Floating Facebook Widget

WARSZTATY NATURALNYCH METOD TERAPII

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich sympatyków naturalnych metod terapii, którzy chcą wzbogacić swoje umiejętności o unikatowe metody zabiegów, by pomóc samym sobie i swoim bliskim.
W programie warsztatów:

masaż bańką chińską
Metoda stosowana w tradycji chińskiej do leczenia wielu chorób i dolegliwości, jak również w celu mobilizacji układu odpornościowego. Masaż przynosi znakomite efekty w łagodzeniu bólów kręgosłupa, barków, stawów, mięśni; niesie ulgę przy nerwobólach i rwie kulszowej; usuwa napięcia i stres; poprawia ogólne samopoczucie i sprawność psychofizyczną.

stawianie baniek tradycyjnych
Metoda ta wspomaga leczenie przeziębień, przewlekłych stanów zapalnych górnych dróg oddechowych i płuc. Poprawia krążenie krwi i wzmacnia układ immunologiczny. świecowanie uszu
Metoda terapii naturalnej, mająca swoje źródło m.in. w wiedzy i doświadczeniach Indian z Ameryki Północnej. Podobne metody stosowano również w Indiach i Chinach. Obecnie jest stosowana na całym świecie, a świece do ucha są coraz częściej używane przez terapeutów medycyny naturalnej. Działanie świecy oparte jest na podciśnieniu, wywołanym spalaniem świecy. To ono wprowadza w ruch powietrze w kanale usznym, tworząc tzw. efekt kominowy. Następuje regulacja ciśnienia wewnątrz zatok i oczyszczenie ucha. metoda polarity
Metoda pracy z ciałem, wyrównująca energię w całym organizmie. Prosta i efektywna, przynosi głęboki relaks, poprawę zdrowia, często nawet całkowite ustąpienie dolegliwości. Dzięki odpowiedniemu układowi rąk kierujemy przepływem Uniwersalnej Energii życiowej, która zasila organizm i doprowadza do równoważenia pola energetycznego.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Każdy z uczestników nauczy się samodzielnie wykonywać ww. zabiegi pod okiem doświadczonych terapeutów. Udział w warsztatach nie wymaga posiadania kwalifikacji terapeutycznych. Warsztaty obejmują zajęcia teoretyczne i praktykę.

PROWADZENIE ZAJĘĆ: mgr Daria Bidzińska-Rosłońska
Dyplomowana Biomasażystka i Naturoterapeutka
wykładowca masażu Shiatsu, praktyk masaży orientalnych w Studium Edukacji Ekologicznej
Radosław Rosłoński
Dyplomowany Biomasażysta, Terapeuta Manualny
Terapeuta metody Dorna
TERMIN: warsztaty dwudniowe:
sobota godz. 10.00 – 19.00
niedziela godz. 9.00 – 14.00

INWESTYCJA: 400 zł od osoby

  • WARSZTATY NATURALNYCH METOD TERAPII

Kontakt:
71 355 40 27 atn@atn.edu.pl
Miejscowość: Wrocław (dolnośląskie)
Adres: Starograniczna 28
Strona internetowa: www.atn.edu.pl
Data dodania: 2014-11-07
Data wygaśnięcia: 2018-11-07
Ilosc wyświetleń: 1676
Wszystkie ogłoszenia użytkownika