość: cały świat
Strona internetowa: www.epokaserca.pl
Data dodania: 2018-04-05
Data wygaśnięcia: 2019-04-05
Ilosc wyświetleń: 1397
Wszystkie ogłoszenia użytkownika