Floating Facebook Widget
Horoskop tygodniowy ogólny - 21.01.2018 - 27.01.2018

Baran

Ktoś będzie próbował wkupić się w twoje łaski udając bardzo ci przychylnego. Ty staraj się zachować dystans szczególnie przy osobach, które wcześniej nie okazywała Ci aż takiej przychylności. Ta osoba ma w tym swój ukryty cel, niestety nie do końca gra czysto z Tobą.

Byk

Ten tydzień sprzyja osobom przedsiębiorczym, które są w trakcie realizacji jakiegoś celu lub przedsięwzięcia. Korzystna umowa lub propozycja zawodowa. Pokazuje się też u niektórych Byków szansa na wyjazd do pracy za granicę, który warto rozważyć dosyć dokładnie.

Bliźnięta

Ten tydzień zaskoczy Cię dosyć pozytywnie, szczególnie może być pomyślny dla tych którzy starają się o dziecko. Ten czas jest pod znakiem szczęścia, spełnienia spokoju, jednak pamiętaj by nie mówić wszystkim o swoim życiu. Niestety zawiść ludzka też obok Ciebie jest.

Rak

W końcu uda się poodmykać zaległe sprawy, które od jakiegoś czasu tylko przesuwasz na później. To dobry czas by porozmawiać z szefem o podwyżce lub awansie. To czas kiedy ktoś bliski ci udowodni, że zawsze możesz na niego liczyć nawet kiedy różnie między wami bywało.

Lew

Przyszły tydzień to zdecydowanie twój tydzień, odniesiesz wrażenie, że życie leży u twych stóp i wszystko za co się weźmiesz się uda. Pamiętaj tylko by nie spocząć na laurach, trwałe będzie to co sobie wypracujesz swoją pracą. Korzystny czas w uczuciach i miłości.

Panna

W tym tygodniu doświadczysz czegoś co wywrze na Tobie mocne wrażenie, jednak odbije się na Tobie pozytywnie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życie, zdasz sobie sprawę co tak naprawdę jest Twoim życiu ważne. Zrobisz konkretne plany na przyszłość i zrealizujesz je.

Waga

Dostaniesz propozycję, która może wyłączyć czujność, uważaj bo coś co wygląda za różowo ni jak się potem nie będzie miało do rzeczywistości. Jednak pewne wydarzenie sprawi, że w porę się zorientujesz, że coś jest nie tak. W miłości uważaj, gdyż w tym tygodniu będzie wybuchowo.

Skorpion

W końcu zyskasz uznanie na, które tak długo czekałeś , dobrze wykorzystaj ten czas bo nie wiesz kiedy znów uda ci się być w centrum zainteresowania. W tym tygodniu pewna osoba będzie ci mocno działać na nerwy. Sprawy finansowe zakończą się pozytywnie.

Strzelec

W tym tygodniu będziesz mieć wiele pracy, co niestety może mieć wpływ na twój humor, niestety przemęczenie da ci o sobie mocno znać. Za to sprawy osobiste będą szły po twojej myśli, na tej płaszczyźnie będzie się układać. Dobra wiadomość, która Cię ucieszy bardzo.

Koziorożec

Niestety ten tydzień nie będzie należał do udanych, masz za dużo spraw na głowie, którymi już od dawna się przejmujesz. W związku raczej będziecie koło siebie niż z sobą, masz już dosyć postawy partnera. Zawodowo za to spokojnie i zadowalająco na plus.

Wodnik

W nadchodzącym tygodniu, pozwól sobie więcej czasu na spędzenie go z swoimi bliskimi. Twoja druga połówka bardzo mile Cię zaskoczy, to będzie taki czas dla Was. Będziesz się przejmowała problemami czy zachowaniem kogoś ci bliskiego, chcesz pomóc jednak nie bardzo możesz.

Ryby

Zawodowo będziesz nadrabiać to co ostatnio nie do końca udało ci się zrealizować. Ktoś ważny poprosi cię o opinię czy wypowiedź na ważny temat ,co sprawi że urośniesz w jego oczach. Zapowiada się dużo pracy jednak później się to przełoży na dużo lepsze finanse u Ciebie.


Horoskop przygotowała Beata Kalinowska - www.beatakalinowska.cba.pl