Floating Facebook Widget

Duchowe Wizje&Wglądy*Marzenia: KY na Nów Księżyca

DOSTROJENIE DO KREATYWNEGO PRZEPŁYWU NIESKOŃCZONYCH MOŻLIWOŚCI
SPECJALNA KUNDALINI YOGA NA NÓW KSIĘŻYCA


+ Medytacja Miesiąca

***
Letnie i Zimowe Przesilenia, Równonoce, Pełnie i Nowie Księżyca oraz Zaćmienia Słońca i Księżyca są energetycznymi bramami otwierającymi dostęp do duchowej transformacji.
Więcej informacji tu: http://adishakti.eu/kreatywny-przeplyw/
***

24.02 – NÓW KSIĘŻYCA: DUCHOWE WIZJE I WGLĄDY * RELACJA Z WYŻSZYM JA * MARZENIA

Nów to czas zasiewania nowych wartościowych i głębokich intencji, tworzenia przestrzeni wzrostu dla tego, na czym nam bardzo zależy.
Dlatego ważna jest praktyka w tym czasie, ponieważ ona nada moc manifestacji intencjom, marzeniom, modlitwom oraz otworzy przestrzeń nowych możliwości.
Podczas Nowiu łatwiej jest nam otworzyć się na nowe rozwiązania, nieograniczone pomysły, kreatywność.
A nawet więcej: otworzyć się na swoją doskonałość, Wyższą Jaźń i zacząć kreować swoje życie i relacje z poziomu Wyższej Świadomości, wnosić w relacje swoje wyższe Ja.

Lutowy Nów Księżyca w Rybach tworzy przestrzeń na kontakt z Wyższą Jaźnią, duchowe wizje, wglądy, marzenia, a także na pożegnanie starego i niepotrzebnego, szczególnie w relacjach, zarówno prywatnych, jak i biznesowych opartych na fałszu.
Czas zwrócić się ku Sobie, otworzyć na osobiste odczucia, intuicję, wejść w wewnętrzną ciszę i z tego poziomu projektować swoje relacje, przyszłość.
Bardzo ważne będzie teraz poleganie na swoich odczuciach, wewnętrznej mądrości, uczuciach – szczególnie w relacjach.
Jest to czas wychodzenia poza ograniczenia czasu i przestrzeni i otwarcia się na nowe nieoczekiwane pomysły, wglądy, wizje.

Ten Nów to bycie w wewnętrznej ciszy i PRZYCIĄGANIE, nie ZDOBYWANIE.

***
Na tej specjalnej sesji Kundalini Yogi:

– kriya (kompletny zestaw praktyk oddziałujący totalnie na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym), która kieruje pranę z całego ciała do czakry serca, uwalnia ból i bloki w sercu spowodowane zranieniami, rozczarowaniami, uwalnia przepływ kosmicznej energii, która otwiera serce i powoduje, że możemy dawać i przyjmować miłość bez lęku, złości, urazy, żalu.
Dzięki tej praktyce jesteśmy w stanie wejść w głęboką autentyczną relację ze Sobą, Wyższą Jaźnią, radzić sobie z wyzwaniami mocą miłości, nie lęku i agresji, podnosić zamiast poniżać, współczuć zamiast krytykować

– medytacja: Połączenie z Systemem Odczuwania Siebie, Wyższej Jaźni: nasze odczucia są potężniejsze niż my, ale nie pozwalamy im się rozwinąć, powiedzieć prawdy o nas, o naszej wielkości, nie pozwalamy im pomóc nam zbliżyć się do swojej Duszy.
Sami siebie ograniczamy, poniżamy.
Dlatego nasze relacje też są ograniczone. Osoba sensytywna jest zawsze pozytywna, płynie z nieskończonym przepływem kreatywnej energii, używa mocy Wyższej Jaźni do świadomego projektowania swojego życia w zgodzie z Duszą / Wyższą Jaźnią.
******

Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie

24.02 – g. 18.30 – 19.45: Kundalini Yoga: Dostrojenie do Kreatywnego Przepływu: http://adishakti.eu/grafik-zajec-i-warsztatow/
Po sesji 15 min: Medytacja Miesiąca: http://adishakti.eu/medytacja-miesiaca/

Opłata za zajęcia: 35 zł (gotówką) / karnet / Multisport + 5 zł / FitProfit / OK.System
Opłata za medytację miesiąca: dobrowolna kwota

zabierz wygodny strój, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze :)
zapraszam bez rezerwacji
Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych :)

*************
Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…
***********

* OCZYSZCZENIE * UZDROWIENIE * ŚWIADOMA INTENCJA * RELACJE * KREOWANIE PROSPERITY *

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eu

  • Duchowe Wizje&Wglądy*Marzenia: KY na Nów Księżyca

Kontakt:
608 585 737 basiabaczkura@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Adres: ul. Bruna 11
Strona internetowa: www.adishakti.eu
Data dodania: 2020-02-16
Data wygaśnięcia: 2020-08-14
Ilosc wyświetleń: 52