Floating Facebook Widget
Horoskop tygodniowy ogólny - 19.11 - 25.11.2017

Baran

W tym tygodniu twój umysł będzie pracować na wzmożonych obrotach, żaden sprawdzian czy egzamin nie powinien być problemem. W górę idą twoje notowania, jednak kontroluj emocje bo te niekontrolowanie przysporzą problemów. Twoja seksualność w tym tygodniu jest na plus.

Byk

Pokonaj pychę, wyzbądź się tego co cię blokuje, wtedy wzmocni się twoja energia i aura. Pojawi się też szansa poprawienia relacji z bliską osobą, skorzystaj z tej szansy, to Ci dużo da i wzmocni twoja pozycję. Zwróć uwagę na zdrowie bo ono będzie chwiejne i niepokojące.

Bliźnięta

Pojawi się szansa wykorzystania inwencji twórczej, jeśli tylko sobie dasz na to szanse będzie dobrze. W tym tygodniu wzrasta w Tobie siła perswazji, siła przebicia, twoje notowania w otoczeniu wzrosną. Poprawią się relacje w rodzinie, to też dobry czas na odwiedzenie bliskich.

Rak

W tym tygodniu uważnie przeanalizuj działania, masz zasadę walki o słuszność sprawy jednak nie zawsze ci się to opłaca. Nowa perspektywa zawodowa, pojawią się wyzwania z którym dobrze sobie poradzisz. Miły czas z bliską Ci osobą, czas szczęścia i radości.

Lew

Ten tydzień minie na mijaniu się z drugą połówką jednak koniec tygodnia w końcu czas tylko dla Was. Uważaj na zdrowie, ciało daje znać że czas coś zmienić, nie lekceważ tego. W pracy duży nawał obowiązków, zmęczenie da o sobie mocno znać ale dasz radę .

Panna

Wzmocnienie aury, w tym tygodniu dasz radę wykonać plan który sobie założyłeś. To dobry czas na panowanie, na zastanowienie się nad dalszą strategią. Twoja kreatywność zaskoczy nawet ciebie, nie wahaj się teraz zawodowo powalczyć o swoja pozycje, dasz radę wygrać .

Waga

Poczujesz wiatr w żagle, w końcu nabierzesz więcej pewności siebie i zrobisz to co od dawna gdzieś tam już za Tobą chodziło. Pojawi się szansa na udaną inwestycję, nim dokonasz zakupu sprawdź dobrze swój status finansowy. Interesujący kontakt który Cię zaskoczy.

Skorpion

Pojawią się problemy z realizacją planów, poczujesz jak byś był blisko i znów tracił grunt pod nogami. Osoba która ci źle życzy niestety znów się uaktywni, przewidź jej działanie i się nie daj. Ktoś będzie chciał cię wciągnąć w swoje gierki, nie daj się, nie angażuj się.

Strzelec

Kłopoty w pracy z otoczeniem, szef niestety w tym tygodniu nie będzie Ci przychylny, musisz to przeczekać. Problem z otoczeniem, którzy będą mieli inny punkt widzenia a ty za wszelką cenę będziesz chciał ich przekonać do swoich racji. Uważaj na drodze, możliwa kolizja.

Koziorożec

Pomoc zwierzchników w osiąganiu swojego celu, dzięki swojej pracowitości i zaangażowaniu uda ci się wybić i osiągnąć swój cel. By to osiągnąć wykorzystasz też swój urok osobisty, tylko nie przesadź z tym. Pod koniec tygodnia dotrą do Ciebie dobre wiadomości.

Wodnik

Ten tydzień minie ci pracowicie, dzięki swojemu sprytowi unikniesz oszustwa lub naciągnięcia. Ten tydzień przeczekaj nie bierz udziału w żadnych inwestycjach czy projektach tak będzie dla Ciebie lepiej. Problemy, chaos w domu z dziećmi lub swoją drugą połówką.

Ryby

Dobry czas w pracy, bez wysiłku pokonasz rywali i w końcu ktoś u góry uzna twoje racje za słuszne co przełoży się z czasem na premię. Wyjazd który przyniesie ci nowe perspektywy, który umocni twoją pozycję zawodową. Nowe kontakty zawodowe z ludźmi na pozycjach.


Horoskop przygotowała Beata Kalinowska - www.beatakalinowska.cba.pl