Floating Facebook Widget
BAWIMY SIĘ W ŻYCIE

Skoro zdecydowałeś pojawić się na planecie zwanej Ziemia, obojętnie jak długo potrwa na niej twój pobyt, twoja podroż, uczyń z tego wesołą zabawę pełną śmiechu i radości. Ciesz się każdą spędzoną tu chwilą, całym sobą doświadczaj niepowtarzalnego piękna miejsca, w którym jesteś. Nie ustawaj w ciągłym „wyczarowywaniu” życzliwości wobec wszystkich i wszystkiego. Zajmuj się tylko tym, co daje tobie i innym zadowolenie i dobre samopoczucie. Realizuj swoje najskrytsze marzenia, urzeczywistniaj najbardziej „zwariowane” (w opinii innych) pomysły, bacz tylko, aby wszyscy odnosili z nich korzyści. Kiedy zaczniesz traktować życie jak pełną cudownych niespodzianek, wspaniałą zabawę, stanie się ono dla ciebie oceanem nieskończonych powodów do tego, aby czuć się szczęśliwym. To Ty i tylko Ty jesteś zarówno producentem, reżyserem jak i głównym aktorem w sztuce zwanej „Życie”. Zatem czyń je „sztuką”.

Pamiętaj, że każdy z nas jest podarunkiem Wszechświata dla Wszystkiego i Wszystkich – każdy - także i Ty. Jesteś bezcennym, bo jedynym w swoim rodzaju darem. Bez Ciebie Wszechświat byłby uboższy.

Skoro zdecydowałeś się pojawić na tej planecie, tym samym zdecydowałeś, aby doświadczać życia w różnych jego przejawach poprzez osoby, miejsca, sytuacje. I tak jak reżyser okazuje wdzięczność dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu jego dzieła, tak ty okazuj wdzięczność wszystkim i wszystkiemu, dzięki którym codziennie stajesz się tym, kim jesteś oraz tym, kim chciałbyś być. Wyrażaj swoją wdzięczność.

Na swojej drodze spotykam wiele osób, bywam w różnych miejscach, jestem świadkiem wielu sytuacji i tu z tego miejsca chcę wyrazić swoją wdzięczność i podziękować za spotkania, możliwość przebywania oraz uczestniczenia.

Z całego serca dziękuję i jestem wdzięczna napotkanym na mojej drodze osobom, wszystkim sytuacjom, których doświadczałam, wszystkim doznaniom, które stały się moim udziałem. Jestem świadoma, że całe to bogactwo i różnorodność posłużyło dobru zarówno mojemu, jak i innych.

Dziękuję za wszystkie wspaniałe możliwości, które były i nadal są do mojej dyspozycji, abym wzrastała w miłości i uważności względem siebie i innych. Dziękuję za ten jedyny, niepowtarzalny czas – bez niego nie byłabym tym, kim jestem.

Jednocześnie dziękuję również za to, co w tej chwili, w moim wyobrażeniu, jawi się jako, krzywdzące lub raniące - jeszcze dla mnie niezrozumiałe - bowiem to skłania mnie do dalszego ćwiczenia się w świadomym ukierunkowywaniu i koncentrowaniu energii na „korzyściach” oraz dostrzeganiu, jak zmiana mojego nastawienia wpływa na moje życie.

Przepełnia mnie wdzięczność za to, iż skierowałam swe kroki w tak wiele wspaniałych, pełnych przyjaznych mi istot i miejsc, że „było mi dane” dojrzenie miłości zarówno w sobie, jak i w innych.

Dziękuję sobie i innym za to, iż każdy nadchodzący dzień daje mi możliwość cieszenia się, przeżywania radości tak ze spraw dużych, jak i tych małych, zwyczajnych, zdawałoby się „nic nie znaczących”, a jednak budujących moją codzienność.

Jestem wdzięczna za moc podarunków i wspaniałych niespodzianek, jakimi nieustannie jestem obdarowywana przez hojny wszechświat.

Pamiętajmy - im bardziej jesteśmy wdzięczni, tym więcej mamy powodów do wdzięczności. Powoduje to realną zmianę i różnicę w jakości podejścia do siebie i innych. Pozostańmy z dobrymi życzeniami tak długo, jak to tylko możliwe.

Właśnie dzisiaj przez jeden dzień myślmy o sobie i innych z życzliwością i miłością, potraktujmy siebie i innych łagodnie, z szacunkiem, ufnością.

Kiedy w ten sposób traktujemy i bawimy się życiem, życie staje się radosną, pełną niespodzianek przygodą – zabawą.

Źródło : www.cudownyportal.pl