Floating Facebook Widget

Atrakcje targów w Gdańsku

ZAPRASZAMY NA TARGI !!! 7 – 8 – 9 WRZESIEŃ 2018

Targi medycyny Naturalnej i kosmetyki oraz mini giełda minerałów od wahadełka do gwiazd

UWAGA !!! PIERWSZE TARGI Po PRZERWIE WAKACYJNEJ !!!
hala olivia, Al. Grunwaldzka 470, 80-309 Gdańsk, wjazd na targi od ulicy Bażyńskiego – tak jak wjazd do Hotelu Hali Olivia.
Targi czynne od godziny 10 do 18.
Organizator: Monika Dymecka 601 615 549 monikadymecka@wp.pl www.monikadymecka.pl

UWAGA! Prosimy o polubienie naszego facebooka, są tam umieszczane najnowsze informacje o targach: facebook.com/odwahadelkadogwiazd

uwaga!!! wejście na targi z górnego parkingu na sektor b – zapraszamy NA 3 DNI BEZPŁATNYCH WYKŁADÓW DLA GOŚCI TARGÓW ORAZ DO BARDZO CIEKAWYCH STOISK usługowych i handlowych!

Tematyka targów: Medycyna naturalna i alternatywna, holistyczny zdrowy styl życia, naturalna kosmetyka, preparaty i suplementy, najnowocześniejsze terapie służące zdrowiu i jego profilaktyce, Feng Shui, zioła, przyprawy, oleje, herbaty, zdrowotne i egzotyczne (Himalaja), miody z najlepszych pasiek, minerały, kamienie, kryształy, ciekawa biżuteria, doradztwo życiowe, najnowsze książki z dziedziny ezoteryki i rozwoju osobistego, kultura Nepalu, nowe wynalazki dotyczące ochrony zdrowia.

ATRAKCJE TARGÓW - HIT TARGÓW: Antoni Przechrzta z Anglii, Absolwent Akademii Królewskiej w Londynie - Duchowe Uzdrawianie jako terapia wspomagająca powrót do zdrowia: na czym polega, jak można się jej nauczyć i stosować, badania naukowe i możliwości współpracy ze służbą zdrowia.

HIT TARGÓW: Andrzej Pruba znawca uzdrawiających terapii z Filipin !!! Zapraszamy do stoiska i na wykłady naszego Gościa, który szkolił się 6 lat u uzdrowicieli na Filipinach a obecnie do pomaga ludziom poprzez stosowanie metod uzdrawiania z Filipin!

Hit Targów: Pharma Nord z Danii - Czołowy Europejski producent suplementów diety i medycyny naturalnej. Wszystkie produkty są opracowywane i wytwarzane w Danii pod kontrolą farmaceutyczną. Nasze suplementy są przebadane, a ich jakość udokumentowana co gwarantuje ich bezpieczne stosowanie. Baza danych Pharma Nord obejmuje ponad 9.000 badań naukowych, włączając w to ogromną liczbę badań przeprowadzonych z wykorzystaniem preparatów Pharma Nord. Produkty Pharma Nord są dostępne w Europie, jak i na Środkowym Wschodzie oraz dynamicznie rozwijających się rynkach: Azji, Rosji i Stanów Zjednoczonych. Jest to możliwe dzięki współpracy z 25 siostrzanymi spółkami oraz z 20 partnerami biznesowymi. Pharma Nord została założona w 1981 roku, przez dwóch obecnych właścicieli – Eli Wallin i Sven Moesgaard. Tekst i materiały pobrane z: www.pharmanord.pl

Hit targów: Testery wody i żywności wykrywające promieniowanie w danym miejscu - domu lub pracy !!! Na targach będzie przedstawiciel firmy produkującej testery do sprawdzania jakości wody i żywności. W czasie rzeczywistym urządzenie sprawdza czy produkty są świeże, zdatne do spożywania oraz czy nie są napromieniowane. Najdoskonalszy tester azotanu może mierzyć świeżość wszystkich rodzajów mięsa, w tym ryb i drobiu. Dodatkowo urządzenie sprawdza czy dane miejsce nie jest silnie napromieniowane dzięki czemu czy można w nim przebywać - polecane dla osób które używają dużo elektroniki lub które mieszkają wokół miejsc gdzie występuje promieniowanie – np. anteny GSM. Promieniowanie tła jest określone przez ilość promieniowania jonizującego (promieniowanie gamma i strumień beta), które są najbardziej szkodliwe dla zdrowia człowieka.

HIT TARGÓW: Zdjęcia Aury !!! Zapraszamy do robienia zdjęć Aury !!! Na zdjęciach aury widać twarz badanej osoby oraz na drugim zdjęciu widać całą postać człowieka oraz całą aurę wokół danej osoby. Do każdego zdjęcia aury jest załączony wielostronicowy opis aury człowieka opisujący stan zdrowia danej osoby. Urządzenie do mierzenia aury mierzy Twój poziom energii i aktywności poprzez czujniki tzw. powrotnej bioinformacji. Te dane są analizowane, obrabiane i powiązane ze specyficznym emocjonalno-energetycznym stanem. To co widzisz na ekranie lub na wydruku przedstawia twoją własną energię - Twoją AURĘ.

HIT TARGÓW: Kosmetyki i suplementy Polskiej firmy Novea IDEA! Na targi przyjedzie firma kosmetyczna Novea IDEA prezentująca szereg naturalnych kosmetyków i suplementów, w szczególności serie kosmetyków ze złotem w tym odmładzająco-liftingujący krem ze złotem na noc Au100 30 ml Krem dedykowany jest skórze dojrzałej. W widoczny sposób spowalnia proces starzenia, spłyca istniejące zmarszczki i rozjaśnia przebarwienia. Pani Christina Cynkier opowie o produktach firmy Novea IDEA w czasie swoich wykładów.

