Floating Facebook Widget

KY Online: Nów Księżyca: Siła wobec Wyzwań

Kundalini Yoga na NÓW KSIĘŻYCA:
SIŁA W OBLICZU WYZWAŃ ŻYCIA * SPEŁNIENIE MARZEŃ SERCA

+ 10-dniowa medytacja Wiosennego Przesilenia: UWOLNIENIE PODŚWIADOMYCH BLOKÓW I KREOWANIE PROSPERITY


24.03.2020, g. 18.30 - 19.45 / 20.00
Adi Shakti Online: Praktyki Kundalini Yogi
* * *
✨„Najwyższa psychiczna moc człowieka przejawia się wtedy, gdy jest on skłonny poradzić sobie z wyzwaniem, które o niebo przekracza jego możliwości.” Yogi Bhajan

✨ Każde wyzwanie jest nam dane z mocą do jego przekroczenia.
* * *
Marcowy Nów Księżyca obdarowuje nas ogromem witalnej energii do działania, do nowych aktywności, inicjatyw, do spełniania marzeń i otwarcia się na NOWE.
Nie mając teraz wpływu na to, co dzieje się na zewnątrz, trzeba nam przejąć w pełni odpowiedzialność za to, co dzieje się w nas i przejąć władzę nad naszym potencjałem.
To czas przyjrzenia się co we mnie jest jeszcze do uzdrowienia, co mnie jeszcze boli? Jaki mam lęk w sobie? Teraz jest czas uzdrowienia, a także uwolnienia tego, co fałszywe.
Trzeba odważnie zadać sobie pytanie: czy w obliczu wyzwania, które teraz mam, potrafię pozostać wierna/y sobie, swoim celom, marzeniom?

* * * * * * * *
Na tej sesji:

- Kriya (kompletny zestaw praktyka oddziałujący na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym) dal mocy Ciała Promiennego.
CIAŁO PROMIENNE to:
* odwaga, siła i wytrzymałość w obliczu wyzwań życia i przechodzenie przez nie z sukcesem
* odwaga do wzrastania ponad uwarunkowania
* odwaga, by zwyciężać
* zaufanie wyższej sile, nieskończoności, stwórcy
* siła przyciągająca sukces, obfitość i światło
Promienna energia tego Ciała wykracza poza aurę do nieskończoności, jest złotem Duszy, które zanosi modlitwę serca Wszechświata. Dzięki temu jesteśmy wspierani nie tylko przez osobistą Jaźń, ale również przez Nieskończoność

- medytacja Przesilenia Wiosennego: UWOLNIENIE PODŚWIADOMYCH BLOKÓW I KREOWANIA PROSPERITY Ta medytacja ma moc przebicia się przez głęboko skryte bloki, również karmiczne. Oczyszcza podświadomość i balansuje półkule mózgu, dzięki czemu w trudnych, stresujących sytuacjach potrafimy zachować spokój. Ponadto przynosi współczucie i otwiera przestrzeń miłości, podnosi świadomość, która przeprowadza nas przez przeszkody, emocje.
Z nową świadomością i jasnością umysłu jesteśmy w stanie przejawiać pełnię swojego kreatywnego potencjału i promienności, która przyciąga prosperitę.
* * * * * * * *

Jesteśmy w silnej energii Wiosennego Przesilenia:
Wiosenne Przesilenie to czas szczególnie silny: energia kosmiczna z wyjątkową mocą wspiera w podnoszeniu świadomości, transformacji i uzdrawianiu.
Pole elektromagnetyczne Ziemi i rozbłyski Słońca tworzą praniczne jakości, które zmieniają skład chemiczny krwi i wszystkie płyny w naszych ciałach.

Dzień przesilenia + 10 następujących po nim dni – to najmocniejszy czas, dlatego warto: dobrze się odżywiać, celebrować życie, szczęście, tańczyć, połączyć się ze Źródłem w sobie, rozwijać relację z Duszą, wzrastać, odradzać się, odkrywać siebie na nowo, projektować przyszłość, otwierać na obfitość (nasze ciała, umysły i duch otwierają się w tym czasie na otrzymywanie obfitości), medytować.
Dobrze jest zatrzymać się i w ciszy Duszy ustanowić Intencje, wsłuchiwać się w Siebie, połączyć z duchem i celem życia, uwolnić stare wzorce i dostroić do światła, miłości i najwyższego przeznaczenia.

To pełen mocy czas oczyszczenia i odrodzenia.
Wielki Początek. Puls Życia.
Wszystko się teraz przemienia, regeneruje, oczyszcza, otwiera na nowe z niezwykłą łatwością!
Dlatego dobrze jest w tym czasie zasiać intencje na ten rok, poprosić o uwolnienie bloków i utrzymać praktykę medytacyjną.
Wszystkie medytacje, modlitwy, praktyki są w tym czasie wskazane.

Tego dnia 20.03.2020 rozpoczęliśmy specjalną medytację na czas Przesilenia Wiosennego: UWOLNIENIE PODŚWIADOMYCH BLOKÓW I KREOWANIA PROSPERITY i będziemy ja robić przez 11 dni na codziennych zajęciach,
do 31.03.

Jeśli medytujemy od Przesilenia przez 10 dni – osiągamy więcej niż w 3 miesiące!!!
* * *

opłata:
jeśli zechcecie się odwdzięczyć: pomódlcie się za nas wszystkich, a Ci którzy chcą, mogą dokonać wpłaty na konto Adi Shakti: 52 1950 0001 2006 0319 0124 0002
dziękuję ♥
* * * * * * *

Sesja Online w grupie: https://www.facebook.com/groups/591990891529288/

przygotuj: wygodny strój, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze :)
zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych :)

*************
Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…
***********

* OCZYSZCZENIE * UZDROWIENIE * ŚWIADOMA INTENCJA * RELACJE * KREOWANIE PROSPERITY *

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eu

  •  KY Online: Nów Księżyca: Siła wobec Wyzwań

Kontakt:
608 585 737 basiabaczkura@gmail.com
Miejscowość:
Strona internetowa: www.adishakti.eu
Data dodania: 2020-03-24
Data wygaśnięcia: 2020-09-20
Ilosc wyświetleń: 92