Floating Facebook Widget

Antykariera. Alchemia Życia i Obfitości

Czy kiedykolwiek poczułeś magię uczucia, że jesteś we właściwym miejscu, we właściwym czasie i swobodnie współdziałasz z wszechświatem?

  Jeśli tak, to doznałeś tego, co Rick Jarow nazywa Alchemią Obfitości - połączenia wewnętrznej mocy i zewnętrznego doświadczenia, które przemienia nieszlachetny metal zastygłego życia w złoto pełnego i otwartego udziału w każdej odsłaniającej się przed Tobą chwili.  

Oto jest sekret obfitości,która nie polega na gromadzeniu materialnych wygód, ale wyzwoleniu od strachu przed niedostatkiem dzięki wrodzonej odwadze,z której zrodzi się Twoja prawdziwa ludzka ekspresja.  

Jest w tym wszystkim miejsce na rozwój duchowy, refleksję intelektualną, kreatywność i asertywność, harmonię życiową i odpowiedzialność w realizacji celów, a także na odwagę do spełniania marzeń.
Alchemia Obfitości objawia nam cudzestrojenia swoich wewnętrznych energii - swoich pasji, kreatywności,uwagi i woli - z potęgą wszechświata. Dostrojenie to, pozwala nam zamanifestować swój niepowtarzalny cel.

Podczas warsztatu „Antykariera. Alchemia życia i obfitości. Sztuka realizacji marzeń”poprzez szereg głębokich ćwiczeń i prowadzonych wizualizacji,zbadamy różne obszary życia, od pracy poprzez duchowość i związki aż do zdrowia.  

Zbudujemy także swoją własną Mandalę Manifestacji, aby rozjaśnić i nadać moc spełnienia temu, czego pragniemy, aby zaistniało. Dzięki temu potężnemu narzędziu, wzmocnisz swoją wiarę w siebie … rozwiniesz swoją cierpliwość i hojność … odnajdziesz właściwą równowagę między „pracą i zabawą” … i osiągniesz harmonię pomiędzy swoimi własnymi celami, a planem, który przygotował dla Ciebie wszechświat.

 
Rick Jarow prowadzi nas przez 14 wizualizacji opartych na tzw. Mandali Manifestacji.Mandala Manifestacji obejmuje wizualizacje prowadzone jak Głębia, czyli rozumienie własnych energii cienia i tego, jak nasze marzenia wpływają na marzenia innych; czyWizja,czyli jak dostrzec swoje powołanie, jako plan na lepszą przyszłość dla wszystkich i jeszcze więcej.

Rick uważa, że idąc przez życie możemy pewni, że dążenie do harmonii nie tylko zabierze nas we właściwe miejsce we właściwym czasie, ale także sprawi, że nawiążemy kontakt ze społecznością dusz, które poświęcają się odnawianiu Ziemi, swoim wspólnym wizjom i nadziejom oraz jaśniejącym płomieniom miłości.    

"Trudnych czasów nie należy się obawiać, ponieważ stanowią prawdziwą próbę naszego dostrojenia się, naszej wiary i naszych zdolności do stanięcia na dwóch na nogach
z nienaruszoną głową i sercem"
(Rick Jarow)  

 
Czy żyjesz Swoim Autentycznym Życiem? Czy kochasz Swoje Życie? Czy każdy dzień jest dla Ciebie pełen pasji, szczęścia, miłości i wyzwań? 

Antykariera to odkrywanie własnego powołania. To Mapa wyznaczająca drogę z najgłębszych zakamarków ludzkiej duszy do kształtu naszego życia w świecie. To praktyczny sposób wyrażania naszej niepowtarzalności. Jako próba pogodzenia wschodniej duchowości z zachodnim stylem życia, antykariera odpowiada na proste, lecz bardzo ważne pytanie: Jak Żyć, robiąc to, co się kocha?  

Po czym mamy poznać, czy sposób w jaki żyjemy, nasze wybory, to, co robimy, jest dla nas wymarzone? Czy idę drogą Antykariery – czyli idę za głosem swego serca, swoich pasji i marzeń? Bo, Antykariera to nie tylko droga zawodowa i praca, to całe nasze Życie, podejmowane przez nas decyzje i wyzwania.  Tak, abyśmy mogli żyć autentycznie i w pełni Swoim Życiem, a nie tym, co narzuca nam środowisko, kultura i otoczenie.  

