Floating Facebook Widget

Bogdan Trawkowski – energoterapeuta, uzdrowiciel

BOGDAN TRAWKOWSKI – terapeuta energetyczny, uzdrowiciel, jasnowidz

Bogdan Trawkowski pomaga ludziom od ponad 30 lat. W swojej uzdrowicielskiej praktyce nie stosuje jakiejkolwiek metody. Przez lata pracy nad sobą i z pacjentami doskonalił swój psychoenergetyczny potencjał poprzez harmonijny rozwój wszystkich poziomów świadomości, który zaowocował m.in. otwarciem najwyższych czakr (inaczej czakramów – energetycznych „anten” do subtelnych wymiarów). Dzięki temu otwarciu terapeuta ma dostęp do subtelnych energii o wysokich wibracjach likwidujących nie tylko różne choroby, schorzenia i dolegliwości, ale również negatywne energie psychiczne oraz opętania miejsc i osób. Uzdrawiające energie, do których ma dostęp Bogdan Trawkowski, przyczyniają się do neutralizowania klątw, złego losu i innych destrukcyjnych oddziaływań, oczyszczają biopole i otwierają czakry potrzebujących pomocy osób podnosząc tym samym ich wibracje, dające zdrowie i lepsze prosperowanie.

Wachlarz oddziaływań tego terapeuty jest niezwykle szeroki. Twierdzi, że skoro wszystko jest energią – zarówno słowa, uczucia, myśli jak i materia (zwana przez mistrzów jogi i taoizmu gęstą, grubą energią) – nie ma sprawy, problemu czy sytuacji, w której by nie pomógł. W trakcie udzielania pomocy jest tak skoncentrowany na wyższych poziomach świadomości i odpowiadających im wyższych czakrach, że odczuwa w miejscach ich usytuowania – na czole i szczycie głowy – przyjemność, błogość. Następnie energię uzyskaną w trakcie koncentracji przekazuje myślą i z odpowiednią, pozytywną intencją do potrzebującej pomocy osoby.

W trakcie pierwszego, najważniejszego spotkania z osobą proszącą o pomoc, Bogdan Trawkowski oczyszcza ją oraz związane z nią miejsca ze wszystkich destrukcyjnych energii wytworzonych przez tę osobę, jak również przez osoby mniej lub bardziej jej nieżyczliwe. Metodami teleradiestezji (radiestezji na odległość) bada również wszelkie zagrożenia promieniowaniem szkodliwym miejsc, w których najczęściej przebywa dany pacjent. Stosuje naturalne środki i techniki odpromieniowania tych miejsc. Terapeuta określa karmę pacjenta (pozytywna czy negatywna), często likwidując tę złą. W trakcie sesji indywidualnych oraz spotkań grupowych (wykład, warsztaty, treningi) dzieli się wiedzą, jak przywrócić zdrowie, uzyskać lepsze prosperowanie oraz być osobą szczęśliwą.

BOGDAN TRAWKOWSKI POMAGA PRZY:
– Likwidacji różnych chorób, schorzeń, dolegliwości;
– Usuwaniu psychoz, depresji, nerwic i różnego rodzaju bólów;
– Likwidacji chorób wieku dziecięcego, w tym dysleksji, zespołu ADHD;.
– Usuwaniu nieprzyjemnych i nieoczekiwanych zjawisk paranormalnych u osób i w pomieszczeniach (usuwaniu pokutujących duchów i opętań), jak również klątw i innych destrukcyjnych energii;
– Zwalczaniu nałogów, bezsenności, nerwowości, otyłości, nadmiernej agresji;
– Rozwiązywaniu międzyludzkich konfliktów i problemów codziennego życia: sprawy zawodowe, związki, dzieci:
– Wyborze życiowej drogi:
– Poprawie prosperowania osób i firm.

  • Bogdan Trawkowski – energoterapeuta, uzdrowiciel

Kontakt:
kom. 781-999-884 bogtraw@wp.pl
Miejscowość: Poznań (wielkopolskie)
Adres: os. Batorego 7
Strona internetowa: http://www.osrodekczasharmonii.pl/o-mnie/
Data dodania: 2019-07-10
Data wygaśnięcia: 2020-01-06
Ilosc wyświetleń: 197