Floating Facebook Widget

Aniołowie - Tarot - Wyrocznia runiczna

Witam Cię, Poszukująca Duszo! ;-)


Stoisz przed koniecznością podjęcia ważnej decyzji? W Twoim życiu nastąpił znaczący zwrot? Nie możesz wyjść z zaklętego kręgu niepowodzeń? Ściga Cię ludzka nieżyczliwość? A może po prostu pragniesz otworzyć się na inny wymiar doświadczenia i pójść nową ścieżką, aby pogłębić swój rozwój oraz bardziej świadomie uczestniczyć w Tajemnicy Istnienia?

Jeśli tak, odezwij się do mnie! Mój tarot podpowie Ci, jak stać się Magiem swojego życia i pewnie uchwycić jego stery.
Prastara Mądrość, słowami runicznej wyroczni, wskaże kierunek, a przesłania od Aniołów umocnią Cię i rzucą światło na Twoją drogę.

Jeżeli natomiast interesuje Cię Twój energetyczny portret, jako radiestetka z uprawnieniami do wykonywania tego zawodu, proponuję Ci pogłębioną analizę radiestezyjną, łącznie z diagnostyką ewentualnych podłączeń, mających destrukcyjny wpływ na Twoją kondycję i jakość życia.
Określę rodzaj energii, z jakimi połączona jest Twoja dusza. Odprowadzę duchowe  byty, które nie powinny przebywać w Twoim  biopolu. Założę energetyczną ochronę na Twoją aurę i podpowiem, jak ustrzec się przed niechcianymi wpływami.


Zapraszam serdecznie!


Koszty:

- jedno pytanie (tarot, runy) - 30 PLN

- wyrocznia Aniołów - 25 PLN

- konsultacja telefoniczna: 30 min - 70 PLN

- spotkanie godzinne - 100 PLN

- analiza energetyczna ze zdjęcia - 120 PLN
Szczegółowy opis -  oraz sugestie odnośnie do sposobów rozwiązania Twojego problemu - otrzymasz drogą elektroniczną (w ciągu tygodnia) lub podczas spotkania ze mną.Kontakt do mnie:

tel.: 607 925 500 (proszę o kontakt telefoniczny w godz. 11.00. - 13.00. lub 18.00. - 22.00.)

e-mail: ars.regia8@gmail.com
Kontakt:
607 925 500 ars.regia8@gmail.com
Miejscowość: Szczecin (zachodniopomorskie)
Data dodania: 2018-07-26
Data wygaśnięcia: 2018-09-24
Ilosc wyświetleń: 240
Wszystkie ogłoszenia użytkownika