Rick Jarow odpowiada:Podstawową rzeczą jest zadanie sobie pytania: czy jestem szczęśliwy? Jeśli twoje życie i twoja praca czynią cię szczęśliwym, to na pewno jesteś na ścieżce Antykariery. Cel życia i pracy to nie tylko pieniądze – praca przede wszystkim ma pomóc nam w pełni czuć życie, otworzyć się na głębszą duchową rzeczywistość. Antykariera jest wtedy, jeśli jesteś w harmonii ze swoją duszą i  wewnętrzną jaźnią. Wtedy to wiesz – po prostu czujesz, jak energia życia płynie przez ciebie.  

Twórcą pojęcia Antykariera jestRick Jarow– autor kultowej książkiAntykariera – w poszukiwaniu pracy życia”nauczyciel duchowy, coach i doradca biznesowy.  Posiadając doświadczenie z dziedziny studiów nad religioznawstwem, wieloletniej współpracy z szamanami i uzdrowicielami oraz pracy w biznesie - Rick Jarowbędzie pracować z Tobą, aby pomóc Ci znaleźć drogę do Życia i Pracy Marzeń.  

Rick Jarow pomaga uczestnikomznaleźć Nową Drogę i swoje życiowe powołanie. Krok po kroku prowadzi przez proces budowania  Drogi Życia, Osobistej „Kariery”/ Antykariery, która jest odpowiedzią na Twoje najgłębsze poziomy marzeń, pasji i celu. Jarow pomaga uczynić także następny krok, który intuicję przekształca w działanie oraz  tworzy wsparcie dla Twoich wizji.  Pomoże też znaleźć wewnętrzną odwagę i stanowczość.Jak również wydobędzie motywację oraz samodyscyplinę niezbędną do stworzenia autentycznego powołania i Życia Marzeń.  

Począwszy od zbadania obfitości i braku, odkryjesz swoje prawdziwe priorytety, otworzysz się na twórcze wizje i zaczniesz dostosowywać je do całej swojej istoty.  

W czasie warsztatów będziesz miał możliwość dowiedzieć się:  
 • w jaki sposób żyć Pełnią Życia w zgodzie z tym co kochasz i szanujesz;
 • dowiesz się więcej o swoich mocnych stronach, talentach i życiowej misji.
 • jak pogodzić pasję i powołanie z codziennością i pracą;
 • jak żyć bardziej twórczo, robiąc to, do czego zostałeś stworzony;
 • w jaki sposób pracować i zarabiać  pieniądze nie „sprzedając swojej duszy”;
 

Warsztat to:  
*        Przewodnik po przejściu przez główne zmiany w życiu i karierze;
*        Radykalne, holistyczne podejście zmieniające całe twoje życie;
*        Połączenie duchowości Wschodu i  materii Zachodu;
*        Możliwość odkrycia  powołania zakodowanego w centrach energii czakr; *        Skuteczne metody wybierania i realizowanie życiowych celów;
*        Sposoby rozwijania Drogi Życia, która odzwierciedla twoje współczucie serca i odwagę duszy.

To warsztat dla osób, które:
 • są otwarte na zmianę i czują, że ich Życie utknęło na zakręcie i potrzebują teraz  Nowej Mapy na Nową Drogę;
 • potrzebują postawienia nowych celów i wyzwań; zadania sobie ważnych pytań  – czy żyję Moim Życiem, czy tylko powtarzam drogę mojej rodziny, przodków i bliskich? Czy kocham Moje Życie? Czy każdy dzień jest pełen pasji, szczęścia, miłości i wyzwań?  Czy chciałbym, aby moje dzieci żyły tak jak ja? Czy jestem Twórcą Swego Życia, czy tylko kiepskim i tanio opłacanym aktorem, grającym rolę  w „cudzej sztuce”?
 • chcą żyć pełnym, świadomym i twórczym życiem;
 • chcą dowiedzieć się jak pracować, a jednocześnie wchodzić coraz głębiej w świadomość i duchowość;
 • chcą by ich Życie i Praca  odgrywały pozytywną i istotną rolę w świecie (dla dobra siebie, swojej rodziny, swoich bliskich i całego Wszechświata),
 • planują w życiu zawodowym zmianę w kierunku pracy będącej jednocześnie ich pasją i marzeniem,
 • które chciałyby rozwijać się zawodowo zgodnie ze swoimi zdolnościami i misją życiową,
 • chcą doświadczać harmonii wynikającej z połączenia twórczej pasji i pracy zawodowej,
 • przeżywają niezadowolenie ze swojej dotychczasowej pracy.
 

