Floating Facebook Widget

Atrakcje targów w Gdańsku

ZAPRASZAMY NA TARGI !!!
12 – 13 – 14 PAŹDZIERNIK 2018
Targi medycyny Naturalnej i kosmetyki oraz mini giełda minerałów od wahadełka do gwiazd

hala olivia, Al. Grunwaldzka 470, 80-309 Gdańsk, wjazd na targi od ulicy Bażyńskiego – tak jak wjazd do Hotelu Hali Olivia.
Targi czynne od godziny 10 do 18.

Organizator: Monika Dymecka 601 615 549 monikadymecka@wp.pl www.monikadymecka.pl

UWAGA! Prosimy o polubienie naszego facebooka, są tam umieszczane najnowsze informacje o targach: facebook.com/odwahadelkadogwiazd

uwaga!!! wejście na targi z górnego parkingu na sektor b – zapraszamy NA 3 DNI BEZPŁATNYCH WYKŁADÓW DLA GOŚCI TARGÓW ORAZ DO BARDZO CIEKAWYCH STOISK usługowych i handlowych!

Tematyka targów: Medycyna naturalna i alternatywna, holistyczny zdrowy styl życia, naturalna kosmetyka, preparaty i suplementy, najnowocześniejsze terapie służące zdrowiu i jego profilaktyce, Feng Shui, zioła, przyprawy, oleje, herbaty, zdrowotne i egzotyczne (Himalaja), miody z najlepszych pasiek, minerały, kamienie, kryształy, ciekawa biżuteria, doradztwo życiowe, najnowsze książki z dziedziny ezoteryki i rozwoju osobistego, kultura Nepalu, nowe wynalazki dotyczące ochrony zdrowia.

Jubileuszowa 150 edycja targów

ATRAKCJE TARGÓW – HITY TARGÓW
- Kanada: Wiesław Błaszczyk Wiesław Błaszczyk z Kanady udzieli porad jak samemu się uleczyć i pomagać innym poznając przyczyny choroby.

- Anglia: Katarzyna Frąś przedstawiciel firmy kosmetycznej Organic Life Na targach będzie prezentowana nowość w ofercie firmy Organic Life - Fitoregulator Balsam Copaiba. Fitoregulator Balsam Copaiba to unikalny dermokosmetyk botaniczny bez konserwantów. Bazą preparatu jest masło Shea oraz starannie dobrane naturalne oleje o synergicznym działaniu, w tym wyjątkowy ekologiczny olej z konopii.

- Agnieszka Dworczyńska – znawca aromaterapii! Wygłosi wykłady : „Ezoteryczna Aromaterapia – jak zbudować wokół siebie naturalną matrycę objętości z czystą energią roślin”. „Aromaterapia w medycynie chińskiej – potrójny ogrzewacz”

- Marta Miętus i zespół specjalistów z firmy Amplifon - Bezpłatny pakiet badań słuchu wraz z konsultacjami. Podczas wizyty będzie możliwość:
  • bezpłatnej konsultacji z wykwalifikowanym protetykiem,
  • bezpłatnego wypożyczenia i wypróbowania aparatów słuchowych,
  • bezpłatnego przeglądu aparatów słuchowych.
- Firma Super Sól z pierwszą na świecie unikatową solą SuperSól jest kompozycją soli i minerałów z wielu źródeł. SuperSól jest przygotowana z użyciem leczniczych wód mineralnych, solanek i złóż mineralnych. SuperSól zawiera naturalne sole mineralne.

- Stanisław Midziałek – super suplementy !!! Na targach będzie stoisko z ekologicznymi, ręcznie robionymi suplementami które wspomagają pracę całego organizmu i dostarczają niezbędnych dla każdego organizmu minerałów i witamin !

- Zdjęcia Aury Na zdjęciach aury widać twarz badanej osoby oraz na drugim zdjęciu widać całą postać człowieka oraz całą aurę wokół danej osoby. Do każdego zdjęcia aury jest załączony wielostronicowy opis aury człowieka opisujący stan zdrowia danej osoby. 

