Floating Facebook Widget
Horoskop miesięczny ogólny – październik 2018

Baran

Za bardzo będziesz analizować daną sytuację, wręcz tak jakbyś chciał poznać sytuację z różnych możliwych stron. Zdasz się na swój rozum oraz logikę, tym będziesz się kierować w tym miesiącu. Będziesz też próbować coś ukryć, coś zataić, co będziesz chcieć pozostawić tylko dla siebie. Osoba na której ci zależy będzie czuła że coś jest na rzeczy, pamiętaj czas najbliższy to jest dobry czas by przed kimś odkrywać wszystkie swoje karty. Czasem powiedzenie mniej znaczy więcej niż powiedzenie za dużo. Ty jeszcze nie jesteś gotów na decydujące stracie.

Byk

To czas dynamicznych zmian w twoim życiu. W tym miesiącu będzie się dziać wiele, sam możesz mieć z tym problem, by za wszystkim nadążyć. To dobry czas na rozpoczynanie czegoś nowego np. nowa praca, nowy wyjazd, studia. Ten czas wam służy, chcesz tych zmian to zrób to teraz. Jeśli chodzi o związek lub pracę to w tym miesiącu będziesz w dużej mierze bazować nad tym co zostało już zbudowane, ty skupisz się na udoskonalaniu tylko. Pamiętaj też, że jeśli do czegoś od podstaw źle podszedłeś to teraz nie licz że to da radę, niestety ale zatonie.

Bliźnięta

Ten miesiąc daje ci duże szanse na zamianę w jakiś konkretnym kierunku, wiadomo że w związku z tym musi być też konkretne działanie. Szanse są jednak, od Ciebie zależy czy podejmiesz konkretne wyzwanie. Dla osób szukających pracy pojawi się w końcu możliwość podjęcia pracy, jednak ty sam musisz sobie dać tę szanse np. chodząc na rozmowy kwalifikacyjne czy wysyłając CV, będąc bierny niestety zostaniesz z niczym. Dla osób w długim związku może to też oznaczać zaręczyny czy konkretne deklaracje, jednak tu też pokazują wyjdź na przeciw.

Rak

Pewne rzeczy już sobie wypracowałeś, spoglądasz z pozycji korzystnej. Obojętnie teraz co będzie się dziać w twoim życiu, w miesiącu październiku to ty sam odniesiesz wrażenie że mam przewagę nad innymi, że moja pozycja w tym miesiącu w porównaniu do innych jest dobra. Nie patrz na innych, nie porównuj się z innymi, skup się tylko na sobie i swoich możliwościach. Będziesz zdecydowany, zdecydowanie lider nawet jeśli bliscy będą mocno zaskoczeni czy zdziwieni ty rób swoje i konkretnie idź do przodu, odwrotu już nie ma, postawienie daj sobie szansę.

Lew

Ten miesiąc u Ciebie to czas przygotowania, strategii to czas zastanawiania się jaką drogę mam wybrać, co zrobić by dokonać decyzji jak najkorzystniejszych, to też oznacza, że wybór będzie się wiązał kosztem czegoś, w twoim przypadku nie da się mieć wszystkiego. Jeśli chodzi o związki czy uczucia poczujesz się bardzo zmęczony wręcz znużony, zdecydowanie szukasz swojej drogi, swojego miejsca, nie lubisz monotonności, to cię dusi i przytłacza. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zawsze cechowało cię zdecydowanie i pewność siebie a w obecnej sytuacji ty sam nie wiesz teraz jaka drogę wybrać, co ty tak naprawdę chcesz.

Panna

Ten miesiąc u Ciebie stoi pod znakiem mozolnej, wręcz trochę takiej syzyfowej pracy. Odniesiesz wrażenie że wszystko się wokół tego kręci, ty sam na nic innego nie masz czasu tylko praca. Pamiętaj by nie dać się temu zatracić by nie stracić tego co tak naprawdę jest dla nas bardzo ważne. Sam często musisz w życiu wiele doświadczyć by wyciągnąć wnioski, niestety sprawy finansowe zazwyczaj wykładasz przed te uczuciowe a potem się dziwisz czemu kolejny raz się nie udało. Musisz sobie pewne rzeczy sam przewartościować a wtedy zobaczysz różnicę.

