Floating Facebook Widget

Duchowa Wyprawa na Sri Lankę

DUCHOWA WYPRAWA NA SRI LANKĘ

5 – 21 marca 2018


***
Ta wyprawa to wspaniałe połączenie odpoczynku z duchową, wewnętrzną ucztą. Praktykujemy Kundalini Yogę, odpoczywamy na plażach, zwiedzamy buddyjskie i hinduskie świątynie, przebywamy w pięknych przyrodniczo miejscach.

Shri Lanka to wyspa historycznie związana z Ramajaną. To tutaj Sitę więził demoniczny Rawana, a następnie Rama uwolnił ją z pomocą Hanumana i jego wojsk, budując wcześniej most łączący wyspę z Indiami. Jeszcze do tej pory są widoczne jego ruiny. Doświadczysz tutaj piękna i delikatności ludzi, którzy wciąż żyją w harmonii z przyroda. Poczujesz spokój umysłu wynikający z budddyjskiej tradycji tego kraju. Ta wyprawa to podroż do Twojej wewnętrznej radości, mądrości i piękna. Zaszczyć swoją duszę i skorzystaj z możliwości celebracji Twojej Boskiej natury.

***
Na naszych codziennych porannych zajęciach kundalini jogi będziemy pracować nad naszym energetycznym potencjałem rozwijając go i wzmacniając. Skupimy się na wiedzy o 10 ciałach, odkrywając rodzaj naszej duszy, trzech umysłów, aury, prany i promienności, starając się je lepiej poznać, zrozumieć, a przede wszystkim doświadczyć.

Dzięki wiedzy numerologicznej każdy otrzyma informacje z jakim rodzajem energii powinien pracować, by go w sobie bardziej rozwinąć. Połączymy to wszystko ze sztuką relaksu, aby w pełni odreagować stres oraz zregenerować i odmłodzić ciało.

***
Koszt wyprawy ok. 3.500 zł + bilety lotnicze.

Informacje i zapisy: Marek 602 777 202
***

Marek Apollo Miedziewski 
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia.
www.kozyczkowo44.pl

  • Duchowa Wyprawa na Sri Lankę

Kontakt:
602 777 202 basiabaczkura@gmail.com
Miejscowość:
Strona internetowa: www.adishakti.eu
Data dodania: 2018-01-02
Data wygaśnięcia: 2018-04-02
Ilosc wyświetleń: 562