- Kosmetyki i suplementy Polskiej firmy Novea IDEA!
Na targi przyjedzie firma kosmetyczna Novea IDEA prezentująca szereg naturalnych kosmetyków i suplementów, w szczególności serie kosmetyków ze złotem w tym odmładzająco-liftingujący krem ze złotem na noc Au100 30 ml

- Słynne odpromienniki ADR doktora Adriana Wosińskiego! Będą cenne odpromienniki, słynne ADR doktora Adriana Wosińskiego który otrzymał wiele nagród międzynarodowych (Złoty Medal dla ADR-4 47. Światowy Salon Innowacji Brussels Eureka Bruksela, 1998 r., Złoty Medal dla ADR Protect w kategorii "Terapia" 17. Światowe Targi Innowacji Technicznych INPEX 2001 (Pittsburg, USA), Złoty Medal dla ADR-4 w kategorii "Dla ochrony zdrowia" 15. Światowy Zjazd Geniuszy (Tokio, Japonia, XI 2001 r).

- Quantec – paramedyczna terapia organizmu Quantec jest urządzeniem kwantowym, które najpierw diagnozuje problem na wielu płaszczyznach wielowymiarowo, a następnie wysyła do naszego biopola zestaw informacji, zmieniając celowo nasze środowisko /aurę/, a tym samym nasze ciało, oraz nasze relacje, biznes, uprawy.

- Masaż Japoński! Na targach będzie osoba specjalizująca się w tradycyjnym masażu Japońskim! Zapraszamy na masaże Japońskie!

- Terapie dźwiękowe za pomocą mis Tybetańskich w wykonaniu Marka Górniaka !!! Zapraszamy na terapeutyczne zabiegi dźwiękami za pomocą mis z Tybetu !!! Jedyna taka okazja w Polsce! Oryginalne ręcznie robione misy z Tybetu wykonane za pomocą pradawnych metod z unikatowego stopu metalu.

- Przedmioty z Nepalu! Specjalnie na nasze Targi została sprowadzona duża misa Tybetańska ważąca ponad 13 kg dzięki w której można poddać całe ciało terapeutycznym dźwiękom - jedyna taka misa w Polsce !!!

- Aranżacje wnętrz według nauki Feng Shui! Na targi przyjedzie firma która profesjonalnie doradzi Państwa domom i firmom aby były zgodne z nauką Feng Shui dzięki czemu będzie się Państwu w domach i firmach dobrze przebywało.

Na targach będzie możliwość badania mikroskopowego żywej kropli krwi. Badanie żywej kropli krwi to technika badawcza służąca ocenie zdolności organizmu do utrzymania wewnętrznej stabilności, zwanej homeostazą. W obrazie krwi stwierdzamy składniki morfotyczne krwi: a).prawidłowe, b).patologiczne - pasożyty Pod względem wykrywalności pasożytów obecnych w organizmie człowieka, mikroskopowa analiza żywej krwi jest jedną z bardziej skutecznych metod.

Na targi przyjadą słynne wróżki Fatima, Tatiana i Kira – warto skorzystać z ich zdolności, oraz wiele innych ciekawych stoisk handlowych i usługowych. Zapraszamy na bezpłatne wykłady.

OPIS HITÓW TARGÓW - HIT TARGÓW: Wiesław Błaszczyk z Kanady Wiesław Błaszczyk z Kanady udzieli porad jak samemu się uleczyć i pomagać innym poznając przyczyny choroby. Wygłosi wykłady: Dlaczego chorujemy i jak samemu możemy się wyleczyć z każdej choroby, gdzie jest przyczyna naszych chorób? Tajemnice naszych dolegliwości.

- HIT TARGÓW: Pani Katarzyna Frąś przedstawiciel firmy kosmetycznej Organic Life z Anglii, Na targach będzie Pani Katarzyna Frąś przedstawiciel firmy kosmetycznej Organic Life. Organic Life to firma o niezwykle długiej i ciekawej historii. Znana wcześniej pod nazwą ATW, swoje produkty oferuje już od ponad 16 lat, zarówno na rynku polskim, jak i poza jego granicami. Jest firmą rodzinną, która przez wszystkie lata swojego istnienia nieustannie wyprzedza, o przysłowiowy krok, oczekiwania rynku i Konsumentów. Jest firmą, dla której nadrzędnym celem jest Twoje zdrowie i wyjątkowe samopoczucie i robi wszystko, by temu sprostać. Na targach będzie prezentowana nowość w ofercie firmy Organic Life - Fitoregulator Balsam Copaiba. Fitoregulator Balsam Copaiba to unikalny dermokosmetyk botaniczny bez konserwantów. Bazą preparatu jest masło Shea oraz starannie dobrane naturalne oleje o synergicznym działaniu, w tym wyjątkowy ekologiczny olej z konopii. Balsam Copaiba oraz ekstrakty ziołowe wykazują silne działanie fitoregulacyjne na skórę. Składniki aktywne preparatu łagodzą stany zapalne i podrażnienia oraz regenerują uszkodzony naskórek. Przeprowadzi wykład: "Wpływ kosmetyków na nasze zdrowie"