Waga

Ten miesiąc masz pod znakiem straty, cierpisz na braki czy jakieś niedostatki, masz poczucie że jest mi źle i chcę jak najszybciej wyjść z miejsca, sytuacji w której się znajduję. Na szczęście to u Ciebie okres przejściowy. W tym miesiącu wielu z was będzie mieć poczucie bezsilności, zapętlenia, stania w ciemnym zaułku. To też czas gdzie lepiej teraz nie podejmować jakichkolwiek działań bo może się to obrócić przeciwko wam. Chcesz wyjaśnić coś w związku? Stracisz tę osobę. Chcesz awansu? prędzej cię zdegradują. Dlatego w tym miesiącu postaw na przeczekanie.

Skorpion

W tym miesiącu karty ci sprzyjają pokazują że dla Ciebie październik to pasmo sukcesów, oczywiście dla osób które sobie na to już od jakiegoś czasu pracowały. Dla biernych dobry czas ale bez wielkiego Łał. Zdecydowanie ustabilizowana sytuacji finansowa, to też dobry okres dla osób które zajmują się inwestycjami. Gorzej może być trochę w sferze uczuciowej, w związkach tutaj może być złudzenie związku tego co byśmy chcieli osiągnąć. To też układ patrzenia na kogoś przez pryzmat pieniądza, więc warto byś się zastanowił czy ta druga osoba jest ze mną z miłości.

Strzelec

W tym miesiącu harmonia i stabilizacja, raczej nie licz na rewelacje szczególnie na płaszczyźnie zawodowej, tutaj pokazuje się stabilizacja i unormowanie. W związkach czy miłości natomiast możesz trochę popracować nad swoją sytuacją tylko warunek jest taki że ty sam musisz wiedzieć dokładnie czego chcesz czy czego oczekujesz. W związku masz układ stagnacji ponieważ sam do końca nie wiesz w jakim kierunku w związku z tym chciałbyś iść. To dobry czas byś określił swoje priorytety byś w końcu sam sobie wytyczył nową drogę nowy kierunek.

Koziorożec

Ten miesiąc u Ciebie stoi pod znakiem waleczności, walczenie zabieganie o swoje. To też czas kiedy musisz się bronić by przeżyć by nie dać się zniszczyć innym. Czy ty tego chcesz czy nie to musisz się przed tym bronić. Tylko postawa waleczna pozwoli ci przetrwać. Raczej unikasz takiej zdecydowanej postawy jednak w tym miesiącu jeśli tego nie zrobisz to niestety inni postawią na swoim. Ty sam musisz odnaleźć w sobie hart ducha. Często w walczysz sam z sobą z swoim słabościami, ciężko jest ci się przebić bo masz poczucie że z tym wszystkim jestem sam.

Wodnik

W tym czasie pokazuje mi się odpoczynek, relaks. Jednym słowem zero aktywności. Czasami nie mamy na nią siły, ani nawet ochoty. Najczęściej spotkało nas jakieś wydarzenie, czy spadły na nas problemy, które zupełnie nas wyczerpały. W tym czasie zdecydowanie do głosu dopuszczamy rozum, naszą intuicję zostawmy na razie na boku. Niestety ten miesiąc może przynieść chorobę kogoś z naszego otoczenia. W związkach każde z was tak jakby za bardzo będzie skupione na sobie, każde będzie zajęte swoimi sprawami i mało będzie tego czasu dla was wspólnego.

