Floating Facebook Widget

dobra wróżka Anabella

Witam Was bardzo serdecznie,
zapraszam na przygodę z tarotem i kartami anielskimi-a warto,bo można odmienić swój los-karty pokarzą,co robić,czego się spodziewać i jaką znaleźć radę na rozwiązanie problemu.

To Wy Moi Drodzy wybraliście mnie na wróżkę, poczułam potrzebę dzielenia się moją wiedzą,chęcią pomagania i wspierania w trudnych dla Was chwilach, zanim zrobicie coś nieodwracalnego, zadajcie pytanie,aby później nie żałować.
Wasze problemy traktuję bardzo serio,nie lekceważę żadnego problemu.
Nieograniczony czas wróżby i ilość pytań-ważne,aby znaleźć rozwiązanie.

Niektóre odpowiedzi(bez użycia kart tarota),bądź na podstawie daty urodzenia, udzielam bezpłatnie.
Dajcie Sobie pomóc,bądźcie zawsze ze mną szczerzy,a wówczas wróżba prawdę powie.

Ze względu na reklamy-nie podaję numeru telefonu ,ale odpowiadam na każdego maila i można się umówić na dowolny czas wróżby.

Niemal od zawsze, interesowałam się wróżeniem, następnie, wiedzę rozwinęłam-poprzez studia pedagogiczne , jako doradca zawodowy i personalny oraz w dziedzinie:
psychologia i pedagogika,numerologia,tarot ,karty anielskie,
własne przeczucia i sny,
udzielam wsparcia duchowego i uczę zaradności życiowej.
MÓJ ADRES:
Szczecin-Śródmieście róg ul.Jagiellońskiej i Pocztowej
Zapraszam wszystkich potrzebujących porady-codziennie, w sprawie uczuć, kariery,finansów,pracy, nawet zdrowia(przesłanie aniołów-jak sobie pomóc oraz jak wspomóc leczenie własną energią).
POLECAM:
-GDY NIE MASZ CZASU-skorzystaj z :
porady drogą :mailową- odpowiedź-natychmiast od 1-24 GODZIN, BEZ WYCHODZENIA Z DOMU DOSTANIESZ WYCZERPUJĄCĄ ODPOWIEDŹ NA NURTUJĄCE CIĘ PYTANIE-numerologia bezpłatna,nie nękam odpowiedziami,tylko wtedy,kiedy chcesz-do Ciebie należy decyzja.

Byłam wróźką W KASKADZIE(SZCZECIN) W DNIACH 11,12 i 14 LUTY 2012-jako Wróżka Anna-Anabella oraz pracowałam na portalu EZO-PLANETA (ok.5 lat) z W-wy jako wróżka Anabella


Kontakt:
annaszymanko@wp.pl
Miejscowość: SZCZECIN
Adres: Śródmieście
Data dodania: 2019-10-28
Data wygaśnięcia: 2020-10-27
Ilosc wyświetleń: 362