Horoskop miesięczny - Ezoteryka - ogłoszenia, ezo-gazetka, zabiegi, usługi, kursy, warsztaty
Floating Facebook Widget
Horoskop miesięczny ogólny – sierpień 2018

Baran

W tym miesiącu czeka Cię podejmowanie ważnych decyzji. Określenie w jakim kierunku zmierzam i po co. To czas wytyczania sobie celów. Jakaś trzecia osoba będzie próbowała mącić, wpływać na Ciebie i na Twoją sytuacje, odrzuć sugestie, nie pozwól by inni zaburzyli twoje spojrzenie na sytuację. W związkach trwałych może pojawić się romans, który niewiele wniesie a stracić przez niego można dużo więc trzeba uważać. Ktoś bardzo Cię omota będzie próbował wręcz sterować Twoją osobą , więc bądź czujna i się nie daj. Dla samotnych wakacyjna przygoda.

Byk

Czas zmian na wielu płaszczyznach. Możesz zmienić pracę, możesz zmienić zainteresowania, miejsce zamieszkania, możesz również zmienić partnera. Nieprzemyślane, spontaniczne decyzje, wydarzenia. Nowa znajomość, zmiana pracy, nowe pomysły związane ze sferą zawodową. Początek, nowe doświadczenie, wycieczka, podróż w nieznane. Pokazujesz się jako osoba bardzo naiwna, podatna na wykorzystywanie przez innych. Ten miesiąc będzie dla Ciebie zaskoczeniem ale też wyzwaniem bo sam zdasz sobie sprawę z tego że nie można stać w miejscu, że w końcu czas na zmiany.

Bliźnięta

Jakiś czas temu w Twoim życiu pojawiły się bolesne doświadczenia, teraz nadszedł najwyższy czas na regenerację sił i powrót do lepszej kondycji psychicznej. Czas na odpoczynek. Długotrwałe cierpienie powoli się kończy, Ty zaczynasz powoli dochodzić do siebie i uporządkowywać sprawy. W sprawach finansowych oznacza bowiem konieczność dokładnego przemyślenia sytuacji, w której się znajdujemy, decyzje należy podjąć dopiero po dokładnej analizie wszystkich niezbędnych sytuacji, to uratuje nas przed pochopnym działaniem i pogorszeniem biegu spraw. Jednak Ty działasz.

Rak

W tym miesiącu masz szanse na poznanie bratniej duszy, swojej tak zwanej połówki. Pamiętaj tylko by nie szukać za wszelką cenę bo wtedy możesz popełnić błąd przy wyborze. W tym miesiącu powinieneś postawić na oddanie, lojalność, miłość, bardziej powinno ci zależeć na tym by być fer wobec bliskich Ci osób a nie na tym ile Ty możesz na tym zyskać. W związkach może też oznaczać, że ta druga osoba w końcu zacznie się starać. To ważne być dać szanse kiedy widzimy zmianę, to ważne by sobie uświadomić kogo mamy u swojego boku.

Lew

W tym miesiącu powinna być zachowana równowaga między dawaniem i braniem. Trzeba mieć gotowość do pomocy bo ktoś w tym miesiącu będzie tej pomocy potrzebował. Nawet jeśli to nie jest specjalnie bliska Ci osoba nie odmawiaj pomocy .W związkach stabilizacja, równowaga tak jakby oboje pracujecie nad tym związkiem, staracie się. Twoja sytuacja finansowa powinna być dobra, stabilna. Może być nawet tak że to od Was ktoś będzie oczekiwał wsparcia finansowego. W zdrowiu czas na oczyszczanie organizmu, czas zrobić coś dla zdrowia by oczyścić.

Panna

Ten miesiąc sprzyja miłości, zakochaniu się, poznaniu odpowiedniej osoby lub poprawienie relacji, które już są. Emocje będą ci sprzyjać, pod Tym kątem będziesz bardzo pozytywnie nastawiony i pełen nadziei na lepsze jutro. Będzie radość i zadowolenie, smutek tymczasowo odejdzie na bok. Dla osób, które starają się o potomka ten miesiąc może okazać się dosyć płodny. W stałych związkach warto pokazać partnerowi, że się kocha, jak jest ważny, ile znaczy, czasem tak niewiele trzeba by konkretnie zmienić związek na plus. Sprawy zawodowe pomyślne.