- HIT TARGÓW: Agnieszka Dworczyńska – znawca aromaterapii! Wygłosi wykłady : „Ezoteryczna Aromaterapia – jak zbudować wokół siebie naturalną matrycę objętości z czystą energią roślin”. „Aromaterapia w medycynie chińskiej – potrójny ogrzewacz”

- HIT TARGÓW: Bezpłatny pakiet badań słuchu i konsultacje ze specjalistą w Amplifon - Marta Miętus wraz z zespołem specjalistów! Niedosłuch jest chorobą postępującą i jednocześnie coraz bardziej powszechną. Według badań, ponad 16% społeczeństwa ma uszkodzony słuch, przynajmniej w stopniu lekkim. Warto pochylić się nad istotą problemu i spróbować mu zaradzić. Na dobry początek proponujemy zdiagnozować stopień uszkodzenia słuchu i wybrać się na targi na badanie. Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 65+ na bezpłatny pakiet badań słuchu, obejmujący:
  • Otoskopię,
  • Audiometrię powietrzną, kostną i słowną,
  • Tympanometrię.
Podczas wizyty będzie możliwość:
  • bezpłatnej konsultacji z wykwalifikowanym protetykiem,
  • bezpłatnego wypożyczenia i wypróbowania aparatów słuchowych,
  • bezpłatnego przeglądu aparatów słuchowych.
- HIT TARGÓW: Pierwsza na świecie Super Sól ! Pierwsza na świecie sól o radykalnie ograniczonej zawartości sodu, która jest naprawdę słona! Pochodzenie SuperSoli: SuperSól jest kompozycją soli i minerałów z wielu źródeł. SuperSól jest przygotowana z użyciem leczniczych wód mineralnych, solanek i złóż mineralnych. SuperSól zawiera naturalne sole mineralne. Generalnie sole są pozyskiwane z morza i słonych jezior – poprzez proces odparowywania wody. Sól kamienna to również sól morska, tyle że powstała miliony lat temu po wyschnięciu prehistorycznych mórz. Wydobywana jest w kopalniach. Sól i minerały można również pozyskiwać poprzez delikatne odparowanie wody pochodzącej ze złóż solankowych oraz wysokozmineralnych wód lecznicych. Już 1 łyżeczka SuperSoli dziennie zamiast zwykłej soli to 41 korzyści dla zdrowia. HIT TARGÓW: Stanisław Midziałek – super suplementy !!! Na targach będzie stoisko z ekologicznymi, ręcznie robionymi suplementami które wspomagają pracę całego organizmu i dostarczają niezbędnych dla każdego organizmu minerałów i witamin !

HIT TARGÓW: Zdjęcia Aury !!! Zapraszamy do robienia zdjęć Aury !!! Na zdjęciach aury widać twarz badanej osoby oraz na drugim zdjęciu widać całą postać człowieka oraz całą aurę wokół danej osoby. Do każdego zdjęcia aury jest załączony wielostronicowy opis aury człowieka opisujący stan zdrowia danej osoby. Urządzenie do mierzenia aury mierzy Twój poziom energii i aktywności poprzez czujniki tzw. powrotnej bioinformacji. Te dane są analizowane, obrabiane i powiązane ze specyficznym emocjonalno-energetycznym stanem. To co widzisz na ekranie lub na wydruku przedstawia twoją własną energię - Twoją AURĘ.

HIT TARGÓW: Kosmetyki i suplementy Polskiej firmy Novea IDEA! Na targi przyjedzie firma kosmetyczna Novea IDEA prezentująca szereg naturalnych kosmetyków i suplementów, w szczególności serie kosmetyków ze złotem w tym odmładzająco-liftingujący krem ze złotem na noc Au100 30 ml Krem dedykowany jest skórze dojrzałej. W widoczny sposób spowalnia proces starzenia, spłyca istniejące zmarszczki i rozjaśnia przebarwienia. Pani Christina Cynkier opowie o produktach firmy Novea IDEA w czasie swoich wykładów.

