Floating Facebook Widget

Rodzinne ustawienia według Berta Hellingera i Hooponopono

Termin: 23 - 24 września 2017
Na tym kursie proponowane jest połączenie tych dwóch silnych metod uzdrawiania relacji związków, by uzyskać głębokie, skuteczne oczyszczenie.
Obie metody, ustawienia rodzinne Hellingera, jak i hawajska konferencja rodzinna (Ho´oponopono), posiadają ze sobą spójność. Obie te metody, mają na celu „naprawić” czyli uzdrowić to, co jest w relacjach zepsute.

Tak samo, jak w ustawieniach rodzinnych – rodzina, tak i w Hooponopono Ohana (rodzina) jest na pierwszym planie i to ona musi być uzdrowiona i wprowadzona z powrotem harmonia.

Synteza ustawień rodzinnych Hellingera z hawajską konferencją rodzinną daje fantastyczne efekty uzdrawiania.

W centrum obu metod uzdrawiania, najważniejszym punktem jest uzdrowienie wszelkiego rodzaju relacji, otrzymanie wiedzy i wizji tego co było i jest w celu otrzymania harmonii, szczęścia, radości i spokoju ducha.

Człowiek posiada w zasadzie relacje do wszystkie, bez względu na to czy jest ten związek dla niego świadomy czy nie. Posiadamy

- relacje względem naszego ciała fizycznego,
- relacje do rodziców,
- relacje do rodziny,
- relacje do kolegów,
- relacje do pracy, do budynku, w którym pracujemy
- relacje do domu, w którym mieszkamy,
- relacje do przeszłości
- relacje do przyszłości
- relacje do sensu życia
- relacje do pieniędzy
- do życiowego powołania itp.

Z powyższego wynika, że do wszystkiego, co nas otacza, posiadamy „jakąś” relację. W skrócie, można powiedzieć, że każdy problem, każdy kłopot na tym świecie za zaburzona energetycznie relacja. Uzdrowienie tej relacji likwiduje dany problem.

Przy pomocy ustawień rodzinnych Hellingera uwidaczniamy, nawet najdrobniejsze zakłócenie energetyczne, uwidaczniamy problem relacji z kimś lub czymś. Natomiast przy pomocy Hooponopono rozwiązujemy, oczyszczamy nieporozumienia energetyczne i złe zachowanie.

Oczyszczanie i uzdrawianie następują dzięki prostym zdaniom oczyszczającympochodzacych z Hooponopono, małym ceremoniom, klasycznym rytuałom, zmianie pozycji osób „odgrywających” powierzone im role. Praktycznie można wszystko zastosować, co jest skuteczne. Zgodnie z filozofią Huny, wszystko co uzdrawia jest dobre.

Każdy, bez wyjątku, chce być widziany, doceniany i kochany.

Hooponopono zostało w latach pięćdziesiątych zeszłego stulecia przedstawione w Europie jako bezpieczna, bardzo skuteczna i łatwa w użyciu, metoda uzdrawiania energetycznego. Hooponopono połączone z ustawieniami rodzinnymi, daje jeszcze lepsze efekty, a tym samym ustawienia rodzinne w tej konstelacji, staja się w pełni bezpieczne dla każdego.

Synteza tych dwóch metod pozwala na zastosowanie małych rytuałów, symbolicznych zwrotów swoich długów, naprawienia krzywd, modlitwy uzdrawiającej na poziomie miłości, przyjęcia odpowiedzialności za siebie, przebaczenia i wybaczenia sobie i innym, jak i przyjęcia miłości.

Uzdrowienie w przypadku obu metod, ma na celu, by być w pełni i jedności, by doceniać siebie, innych, by żyć w swoim potencjale i twórczej kreatywności.

Na tym dwudniowym kursie ustawień rodzinnych połączonych z hawajską konferencją rodzinną, poznacie Państwo zasady ustawień systemowych, nauczycie się stosować Ho’oponopono, jak i podczas ćwiczeń praktycznych będą oczyszczane relacje zgodnie z życzeniami kursantów.

Zapewniamy, że będziecie Państwo z tej syntezy tych dwóch technik bardzo zadowoleni, a pozytywne efekty przerosną Państwa oczekiwania.

Według Dr. Joe Vitale, hawajskie Hooponopono uważane jest za najbardziej skuteczną metodę uzdrawiania, jaką kiedykolwiek, w jakiejkolwiek kulturze wymyślono.

Ilość miejsc na to spotkanie jest ograniczona, dlatego prosimy o szybką decyzje i kontakt mailowy.

Ten dwudniowy Kurs Ustawień rodzinnych połączonych z Hooponopono przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych tym tematem. Wiedza proponowana na tym kursie, jest opracowana według technik propagowanych przez Berta Hellingera, jak i Dr. Ihaleakala Hew Len.

Wykładowcą i prowadzącą ustawienia jest autorka książek Ho´oponopono „Siła tworzenia”, „Modlitwa oczyszczająca” i „Modlitwy Ho´oponopono służące do oczyszczenia problemów życiowych”, terapeuta, nauczyciel i trener Ho´oponopono, ekspert Huny.

Spotkanie rozpoczyna się w sobotę o godzinie 09:30. Ze względów organizacyjnych prosimy, wszystkich uczestników kursów i warsztatów o przybywanie na miejsce spotkania nie wcześniej, jak o godzinie 9:00 rano.

W cenę kursu wliczone są dwudniowe wykłady i ćwiczenia, codziennie w porze porannej świeże bułeczki, w porze obiadowej ciepły posiłek, jak i ciastka, herbata, kawa i woda mineralna bez limitu. Natomiast koszty noclegów, jak i koszty dojazdu na spotkanie, nie są wliczone w cenę kursu.

Ze względu na prace z energiami, wymagane jest podczas zajęć ściągnięcie obuwia, dlatego prosimy wszystkich uczestników o zabranie ze sobą dodatkowej pary skarpet, w żadnym wypadku obuwia zastępczego. Dziękujemy.

Natomiast wszelkiego rodzaju pytania proszę kierować do organizatora kursu, telefonicznie 77 40 46 520 lub 601 50 00 33, mailowo hooponopono@interia.eu lub dana.uran@hotmail.com Tam otrzymacie Państwo wszelkiego rodzaju informacje na temat kursu i miejsca spotkania.

Serdecznie zapraszamy na nasze kursy Ho´oponopono. Terminarz kursów znajduje się na stronie www.hooponoponokursy.pl

  • Rodzinne ustawienia według Berta Hellingera i Hooponopono

Kontakt:
77 40 46 521, 601 50 00 33 hooponopono@interia.eu
Miejscowość: Brzeg (opolskie)
Strona internetowa: www.hooponoponokursy.pl
Data dodania: 2017-09-09
Data wygaśnięcia: 2018-09-09
Ilosc wyświetleń: 465
Wszystkie ogłoszenia użytkownika