Waga

Świętowanie, radość pomyślne zakończenie czegoś. Twój nastrój w najbliższym czasie będzie pozytywny, Twoja pewność siebie, wdzięk, poczucie pewności w tym okresie wzrośnie. Karty sugerują , że będziesz się cieszyć niezwykłym powodzeniem. Karty przestrzegają przed tym by nie przesadzić ze zbyt swobodnym zachowaniem i przesadnym lawirowaniem w związku, czasami trzeba skupić się na czymś bardziej poważnym i uspokoić się, inaczej sytuacja może wymknąć się spod kontroli. W finansach spokój i zadowolenie, możliwy też przypływ gotówki .

Skorpion

Ten miesiąc niespecjalnie zapowiada się dla Ciebie korzystnie. Ponieważ już na początku pojawi się paraliżujący lęk. Tak jakbyś ogólnie miał poczucie osaczenia. Te negatywne myśli, niestety dosyć często w tym okresie się będą pojawiać. Karty pokazują, że tak naprawdę sytuacja nie jest beznadziejna, a rozwiązanie można znaleźć, jeśli pozbędziemy się uczucia strachu i zaczniemy w końcu działać, zamiast tkwić w poczuciu beznadziei i rezygnacji. Nie doszukuj się tego, czego nie ma. Twoje problemy i obawy najprawdopodobniej są niesłuszne.

Strzelec

Ten miesiąc jest pod znakiem władzy, uznanie, autorytet, dążenie do celu, przejęcie odpowiedzialności. Karty symbolizują przywiązanie do spraw materialnych, solidność, konkretne działanie, władzę, potęgę, siłę. Jesteście na etapie osiągania w życiu czegoś ważnego, prawdopodobnie jesteście w szczytowej formie, a kariera zawodowa nabiera coraz większego tempa. Cieszycie się sukcesami i naturalnym autorytetem. Oczywiście dotyczy to tych, którzy wcześniej ku temu dążyli którzy sobie to wypracowali. W tej chwili w życiu uczuciowym nie zagraża Wam kryzys, powinna być harmonia.

Koziorożec

Karty pokazują dobrobyt, korzyści materialne, sukces, zmiana na lepsze, wspaniałe szanse na horyzoncie, chęć rozpoczęcia własnej działalności, początek dobrego okresu. Pokazują się duże szanse na osiągnięcie swoich celów, realizację planów. W finansach dobre widoki na przyszłość, wspaniała szansa, nowa, interesująca oferta pracy, szansa na awans, premia. Dotyczy to tych ambitnych, nie biernych, oni niestety nie odczują zmiany. Uważaj na zdrowie bo niestety ta kondycja nie do końca dobrze się tutaj pokazała, tak jakbyś więcej chciał niż mógł, więc oceń siebie obiektywnie.

Wodnik

Za bardzo bazujesz na tym co było. Kurczowo trzymasz się czegoś co już dawno za Tobą. Czas by z tego wyjść, by w końcu uwolnić się od tego co trzyma jak blokada. Boisz się zmian, jednak są one niestety korzystne, byś w końcu doświadczył szczęścia. Ty wiesz że taka zmiana jest ci potrzebna ale póki co się jej boisz. W pracy czujesz się osaczony, masz wrażenie, że cię nie doceniają. Jednak to nie do końca tak, jest po prostu, że ty sam nie do końca pokazałeś na co cię stać, więc nie patrz za siebie tylko udowodnij szefowi, ile jesteś wart. Czas wyjść w cienia .

Ryby

Niestety ten miesiąc nie do końca jest korzystny dla Ciebie. Szczególnie finansowo ale tez pokazuje mi się, że po dobrej passie tak jakby przyjdzie upadek, tak jakby zdasz sobie sprawę że człowiek nie zawsze może stawiać na swoim, nie zawsze jest górą. Ten miesiąc ma Cię nauczyć pokory, dystansu. Uświadomić jak krucha jest linia miedzy sukcesem a porażką. To przejściowe trudności, jednak mają cię czegoś nauczyć bo już zapomniałeś jak to jest być na dole. W związku też sobie wszystko przemyśl bo druga połówka może mieć Cię już dość.