Ryby

W tym miesiącu będziesz mieć niezwykle ciężko sam z sobą. Nie chodzi o sytuacje zawodową a bardziej o relacje międzyludzkie. W tym miesiącu wiele osób będzie cię miało zwyczajnie dosyć, mogą mieć duży problem z wytrzymaniem z Tobą gdyż ogólnie jesteś „ciężki„ człowiek, jednak w ostatnim czasie tak jakbyś przeszedł sam siebie. Pod koniec miesiąca sam zdasz sobie z tego sprawę jak ktoś może mnie jeszcze znosić. Za dużo spraw weźmiesz na swoje barki i możesz mieć potem problem z udźwignięciem tego. Nie bardzo umiesz przyznawać się do swoich win.


Horoskop przygotowała Beata Kalinowska - www.beatakalinowska.cba.pl


Horoskop runiczny - październik 2018


Baran

Praca - W Twojej pracy zdarzać się Ci będą nieustanne przedziwne sytuacje, które będą Cię co chwilę wybijać z rytmu, koncentrowania się nad tym co jest ważne, czyli Twoimi obowiązkami. Jeżeli zachowasz trzeźwy, chłodny umysł, pewność siebie nic nie będzie w stanie wpłynąć na jakość Twojej pracy.

Finanse - Czekają Cię wydatki, być może straciłeś panowanie nad tym co wiąże się z tym aspektem Twojego życia, dlatego też sam nie będziesz wiedzieć gdzie rozchodzi się Twoja gotówka.

Uczucia - Popracuj nad porozumieniem się z partnerem, być może zaczęły rządzić Tobą zbędne emocje, oczekiwania które tylko sprawiają że jesteś dla niego kimś totalnie niezrozumiałym, obcym. Samotne osoby spod tego znaku liczyć mogą na przygody związane z uczuciami, w których to najbardziej liczyć się będzie przyjemność, fizyczna satysfakcja.

Zdrowie - Będziesz osłabiony, senny, pozbawiony często mocy do działania. Grozić Ci też będą różnego rodzaju stany zapalne organizmu.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Baranów to runa Thurisaz.


Byk

Praca - Będziesz w czasie tego miesiąca często podróżować w pracy, przygotuj się na to, że szef bez przerwy zlecać Ci będzie zadania które wymagać będą od Ciebie elastyczności, nieustannego przemieszczania się co odbijać się może na Twoich osobistych sprawach.

Finanse - Sam możesz ściągać do siebie finansowe problemy, boisz się o to czy na wszystko wystarczy Ci pieniędzy. Wygodny tryb życia będzie Cię zmuszał do nieustannego rozmyślania o tym na co Cię jest stać a na co nie.

Uczucia - Postaw na to by rozbudzić więcej erotyki w swoim związku, cieszenia się z faktu posiadania przez Ciebie fizycznego ciała, które może wzmocnić Twoje połączenie z partnerem. Ten miesiąc pozwoli Ci szczęśliwie się zakochać.

Zdrowie - Zajmij się swoją odpornością organizmu, kondycją skóry, ponieważ zaczyna ona coraz mocniej pokazywać Twój osłabiony ogólny stan.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Byków to runa Thurisaz.


Bliźnięta

Praca - Postaraj się w tym miesiącu nie wprowadzać żadnych znaczących zmian w swoją zawodową przestrzeń. Nie domagaj się podwyżki, awansu, nie podejmuj też decyzji o rozpoczęciu poszukiwań nowego miejsca pracy. Jeżeli właśnie teraz rozpoczniesz poważne, daleko idące zmiany w tym konkretnym temacie czekają Cię same przeciwności i niepowodzenia.

Finanse - Im więcej będziesz myślał o swoich pieniądzach ich bezpieczeństwu oraz odpowiedniej płynności tym bardziej wpadać będziesz w przeróżne finansowe problemy, straty. Skup się nad tym co masz i poczuj się bezpiecznie jeżeli chodzi sferę materialną, reszta niech nie zajmuje Twoich myśli.

Uczucia - Poczuć możesz, że Twój związek nie prowadzi do niczego dla Ciebie dobrego, stracił on sens, rację bycia. Zacznij pracować nad swoją relacją, ponieważ rozstanie nie zawsze rozwiązuje problemy odnoszące się do Twojego postrzegania całej sfery uczuć, bycia z drugim człowiekiem.

