Floating Facebook Widget

Eksplozja obfitości finansowej - Bezpłatny webinar

Masz dość zaległych rachunków, problemów ze spłatą kredytu, odmawiania sobie wszystkiego? Masz dość braku pieniędzy?
A jeśli totalna zmiana sytuacji finansowej jest możliwa już dziś? A jeśli problemy finansowe są zaproszeniem do zmiany? Możesz stworzyć w życiu z takie przepływy pieniędzy, które pozwolą nie martwić się już o nic, żyć pełnią życia i realizować wszystkie marzenia.

Czy to wybierzesz? Czy jesteś na to gotowy?

Zapraszam na webinar, na którym opowiem jak zamienić brak w obfitość finansową. Dowiesz się w jaki sposób Ty sam tworzysz ograniczenia dla przypływu pieniędzy i wszelkiej obfitości oraz jak możesz to zmienić już dziś z totalną łatwością i lekkością.

Dla kogo?
  • dla tych, którzy są gotowi już dziś wybrać dla siebie inną rzeczywistość finansową
  • dla tych, którzy mają dość braku
  • dla tych, którzy zawsze wiedzieli, że można żyć łatwiej i radośniej
Pragniesz więcej pieniędzy? Czy chciałbyś więcej radości? Więcej zabawy?
To jest możliwe. To jest łatwiejsze niż myślisz.  Dołącz, posłuchaj

13 listopada godz. 20.00- 21.00
zapisy: kamiladolota@gmail.com

Kamila Dolota  Kim jestem? "Odkąd pamiętam zawsze wiedziałam, że coś innego jest możliwe. Chociaż nie wiedziałam jak to wygląda, smakuje, ale JEST coś innego, a nie ma tego teraz w tym życiu, w którym jestem. Przeszłam wiele ścieżek i modułów od reiki po jogę, medytację, detoksy itd. itp. To co zakończyło historię z tymi metodami, to: 'dalej nic nie możesz, bo nie jesteś na to gotowa'. A zawsze wiedziałam, że coś innego jest możliwe. Byłam na skraju załamania nerwowego.  I tak pewnego dnia otrzymałam swoją pierwszą sesję Bars®. Co się zmieniło? Absolutnie wszystko! Wróciłam do domu i w ciągu 3 tygodni ściągnęłam ze Stanów moją koleżankę, facylitatorkę klas Access do Polski. W ciągu następnych 3 miesięcy sama zostałam facylitatorem.  Nie chcę być guru, nigdy nim dla nikogo nie będę. Musiałam czekać 35 lat, żeby ktoś mi uświadomił, że wszystko co oceniałam jako moja inność było moją świadomością. Jeżeli ja mogę dziś komukolwiek to uświadomić, to jestem do tego pierwsza. Gdyż życie z wyborem własnej świadomości jest tym, czego wszyscy szukamy. Chociaż wydaje się nam, że szukamy lepszego życia, tak nie jest, szukamy swojej świadomości, którą jesteśmy, ale nie potrafimy tego wybrać…"

  • Eksplozja obfitości finansowej - Bezpłatny webinar

Kontakt:
kamiladolota@gmail.com
Miejscowość:
Strona internetowa: www.kamiladolota.com
Data dodania: 2018-11-08
Data wygaśnięcia: 2018-11-15
Ilosc wyświetleń: 142