Horoskop przygotowała Beata Kalinowska - www.beatakalinowska.cba.pl


Horoskop runiczny - sierpień 2018


Baran

Praca - Przed Tobą przewidywalny, spokojny miesiąc jeżeli chodzi o wszelkie Twoje zawodowe sprawy, zlecenia. Możesz w pełni skoncentrować się na swoich obwiązkach z wyraźnym nakierowaniem się na to by wykazywać w pracy więcej asertywności, zamkniętości na współpracujące z Tobą osoby.

Finanse - Twoje pieniądze ugrzęzną w martwym punkcie, będziesz więc miał wrażenie że nieustannie je wydajesz natomiast nie mogą one w żaden sposób zacząć przyrastać, pomimo iż wiele wysiłku w to właśnie wkładasz. Czas zacząć zupełnie inaczej zarządzać dosłownie każdym Twoim wydatkiem, tym na co wiele swojej gotówki przeznaczasz.

Uczucia - W sferze uczuć czekać Cię będzie spokój, swego rodzaju błogość, momentami tylko przenikać Cię będzie wyraźnie uczucie iż Twój związek stał się za bardzo płaski, przewidywalny nie mniej jednak staraj się na tych właśnie myślach nie koncentrować.

Zdrowie - Będziesz osłabiony, zmęczony, pozbawiony sił witalnych. Możesz mieć wręcz nieuzasadnioną tendencję do tycia dlatego też dbaj o to jak się odżywiasz.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Baranów to runa Kenaz.


Byk

Praca - Spodziewaj się nagłego zawodowego wyjazdu, którym dość mocno zaskoczy Cię Twój szef. Będziesz musiał postawić wszystko na jedną kartę, przełożyć nawet swoje wakacje ale jeżeli zaryzykujesz odmienić się będzie mogła i to znacząco Twoja pozycja w firmie, pamiętaj że do odważnych świat należy.

Finanse - Nic nie zagrozi Twojej finansowej płynności, pamiętaj tylko by nie spierać się z najbliższymi o wydatki, to na co przeznaczane są wasze pieniądze. Nie warto przez tego typu tematy psuć otaczającej Cię życiowej harmonii.

Uczucia - Będziesz momentami zmęczony i znużony partnerem, swoim związkiem. Czuć się będziesz tak jakby męczyła Cię uczuciowa stabilizacja, nie daj się ponieść tym wszystkim odczuciom a nic nie popsuje spokojnej atmosfery w Twoim związku.

Zdrowie - Zajmij się w sierpniu Twoją sprawnością fizyczną, całą motoryką ciała, jesteś coraz bardziej ograniczony ruchowo i czas nad tym popracować.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Byków to runa Kenaz.


Bliźnięta

Praca - Będziesz na przestrzeni sierpnia zniechęcony do swojej pracy, wszelkich z nią związanych obowiązków. Pracować więc będziesz na siłę, zupełnie też nie będziesz miał ochoty nad odpowiednim podtrzymywaniem dobrych zawodowych relacji. Z czasem Twoja niechęć sprowadzi na Ciebie problemy które mogą się wręcz stać opłakane w skutkach dla Twojej dalszej kariery.

Finanse - Podczas wyjazdu, nawet związanego z wakacyjnym wypoczynkiem stracić możesz znaczną sumę pieniędzy lub wartościowy sprzęt. Bądź uważany i bardzo ostrożny gdyż los nie będzie po Twojej stronie jeżeli chodzi o ochronę Twojego stanu posiadania.

Uczucia - Nie będzie to czas sprzyjający stabilizacji, szczęściu jeżeli chodzi o ten aspekt Twojego życia. Będziesz się bardzo często spierał z partnerem, co więcej zupełnie nie będziesz miał ochoty przebywać w jego towarzystwie. Już od dłuższego czasu ważne stały się dla Ciebie tylko Twoje potrzeby, tym samym nie ciągnij czegoś co tylko unieszczęśliwia Ciebie i partnera.

Zdrowie - Zadbaj o swoją odporność organizmu, kręgosłup oraz kondycję skóry, możesz też zauważyć iż w sposób intensywny zaczynają wypadać Ci włosy co będzie sygnałem do tego by zmienić dietę.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Uruz.