Zdrowie - Zajmij się swoim układem nerwowym, dobrze też będzie byś udał się na lecznicze masaże które rozluźnią Twoje napięte mięśnie.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Berkano.


Rak

Praca - Czasem dobrze jest w pracy postawić pewne sprawy jasno i dobitnie, tym samym Twoja odwaga, bezkompromisowość przynieść Ci może wiele pozytywnych zdarzeń, które przyczynią się do tego że Twój szef wreszcie Cię doceni, zrozumie ile dajesz z siebie dla funkcjonowania tej konkretnej firmy.

Finanse - Możesz byś spokojny o bezpieczeństwo Twoich finansów, pamiętaj tylko by nie wzniecać o nie zupełnie zbędnych awantur z najbliższymi, ponieważ chytrość, skąpstwo może ściągnąć na Ciebie poważne problemy związane z odpowiednim przepływem pieniądza przez Twoją życiową przestrzeń.

Uczucia - Tak naprawdę od już dłuższego czasu nie jest Ci potrzebny prawdziwy związek. Przyjaźń, luźne niezobowiązujące relacje w pełni Cię satysfakcjonują dlatego też nie blokuj możliwości bycia szczęśliwym przez Twojego partnera.

Zdrowie - Zajmij się swoją odpornością organizmu oraz wzmocnieniem ogólnej fizycznej swojej kondycji.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Raków to runa Wunjo.


Lew

Praca - Czeka Cię na przestrzeni całego tego miesiąca wiele zawodowych niepowodzeń, konfliktów, problemów poprzez które czuć będziesz, że tak naprawdę nie robisz nic innego jak tylko pozbywanie się obciążeń które nie pozwalają Ci spokojnie, efektywnie pracować. Tak naprawdę wszystko czego się w pracy dotkniesz będzie się rozpadać, układać się nie tak, bądź cierpliwy i przeczekaj ten nieprzychylny dla Ciebie czas.

Finanse - Przed Tobą czas wręcz ogromnych wydatków, zapomnij o inwestowaniu w siebie, swoje potrzeby, przyjemności. Będziesz musiał liczyć się z dosłownie każdym groszem.

Uczucia - Wiele związków u zodiakalnych Lwów się zakończy lub przechodzić będzie poważne konflikty w których tak naprawdę chodzić będzie o to byś przestał zawsze stawiać na swoim. Pamiętaj, że związek jako taki nie jest przestrzenią w której możesz czuć się panem i władcą obdarzonym wręcz absolutną władzą.

Zdrowie - Skup się na swoich oczach oraz układzie trawienia a konkretnie żołądku i dwunastnicy.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Lwów to runa Tiwaz.


Panna

Praca - W Twojej pracy w tym miesiącu nie zadzieje się nic czego musiał byś się jakoś szczególnie obawiać. Niemniej jednak czuć możesz coraz większe poczucie wypalenia, zmęczenia miejscem w którym pracujesz, czas na świadome zmiany, co do których musisz być w pełni przekonany.

Finanse - Możesz zostać w tym miesiącu okradziony, bądź też poprzez Twoje roztargnienie zgubisz portfel, większą sumę pieniędzy. Pamiętaj że jeżeli chodzi o ten aspekt życia musisz zawsze wykazywać się pełnym skoncentrowaniem, świadomością tego co robisz.

Uczucia - Nie będziesz wiedział czego właściwie oczekujesz od Twojego związku, partnera, coraz mocniej zapadać się będziesz w świat swoich marzeń, pragnień, nierealnych oczekiwań jeżeli chodzi o uczucia co przełoży się na poważny kryzys który dopadnie Twoją relację pod koniec października.

Zdrowie - Zadbaj o swój metabolizm, przemianę materii oraz układ hormonalny na który zwłaszcza zwrócić uwagę powinni mężczyźni spod tego znaku zodiaku.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Panien to runa Ansuz.


