Floating Facebook Widget

Analiza Numerologiczna - Zmiana Numerologiczna

Nazywam się Jarosław Jerzy Bondza i jestem Numerologiem.Numerologię studiuję i praktykuję od ponad 20-tu lat. Dzięki tej wyjątkowej, starożytnej wiedzy, zrozumiałem i odmieniłem praktycznie całe swoje życie. Teraz również i Ty możesz lepiej poznać siebie, swoje słabe i mocne strony oraz przyczyny tego, co dotychczas blokowało dostęp do realizacji Twoich planów, marzeń, ambicji, a także manifestowania światu Twoich największych możliwości i talentów.


Analiza Numerologiczna to wynik i interpretacja (matematyczno – psychologiczna) obliczeń mających na celu odkodowanie konkretnych i niezwykle przydatnych informacji ukrytych w nośnikach energii jakimi są litery i liczby znajdujące się w Twoich danych osobowych. Nieznajomość tych praw powoduje, że poruszamy się niejako po omacku. Nie rozumiemy zjawisk i doświadczeń mających miejsce w naszym życiu.


„całą rzeczywistość można wyrazić za pomocą matematycznej formuły”                                                                        

Pitagoras (VIw. p.n.e.)Jeśli już dłużej nie chcesz zmagać się z negatywnym wpływem obecnych układów liczbowych, możesz rozpocząć stosowanie techniki tzw. Zmiany Numerologicznej, z której ja i tysiące ludzi na całym świecie z sukcesem korzystamy już od wielu lat. Ponieważ naprawdę zależy Ci na zmianie swojego dotychczasowego życia, na odblokowaniu tego, co dotąd hamowało Twój rozwój i otrzymaniu wiedzy na temat specjalnego narzędzia, które dosłownie pozwoli Ci otworzyć nowy rozdział swojego Życia.. ..zapraszam Cię na spotkanie z magią liczb. Wiem jak wyjątkowe możliwości daje Numerologia i jak skutecznie wspiera nas w życiu osobistym, materialnym, zawodowym i zdrowotnym chcę, aby ta technika była dostępna również dla Ciebie.
Twoją indywidualną Analizę Numerologiczną zamówisz pod linkiem:


http://www.numerolog.eu/?page_id=345709


Masz firmę lub planujesz otwarcie własnego Biznesu? Więcej informacji tutaj:


http://www.numerolog.eu/?page_id=341872
Dodatkowo zupełnie gratis otrzymasz również analizę tzw. „Diament Życia”, która wyjaśni dlaczego w poszczególnych etapach Twojej ziemskiej wędrówki występują określone sytuacje, trudności, a także sukcesy, okazje i nowe możliwości. Analiza ta obejmuje również relacje z rodzicami, zdrowie, finanse, pracę, związki, a także pozytywne i negatywne aspekty poszczególnych etapów życia i wiele innych cennych informacji. Analizy Numerologiczne otrzymasz na piśmie (ok. 18 – 20 str. A4), tak abyś mogła szczegółowo wszystko dokładnie wielokrotnie przestudiować w domu.  


Serdecznie zapraszam!

  • Analiza Numerologiczna - Zmiana Numerologiczna
  • Analiza Numerologiczna - Zmiana Numerologiczna

Kontakt:
601735678 biuro@numerolog.eu
Miejscowość: Warszawa - Wrocław - Opole - Londyn - Sztokholm - Bruksela - Nowy Jork
Strona internetowa: www.numerolog.eu
Data dodania: 2018-03-13
Data wygaśnięcia: 2019-03-13
Ilosc wyświetleń: 744
Wszystkie ogłoszenia użytkownika