Rak

Praca - Twoja zawodowa sytuacja nie powinna przynieść Ci żadnych większych zmartwień, smutków. Skup się jedynie na tym czemu nie możesz się odpowiednio porozumieć z osobami z którymi współpracujesz, być może masz poważny problem z tym co wiąże się z wiarą w samego siebie co znów sprawia, że nie jesteś w stanie zaufać drugiemu człowiekowi.

Finanse - Nic nie powinno Cię w tym aspekcie życia martwić, możesz spokojnie planować, dokonywać różnych zakupów, inwestycji. Pamiętaj jedynie by nie radzić się nikogo o to jak zarządzać powinieneś swoimi pieniędzmi, poczuj się za nie w pełni odpowiedzialny.

Uczucia - Jesteś zaślepiony Twoim punktem widzenia tego co dzieje się w Twoim związku, nie słuchasz partnera, nie chcesz go wręcz zrozumieć tym samym przygotuj się na to, że zaogniać się mogą między wami spory, konflikty. Zacznij być bardziej empatyczny a natychmiast odmieni się Twoje z partnerem porozumienie.

Zdrowie - Będziesz mocno osłabiony, rozbity, dokuczać Ci też będzie i to na poważnie kręgosłup. Zajmij się też swoimi zębami, ponieważ są one coraz bardziej zaniedbane, co może sprowadzić na Ciebie poważne zdrowotne problemy.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Raków to runa Naudiz.


Lew

Praca - Ten miesiąc pozwoli Ci zdecydowanie, znacząco odmienić Twoją zawodową sytuację. Spodziewaj się nowych ofert pracy, czy też wejścia z kimś w np. spółkę. Zawsze uważałeś się za kogoś kto jest odważny, pewny siebie tym samym jeżeli wobec tego co przychodzić będzie do Ciebie w tym temacie życia wykażesz się właśnie swoją odwagą liczyć możesz na sukces w tym co wiąże się z popchnięciem Twojej kariery do przodu.

Finanse - Będzie to niestabilny czas jeżeli chodzi o Twoje finanse, sporo pieniędzy tracić będziesz na problemy zdrowotne oraz sprawy natury urzędowej. Ktoś Ci bliski mocno zazdrości Ci Twojego stanu posiadania tym samym wykaż się uważnością, bystrością oraz asertywnością dzięki czemu oczyścisz się ze znajomości które przyciągać mogły by do Ciebie tylko biedę.

Uczucia - Związek w którym jesteś jest utrzymywany w znacznym stopniu na siłę, tak byś czuł się dobrze sam ze sobą. Ta właśnie siłowość będzie coraz mocniej wychodziła na wierzch co przełoży się na ostre, częste konflikty między Tobą a partnerem. Pamiętaj że będąc z kimś w związku nie możesz innym osobom wysłać sygnałów które będą mówić o tym że jesteś chętny na wejście w bliższą znajomość z danym człowiekiem.

Zdrowie - Zajmij się swoją witalnością, zwróć też uwagę na stawy biodrowe oraz kolanowe.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Lwów to runa Laguz.


Panna

Praca - Mieć będziesz wrażenie, że nie możesz nic w swojej pracy osiągnąć a każdy Twój plan jest skutecznie przez dziwne sploty zdarzeń niweczony. Na spokojnie, uważnie przyjrzyj się osobom z zawodowego otoczenia, masz przy sobie kobietę, która za Twoimi plecami skutecznie i bardzo celowo Ci we wszystkim przeszkadza.

Finanse - Wiele pieniędzy pochłaniać będą przeróżne spotykające Cię awarie, które dosłownie zewsząd będę do Ciebie przychodzić. Poprzez swoje nastawienie do dobrobytu jako takiego sam siebie skazałeś na finansowe problemy dlatego też teraz nie może poprawić się Twoja cała sfera finansowa.

Uczucia - Twój związek nie powinien przechodzić poważniejszych problemów, spięć, czy trudniejszych na przestrzeni sierpnia dni. Skup się na tym by doceniać to co masz reszta zaś jest nieważna. Do Twojej pracy może w sierpniu przyjść ktoś nowy do kogo poczujesz prawdziwe uczucie, pamiętaj więc że czasem miłość jako taka może do Ciebie przyjść w najmniej oczekiwanym momencie, sytuacji.