Waga

Praca - Czas byś przestał się oglądać na innych, szczególnie to jak mogą Ciebie komentować osoby z Twojego bezpośredniego zawodowego otoczenia. Skup się na pracy, na tym byś działał w niej na pełnych obrotach, ponieważ dzięki takiej postawie za plusujesz w oczach szefa co skończy się dla Ciebie awansem, premią bądź podwyżką.

Finanse - Z rozwagą podchodź do swoich wydatków, nawet tych mało istotnych, nie poddawaj się zbędnym emocjom, temu co wiąże się z tzw. chciejstwem. Im bardziej na spokojnie będziesz planował każdą inwestycję tym silniej dostrzegać będziesz na jak wiele Cię jest pod kątem wydatków stać.

Uczucia - Październik sprzyjać będzie i to wyjątkowo wchodzeniu przez Ciebie w nowe związki, znajomości. Nie skupiaj się nad tym co było jeżeli chodzi o ten aspekt Twojego życia, skup się nad tym co jest tu i teraz oraz pod żadnym pozorem nie zamykaj się w czterech ścianach swojego domu.

Zdrowie - Zadbaj o swoje zatoki, całą gospodarkę wodną organizmu oraz to jak pozbywa się on wszelkiego rodzaju złogów i toksyn.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Wag to runa Kenaz.


Skorpion

Praca - Październik będzie idealnym czasem na poszukiwanie przez Ciebie nowej pracy a nawet założenie własnej firmy, w której to będziesz mógł w pełni spełniać swoje zawodowe marzenia. Pamiętaj jedynie by nie wymagać od siebie za wiele, ponieważ tak naprawdę jesteś w stanie przerodzić się w bezwzględnego dla siebie szefa, zwierzchnika.

Finanse - Wiele pieniędzy wydać będziesz musiał na problemy związane z Twoim autem oraz tym jak funkcjonować będą Twoje stawy kolanowe, które wymagać będą poważnej i kosztownej rehabilitacji.

Uczucia - Nic w tej sferze Twojego życia się nie zmieni, bardziej tylko spotęguje się Twoje poczucie wypalenia i zmęczenia uczuciami jako takimi. Coraz mocniej więc pragnąć będziesz żyć po swojemu, nie musząc tym samym tworzyć, budować jak najlepszego związku.

Zdrowie - Zajmij się swoim kręgosłupem, stawami, mięśniami oraz układem krążenia, który zaczyna być w coraz bardziej kiepskim stanie.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Skorpionów to runa Perthro.


Strzelec

Praca - Czeka Cię bardzo zmienny miesiąc jeżeli chodzi o wszelkie Twoje zawodowe sprawy, negocjacje itd. Z jednej strony wiele uda się Ci zrealizować, osiągnąć z drugiej poczujesz się tak jakby dla szefa Twój wysiłek nie miał żadnego znaczenia i wagi. Przemyśl czy oby sam swoją spolegliwością z resztą zupełnie do Ciebie niepasującą przyczyniłeś się do takiego stanu rzeczy.

Finanse - Czeka Cię trudny finansowo miesiąc, wiele wydatków i zobowiązań spiętrzy się nad Tobą, poza tym czeka Cię poważna strata pieniędzy związana ze sprawi urzędowymi oraz poważną chorobą Twojego zwierzęcego przyjaciela o ile go oczywiście posiadasz.

Uczucia - W Twoim związku zapanuje nuda, zmęczenie sobą na wzajem oraz totalny brak porozumienia. Masz w sobie wiele siły, nieujarzmionych czasem pragnień, dlatego też możesz z dość silnym zdecydowaniem wejść w romans.

Zdrowie - Czeka Cię poważny stan zapalny organizmu, infekcja wirusowa oraz bolesny i poważny problem z kręgosłupem.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Strzelców to runa Jera.


