Floating Facebook Widget

Nysa Brono Groening Nie ma nieuleczalnego! wykład

Zaproszenie na otwarty wykład informacyjny w Nysie Uzdrowienia na drodze duchowej – medycznie udokumentowane.
O swoich doświadczeniach mówi lekarz. Wykład ma miejsce w niedzielę 23 lipca 2017 o 15:00
ul. Piastowska 28 – Świetlica Wspólnoty Mieszkaniowej Prowadzący wykład lekarz przedstawi uzdrowienia, których z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej nie można wyjaśnić.
Uzdrowieni będą osobiście relacjonować w jaki sposób odzyskali zdrowie na drodze duchowej. Będą przedstawione prawa duchowej wiedzy o uzdrowieniu. Słuchacze będą mogli odczuwalnie przeżyć na własnym ciele uzdrawiającą siłę. Podstawą tego wykładu jest nauka Bruno Gröninga (1906-1959). Podczas jego obecności wydarzały się nadzwyczajne uzdrowienia; sparaliżowani mogli opuścić swoje wózki inwalidzkie, ślepi odzyskiwali znowu wzrok. Mówił on o istnieniu wyższej siły, która jest podstawą wszelkiego życia i może uzdrawiać. Bruno Gröning nazywał tą uniwersalną siłę, która jest dostępna dla wszystkich ludzi – „Heilstrom“ lub siłą Bożą. „Jedna z jego istotnych/fundamentalnych wypowiedzi brzmiała: „Nie ma chorób nieuleczalnych, Bóg jest największym lekarzem.“ Koło Przyjaciół Bruno Gröninga rozwija jego dzieło i jest obecne na wszystkich kontynentach. Tysiące ludzi poprzez regularne przyjmowanie Bożej siły zostało trwale uwolnionych z obciążeń duszy i ciała. W tym są także choroby chroniczne czy uważane za nieuleczalne jak np. angina pectoris, osteoporoza, paraliże, depresje i wiele innych. Zaistniałe uzdrowiena są w Medycznej Grupie Naukowej Koła Przyjaciół Bruno Gröninga, skrzętnie sprawdzanie w oparciu o wyniki badań niezależnych lekarzy – tak daleko jak tylko możliwe - dokumentowane.

Lekarz prowadzący wykład jest członkiem tej grupy fachowej. W tych wykładach przekazują bezpłatnie swoje doświadczenia z kraju i zagranicy kolegom po fachu i wszystkim zainteresowanym, by tą wiedzą pomoc cierpiącym ludziom w potrzebie na całym świecie.  

Serdecznie zapraszamy każdego zainteresowanego.  

Wstęp wolny, wolne datki mile widziane.   Kontakt: Tel. 77 439 34 32, email: bg.info.nysa@onet.pl
bruno-groening.org

  • Nysa Brono Groening Nie ma nieuleczalnego! wykład

Kontakt:
77 439 34 32 bgf.nysa@o2.pl
Miejscowość: Nysa
Adres: Piastowska 28
Strona internetowa: www.bruno-groening.org
Data dodania: 2017-07-16
Data wygaśnięcia: 2017-09-14
Ilosc wyświetleń: 263
Wszystkie ogłoszenia użytkownika