Zdrowie - Będziesz czuł się ociężale, możesz nawet przytyć w tym miesiącu. Często też dokuczać Ci będą migreny, problemy trawienne.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Panien to runa Fehu.


Waga

Praca - W Twojej pracy nic nie powinno Cię martwić, pomimo to często ogarniać Cię będzie niechęć do zajmowania się zawodowymi obowiązkami, co z kolei sprawi że bardzo trudno Ci będzie zdobyć w sobie siły by sumiennie zajmować się tym co należy do Twoich powinności. Czas najwyższy udać się na urlop który otrzymasz bez żadnych problemów.

Finanse - Temu aspektowi Twojego życia nic nie będzie zagrażać, bez żadnego większego namysłu przeznaczaj swoje pieniądze na regenerację swojego organizmu, zdrowia. Kobiety spod tego znaku zodiaku nie powinny w tym miesiącu decydować się na drogie zabiegi kosmetyczne, gdyż okażą się one tylko zbędnym wyrzuceniem pieniędzy.

Uczucia - Sierpień będzie idealnie sprzyjał poznawaniu nowych ludzi, wśród których móc znaleźć będziesz miłość życia, ważne tylko byś zapomniał o tym co kiedyś się przykrego w sferze uczuć Ci przydarzyło i dał sobie szasnę na możliwość stworzenia nowego związku.

Zdrowie - Z wielką uwagą skup się na swojej odporności organizmu ponieważ może ona w takim jak jest obecnie stanie sprowadzić na Ciebie liczne i częste infekcje.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Wag to runa Kenaz.


Skorpion

Praca - Przed Tobą jeden z trudniejszych miesięcy jeżeli chodzi o pracę, możesz nawet przygotować się na to, że musieć będziesz zacząć rozglądać się za nowym miejscem w którym w końcu będziesz mógł się zrealizować. Tak naprawdę Twoja skomplikowana natura, często kolczasty sposób bycia przyczynił się do tego co Ciebie teraz spotkało, czas zmienić swoje nastawienie do ludzi oraz obowiązków, które niepotrzebnie Cię często drażnią.

Finanse - Czekają Cię liczne wydatki związane z rachunkami, sprawami urzędowymi, o których najzwyczajniej zapomniałeś. Pozwoliłeś sobie na za silne odcięcie od tego co tworzy Twoją codzienną życiową przestrzeń, dlatego też dosłownie w tym miesiącu za to zapłacisz.

Uczucia - Czasem wprowadzić dobrze jest do swojego związku jak najwięcej normalności, zwykłości pozbawionej zbędnych uniesień, emocji. Jeżeli skupisz się na tym, co partner Ci daje, wnosi w Twoje życie mieć będziesz przed sobą bardzo udany pod kątem uczuciowym miesiąc. Pamiętaj by zacząć panować nad swoim instynktem, popędami, które niekiedy stają się destrukcyjną, niszczycielską siłą.

Zdrowie - Zajmij się gospodarką wodną organizmu, swoim układem limfatycznym. Dobrze też będzie przyjrzeć się temu jak się ma Twój kręgosłup krzyżowy oraz lędźwiowy.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Hagalaz.


Strzelec

Praca - To co na teraz dzieje się w Twojej pracy jest wyraźnym znakiem byś zaczął myśleć i działać by wreszcie odmienić swoją zawodową sytuację, przestrzeń. Nie da się żyć złudzeniami, samo oszukiwaniem się, że może będzie lepiej i szef dostrzeże Twoje możliwości, wkład w firmę. Zmieniaj pracę niech to stwierdzenie przyświeca Ci przez cały ten miesiąc ponieważ w szybkim czasie otrzymasz niespodziewanie nową ofertę zatrudnienia.

Finanse - Znaczną część pieniędzy wydać będziesz musiał na mieszkanie, czy też problem z samochodem o ile go posiadasz, zapomnij więc o zaspokajaniu swoich potrzeb na ten miesiąc.