Koziorożec

Praca - Twoja praca stawać się będzie coraz bardziej Cię ograniczająca i tłamsząca co więcej realnie zaczniesz dostrzegać w niej problemy, poprzez które Twój rozwój może zostać zatamowany. Czas byś zaczął się jak najrealniej zastanawiać nad wcieleniem w życie bardzo konkretnych zawodowych zmian, gdyż ich długi brak zawsze doprowadza do stagnacji.

Finanse - Kobieta z Twojego bliskiego, nawet rodzinnego otoczenia złorzeczy Twojej finansowej płynności, szczęściu, czas oczyścić pewne sprawy dzięki czemu nic nie zagrozi Twojemu bezpieczeństwu jeżeli chodzi o ten aspekt Twojego życia.

Uczucia - Twój związek mieć się będzie stabilnie, być może nawet wpadnie on w zbyt wielką przewidywalność, czas byś pozwolił sobie na więcej przebojowości, oryginalności która nie jest Twoją wrodzoną cechą lecz wykazywanie się właśnie taką postawą pomoże Ci wiele o sobie samym się dowiedzieć.

Zdrowie - Przemyśl czemu czujesz się często chory lub bardziej jak ktoś kogo od środka trawi jakaś choroba. Czas na pracę nad Twoimi emocjami a nawet psychiką.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Koziorożców to runa Ehwaz.


Wodnik

Praca - Nie szukaj dziury w całym skup się na swojej pracy, wszystkim tym co ona Ci daje oraz wnosi w Twoją życiową przestrzeń. Pamiętaj, że nie ma czegoś takiego jak praca idealna, dlatego zejdź na ziemię i spokojnie ciesz się tym że możesz pokazywać swoje umiejętności, możliwości jeżeli chodzi o Twoją fachowość, zawodową kreatywność.

Finanse - Jeżeli zapanujesz nad swoimi własnymi emocjami, nic nie będzie grozić Twoim pieniądzom ich bezpieczeństwu. Przeznacz bez namysłu większą sumę gotówki na poprawę jakości Twojego uzębienia o które nie dbasz.

Uczucia - Często wydaje się Ci że szukasz tej jednej, prawdziwej miłości ale tak naprawdę potrzebujesz częstych, intensywnych emocjonalnych uniesień dlatego też nie wtłaczaj się na siłę w ramy kogoś kto koniecznie wręcz musi tkwić na zawsze w jednym i tym samym związku.

Zdrowie - Skup się nad swoją całościową sprawnością i motoryką ciała. Kobiety spod tego znaku zodiaku mogą dowiedzieć się że zostaną mamą co nie do końca się będzie z wami zgadzało.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Wodników to runa Algiz.


Ryby

Praca - Przestań oczekiwać nieszczęścia, niepowodzenia jakie w Twoim mniemaniu może spaść na Ciebie w pracy. Nie musisz się martwić o to że przyniesie Ci ona w tym miesiącu zmartwienia, problemy, poczuj się bezpiecznie jeżeli chodzi o Twoją zawodową pozycję, rolę którą w tej firmie odgrywasz.

Finanse - Będzie to miesiąc dość niestabilny jeżeli chodzi o Twoją finansową płynność, bardzo szybko podejmować będziesz pewne zobowiązania, które w niedługim czasie ściągną na Ciebie znacznie materialne problemy, straty.

Uczucia - Październik sprzyjać będzie i to wyjątkowo wejściu przez Ciebie w nowy związek, znajomość, która da Ci wiele szczęścia, spełnienia. Jeżeli będziesz nagle musiał gdzieś wyjechać, przemieścić się nie broń się przed tym, ponieważ wówczas właśnie poznać będziesz mógł nawet miłość swojego życia.

Zdrowie - Grozi Ci poważna infekcja jelitowa, co znacząco Cię osłabi, wpłynie na Twoją kondycję. Przemyśl czy oby Twój organizm na pewno właściwie trawi białko i produkty zwierzęcego pochodzenia.

Wspomagający znak runiczny na październik dla zodiakalnych Ryb to runa Hagalaz.Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.pl