HIT TARGÓW: Słynne odpromienniki ADR doktora Adriana Wosińskiego! Będą cenne odpromienniki, słynne ADR doktora Adriana Wosińskiego który otrzymał wiele nagród międzynarodowych (Złoty Medal dla ADR-4 47. Światowy Salon Innowacji Brussels Eureka Bruksela, 1998 r., Złoty Medal dla ADR Protect w kategorii "Terapia" 17. Światowe Targi Innowacji Technicznych INPEX 2001 (Pittsburg, USA), Złoty Medal dla ADR-4 w kategorii "Dla ochrony zdrowia" 15. Światowy Zjazd Geniuszy (Tokio, Japonia, XI 2001 r).

HIT TARGÓW: Quantec – paramedyczna terapia organizmu Czym jest urządzenie Quantec ? Jest urządzeniem kwantowym, które najpierw diagnozuje problem na wielu płaszczyznach wielowymiarowo, a następnie wysyła do naszego biopola zestaw informacji, zmieniając celowo nasze środowisko /aurę/, a tym samym nasze ciało, oraz nasze relacje, biznes, uprawy... Na czym polega terapia? Terapia polega na uzupełnianiu informacji w brakujące miejsca w matrycy pacjenta /aurze/. Dzieje się to poprzez sygnały wysyłane zdalnie przez Quanteca ze stacji nadawczej przez określony czas. Pacjent poddany diagnozie i terapii nie musi być obecny w gabinecie terapeutycznym. Urządzenie diagnozuje i działa zdalnie na biopole pacjenta. Czy Quantec jest skuteczny? Liczba osób którym pomogła terapia Quanteciem stale i niezmiennie rośnie. Quantec jako pierwsze urządzenie kwantowe otrzymał wiele nagród za innowacyjne działanie na targach zdrowia. Na świecie jest urządzeniem wspomagającym medycynę akademicką w wielu krajach /USA, Szwajcaria, Niemcy/. W Polsce Quantec nie jest zarejestrowanym urządzeniem medycznym. Dziedziny zastosowań Quanteca: - zdrowie człowieka i zwierząt, - relacje z drugim człowiekiem, - biznes, coaching, - uprawy roślin oraz hodowle, - ochrona środowiska.

Hit targów: Masaż Japoński! Na targach będzie osoba specjalizująca się w tradycyjnym masażu Japońskim! Zapraszamy na tradycyjne masaże Japońskie! Osoba ta wykonuje masaż Japoński na specjalnym profesjonalnym krzesełku dzięki czemu ma dostęp do punktów energetycznych w ciele człowieka które może odpowiednio masować.

HIT TARGÓW: Terapie dźwiękowe za pomocą mis Tybetańskich w wykonaniu Marka Górniaka !!! Zapraszamy na terapeutyczne zabiegi dźwiękami za pomocą mis z Tybetu !!! Jedyna taka okazja w Polsce! Oryginalne ręcznie robione misy z Tybetu wykonane za pomocą pradawnych metod z unikatowego stopu metalu. Tylko na naszych Targach możliwe są terapie dźwiękami z wykorzystaniem mis Tybetańskich, które stymulują obie półkule mózgu - polecane osobom, które cierpią na nadpobudliwość, roztargnienie i dekoncentrację.

HIT TARGÓW! Przedmioty z Nepalu! Specjalnie na nasze Targi została sprowadzona duża misa Tybetańska ważąca ponad 13 kg dzięki w której można poddać całe ciało terapeutycznym dźwiękom - jedyna taka misa w Polsce !!! Zapraszamy również do zakupów terapeutycznych gongów które można stosować samemu w domu!