PROWADZĄCY:  

Dr Rick Jarow jest doktorem nauk humanistycznych i wykładowcą studiów religioznawczych w Vassar College,USA, antropologiem, astrologiem i nauczy-cielem duchowym. Prowadząc znane od wielu lat warsztaty Antykariera, pomógł już tysiącom ludzi przetransformować swoje życie osobiste i zawodowe.

Rick Jarow  zmienił sposób, w jaki świat myśli o celu, powołaniu i pracy. Jako pionier ruchu antykarierowegoi autor książki "Stwórz Pracę, Którą Kochasz” pomógł tysiącom ludzi otworzyć się na intuicję, przekształcić swoje wartości w działanie i odpowiedzieć na swoje prawdziwe powołanie... W ciągu ostatnich kilku lat twórczość Ricka koncentruje się wokół nauczaniao sztuce manifestacji (jak to opisuje w swojej książce i na warsztacie “Alchemia Obfitości”). Podobnie jak w pracy nad karierą i powołaniem, jego nauki wykraczają poza uproszczone podejście które stało się popularne dzięki filmowi "Sekret" i innym filozofiom typu "dostaniesz-to-czego-pragniesz". Nurtują go głębsze możliwości kochania tego, co jest, rozpoznawania większego celu i zmierzania ku własnej uzdrowionej wizji, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i kulturowym.  

Rick Jarow prowadzi swoje warsztaty i wykłady na całym świecie, m.in. w Instytucie Omega w Nowym Jorku; Open Center w Nowym Jorku; Esalen w Kalifornii; Hollyhock na wyspie Cortes, Uniwersytecie Naropie w Kolorado oraz w wielu innych centrach konferencyjno-holistycznych w Stanach Zjednoczonych i za granicą. www.rickjarow.com  

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!  

TERMIN:                 
12 lipca – 19 lipca 2020(niedziela– niedziela)

 
ROZPOCZĘCIE:    
12 lipca godz. 18 (kolacją w niedzielę)  

ZAKOŃCZENIE:   
19 lipca godz. 14 (obiadem w niedzielę)

 
CENA WARSZTATU:  
1200 zł    +  koszt pobytu i wyżywienia  

CENA POBYTU:   
wyżywienie 85 zł  dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
Noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe(nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani  noclegów)  

KONTAKT:            
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska 606994366  

MIEJSCE:               
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego  „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu  

ZAPISY: 
 • Konieczna jest rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
 • Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki  za pobyt  w ciągu tygodnia od zgłoszenia na konto ośrodka.
 • Brak wpłaty zadatku i zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt. Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestniczek!
 • Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
 • Zaliczkę za pobyt w wysokości 240 zł  prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  12-19.VII.2020”.
   

Tu i Teraz Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 BANK PKO BP

  Dla przelewów zagranicznych: BIC (Swift): BPKOPLPW IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410  

 • Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłatyna koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.


 • Antykariera. Alchemia Życia i Obfitości

Kontakt:
marta.kamionka@tuiteraz.eu
Miejscowość: Nowe Kawkowo
Strona internetowa: https://tuiteraz.eu/pl/warsztaty/harmonogram/event/1299-antykariera-alchemia-zycia-i-obfitosci-sztuka-realizacji-marzen-nowe-kawkowo
Data dodania: 2020-02-06
Data wygaśnięcia: 2021-02-05
Ilosc wyświetleń: 177
Wszystkie ogłoszenia użytkownika