Uczucia - Jeżeli spojrzysz na swój związek z dobrej strony, dostrzeżesz jego zalety nie będziesz musiał martwić się o to, że przyjdzie do niego w niedługim czasie konflikt, kryzys. Pamiętaj jedynie o tym, by widzieć we wszystkim pozytywne strony, jeżeli jesteś samotny to na rodzinnym spotkaniu, zjeździe możesz się z wzajemnością zauroczyć.

Zdrowie - Dbaj o swoje drogi oddechowe, możesz nabawić się zapalenia gardła, anginy, bądź uporczywego kaszlu.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Strzelców to runa Othala.


Koziorożec

Praca - Będzie to nierówny, niestabilny miesiąc dla Twoich wszelkich zawodowych spraw. Spokojnie przeczekaj ten dość stresujący stan rzeczy, ponieważ w drugiej połowie sierpnia wszystko co tyczy się tego Twojego aspektu życia nabierze przyśpieszenia, odmiany.

Finanse - Przed Tobą czas sporych wydatków, wypływu gotówki. Przemyśl sensowność co niektórych Twoich inwestycji dzięki czemu wprowadzisz do swoich finansów spokój, bezpieczeństwo oraz stabilizację.

Uczucia - Będzie to udany, spokojny miesiąc dla Twojego związku, ważne tylko byś nie poddawał się powstającym często w Tobie nadmiernym i zbyt intensywnym emocjom, które zawsze stają się dla Ciebie złym doradcą.

Zdrowie - Będą to trudne cztery tygodnie dla Twojego zdrowia, będziesz bardzo osłabiony, przemęczony, momentami wręcz wycieńczony. Dbaj o swoją odporność, kręgosłup, stawy i mięśnie oraz ciśnienie krwi.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Sowillo.


Wodnik

Praca - Ogólnie nic w Twojej pracy nie będzie się negatywnego dziać, więcej poczujesz się tak jakby wszystko co odnosi się do tej życiowej przestrzeni utknęło w martwym punkcie a Ty sam nudzisz się tylko zawodowymi obowiązkami. Kobieta z którą często masz w pracy do czynienia zdecydowanie Ci źle życzy, także uważnie się jej przyjrzyj.

Finanse - Możesz być spokojny o stan i bezpieczeństwo Twoich pieniędzy. Nie dokonuj jedynie zakupu nowego samochodu oraz komputera, może się z czasem okazać, że dokonałeś niewłaściwego wyboru.

Uczucia - Przemyśl czy Twój partner nie przytłacza Cię swoją osobą, charakterem, stylem bycia. Czas byś przestał być zawsze miły, delikatny, powiedz jasno i dobitnie to co przeszkadza Ci w tej relacji. Przerażająca Cię tak często dosadność może znacząco uzdrowić Twoje porozumiewanie się z partnerem.

Zdrowie - Zajmij się swoją wątrobą, drogami żółciowymi, dobrze też będzie zadbać i to bardzo dokładnie o stan Twojego kręgosłupa.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Wodników to runa Jera.


Ryby

Praca - Sierpień będzie idealnym miesiącem na poszukiwania przez Ciebie nowej pracy, nie skupiaj się więc nad tym co jest tu i teraz, czas najwyższy rozwinąć skrzydła. Jeżeli wykażesz się zdecydowaniem, odwagą ten miesiąc wiele dobrego wniesie w ten aspekt Twojego życia.

Finanse - Przed Tobą czas wydawania sporych sum pieniędzy na dom, będzie więc się wszystko w nim psuło, uszkadzało co przy okazji skutecznie Cię zmęczy, zdołuje. Zaniechaj robienia jakichkolwiek planów związanych z wakacyjnym wypoczynkiem.

Uczucia - Najbliższe tygodnie upływać Ci będą pod znakiem sporów, kłótni, niedomówień między Tobą a partnerem. Jeżeli myślisz od dłuższego czasu nad rozwodem właśnie sierpień będzie sprzyjał by wcielić to w życie. Czas najwyższy przebudować to jak postrzegasz wszystko co tyczy się do sfery Twoich uczuć, być może swoim brakiem zdecydowania sam odcinasz od siebie możliwości wejścia w szczęśliwy związek.

Zdrowie - Zadbaj o swój układ trawienia, pracę i funkcjonowanie Twojej wątroby.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Ryb to runa Othala.Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.pl