HIT TARGÓW! Aranżacje wnętrz według nauki Feng Shui! Na targi przyjedzie firma która profesjonalnie doradzi Państwa domom i firmom aby były zgodne z nauką Feng Shui dzięki czemu będzie się Państwu w domach i firmach dobrze przebywało. Zapraszamy do skorzystania z porad udzielanych na naszych targach jak projektować mieszkania biura i ogrody według nauki Feng Shui! Feng Shui w aranżacji wnętrz: Konsultacja domów i mieszkań jest dwuetapowa. W pierwszej kolejności analizowane są parametry ludzi wg cyfr Kua (oraz dokumentacja analityczno-czasowa), a następnie na miejscu wykonywana jest część praktyczna polegająca na: – ochronie ludzi i ich domostw ( Feng Shui defensywne), – indywidualnym rozplanowaniu położenia wezgłowia łóżek i miejsc do pracy w domu (Szkoła Kompasu statyczna), – harmonizacji indywidualnej osób i harmonizacji partnerskiej (Partnerstwo), – polepszaniu stanu zdrowia całej rodziny (Zdrowie), – inspirowaniu rozwoju osobistego (Twórczość), – pomocy w zdobywaniu nowej wiedzy (Wiedza), – rozwoju osobistej kariery zawodowej (Kariera), – zapewnieniu dobrego odbioru przez otoczenie (Sława), – opieki i przychylności przyjaciół (Pomocni Ludzie), – stworzeniu energetycznych warunków harmonijnego rozwoju we wszystkich dziedzinach życia w periodzie czasowym oddania domu lub mieszkania do użytku (Szkoła Latających Gwiazd-Feng Shui dynamiczne). Używane Rozwiązania: – działanie przez niedziałanie (usuwanie przyczyn, blokad energetycznych lub nadmiaru przedmiotów), – kierunki świata (pole magnetyczne ziemskie), – czas lunarny otwarcia domu lub mieszkania i jego historia, – kolorystyka (wibracje energetyczne odbitego światła), – kształty, wymiary i materiały, – remedia (lekarstwa Feng Shui- w ostateczności). Zapraszamy do oryginalnych zakupów i do robienia prezentów dla najbliższych.

Na targach będzie możliwość badania mikroskopowego żywej kropli krwi. Badanie żywej kropli krwi to technika badawcza służąca ocenie zdolności organizmu do utrzymania wewnętrznej stabilności, zwanej homeostazą. W obrazie krwi stwierdzamy składniki morfotyczne krwi: a).prawidłowe, b).patologiczne - pasożyty Pod względem wykrywalności pasożytów obecnych w organizmie człowieka, mikroskopowa analiza żywej krwi jest jedną z bardziej skutecznych metod. - grzyby w próbce widać pojedyncze jak i całe kolonie grzybów - objawy zakwaszenia w układnie krwionośnym np. agregacja erytrocytów(zlepienie) wskazuje na zakwaszenie krwi(obniżenie ph). - zaburzenia gospodarki mineralnej np. obecność kwasu ortofosforowego świadczy o tym, że w organizmie brakuje wapnia - kryształy kwasu moczowego - jeśli są stwierdzone w preparacie mogą świadczyć między innymi o wysokim poziomie kwasu we krwi, zaburzeniach metabolicznych. Kryształy najczęściej odkładają się w stawach i tkankach miękkich(np. dna moczanowa). - obecność kryształów soli fosforanowo - wapniowych - uszkodzenia erytrocytów - podwyższona liczba białych ciałek krwi - obecność skrystalizowanego cholesterolu - metale ciężkie i wiele innych Zapraszamy do oryginalnych zakupów i do robienia prezentów dla najbliższych.

Na targi przyjadą słynne wróżki Fatima, Tatiana i Kira – warto skorzystać z ich zdolności, oraz wiele innych ciekawych stoisk handlowych i usługowych. Zapraszamy na bezpłatne wykłady.

Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki Hala Olivia 12 – 13 – 14 PAŹDZIERNIK 2018, od 10 do 18 od piątku do niedzieli.

A więc zapraszamy Państwa na bardzo ciekawe, bezpłatne dla gości targów wykłady do naszych specjalistów, terapeutów, zielarzy, oraz na zakupy do stoisk handlowych.
Przeznaczcie te 3 dni dla siebie! Naprawdę warto zadbać o siebie! Jesteście tego warci!
Bilety do nabycia w kasie targów czynnej na górnym parkingu Hali Olivia w sektorze B przed wejściem na targi.
Bilet ulgowy 7 zł, normalny 9 zł, a wstęp na wszystkie wykłady bezpłatny dla uczestników targów. Wstęp dla dzieci do lat 12 bezpłatny.

UWAGA!!! NOWA STRONA Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O TARGACH: www.facebook.com/odwahadelkadogwiazd POLUB NAS NA FACEBOOKU!

hala olivia, Al. Grunwaldzka 470, 80-309 Gdańsk, wjazd na targi od ulicy Bażyńskego. Targi czynne od godziny 10 do 18.
Organizator: Monika Dymecka 601 615 549 monikadymecka@wp.pl , www.monikadymecka.pl

  • Atrakcje targów w Gdańsku

Kontakt:
601 615 549 monikadymecka@wp.pl
Miejscowość: Gdańsk (pomorskie)
Strona internetowa: www.wahadelko.com
Data dodania: 2018-10-05
Data wygaśnięcia: 2018-11-04
Ilosc wyświetleń: 101
Wszystkie ogłoszenia użytkownika