HIT TARGÓW: Słynne odpromienniki ADR doktora Adriana Wosińskiego! Będą cenne odpromienniki, słynne ADR doktora Adriana Wosińskiego który otrzymał wiele nagród międzynarodowych (Złoty Medal dla ADR-4 47. Światowy Salon Innowacji Brussels Eureka Bruksela, 1998 r., Złoty Medal dla ADR Protect w kategorii "Terapia" 17. Światowe Targi Innowacji Technicznych INPEX 2001 (Pittsburg, USA), Złoty Medal dla ADR-4 w kategorii "Dla ochrony zdrowia" 15. Światowy Zjazd Geniuszy (Tokio, Japonia, XI 2001 r).

HIT TARGÓW: Quantec – paramedyczna terapia organizmu Czym jest urządzenie Quantec ? Jest urządzeniem kwantowym, które najpierw diagnozuje problem na wielu płaszczyznach wielowymiarowo, a następnie wysyła do naszego biopola zestaw informacji, zmieniając celowo nasze środowisko /aurę/, a tym samym nasze ciało, oraz nasze relacje, biznes, uprawy... Na czym polega terapia? Terapia polega na uzupełnianiu informacji w brakujące miejsca w matrycy pacjenta /aurze/. Dzieje się to poprzez sygnały wysyłane zdalnie przez Quanteca ze stacji nadawczej przez określony czas. Pacjent poddany diagnozie i terapii nie musi być obecny w gabinecie terapeutycznym. Urządzenie diagnozuje i działa zdalnie na biopole pacjenta. Czy Quantec jest skuteczny? Liczba osób którym pomogła terapia Quanteciem stale i niezmiennie rośnie. Quantec jako pierwsze urządzenie kwantowe otrzymał wiele nagród za innowacyjne działanie na targach zdrowia. Na świecie jest urządzeniem wspomagającym medycynę akademicką w wielu krajach /USA, Szwajcaria, Niemcy/. W Polsce Quantec nie jest zarejestrowanym urządzeniem medycznym. Dziedziny zastosowań Quanteca: - zdrowie człowieka i zwierząt, - relacje z drugim człowiekiem, - biznes, coaching, - uprawy roślin oraz hodowle, - ochrona środowiska.

Hit targów: Masaż Japoński! Na targach będzie osoba specjalizująca się w tradycyjnym masażu Japońskim! Zapraszamy na tradycyjne masaże Japońskie! Osoba ta wykonuje masaż Japoński na specjalnym profesjonalnym krzesełku dzięki czemu ma dostęp do punktów energetycznych w ciele człowieka które może odpowiednio masować.

HIT TARGÓW: Terapie dźwiękowe za pomocą mis Tybetańskich !!! Zapraszamy na terapeutyczne zabiegi dźwiękami za pomocą mis z Tybetu !!! Jedyna taka okazja w Polsce! Oryginalne ręcznie robione misy z Tybetu wykonane za pomocą pradawnych metod z unikatowego stopu metalu. Tylko na naszych Targach możliwe są terapie dźwiękami z wykorzystaniem mis Tybetańskich, które stymulują obie półkule mózgu - polecane osobom, które cierpią na nadpobudliwość, roztargnienie i dekoncentrację. Dodatkowo specjalnie na nasze Targi została sprowadzona duża misa Tybetańska ważąca ponad 13 kg dzięki której można poddać całe ciało terapeutycznym dźwiękom - jedyna taka misa w Polsce !!! Zapraszamy również do zakupów terapeutycznych gongów które można stosować samemu w domu!

HIT TARGÓW! Aranżacje wnętrz według nauki Feng Shui! Na targi przyjedzie firma która profesjonalnie doradzi Państwa domom i firmom aby były zgodne z nauką Feng Shui dzięki czemu będzie się Państwu w domach i firmach dobrze przebywało. Zapraszamy do skorzystania z porad udzielanych na naszych targach jak projektować mieszkania biura i ogrody według nauki Feng Shui! Feng Shui w aranżacji wnętrz: Konsultacja domów i mieszkań jest dwuetapowa. W pierwszej kolejności analizowane są parametry ludzi wg cyfr Kua (oraz dokumentacja analityczno-czasowa), a następnie na miejscu wykonywana jest część praktyczna polegająca na: – ochronie ludzi i ich domostw ( Feng Shui defensywne), – indywidualnym rozplanowaniu położenia wezgłowia łóżek i miejsc do pracy w domu (Szkoła Kompasu statyczna), – harmonizacji indywidualnej osób i harmonizacji partnerskiej (Partnerstwo), – polepszaniu stanu zdrowia całej rodziny (Zdrowie), – inspirowaniu rozwoju osobistego (Twórczość), – pomocy w zdobywaniu nowej wiedzy (Wiedza), – rozwoju osobistej kariery zawodowej (Kariera), – zapewnieniu dobrego odbioru przez otoczenie (Sława), – opieki i przychylności przyjaciół (Pomocni Ludzie), – stworzeniu energetycznych warunków harmonijnego rozwoju we wszystkich dziedzinach życia w periodzie czasowym oddania domu lub mieszkania do użytku (Szkoła Latających Gwiazd-Feng Shui dynamiczne). Używane Rozwiązania: – działanie przez niedziałanie (usuwanie przyczyn, blokad energetycznych lub nadmiaru przedmiotów), – kierunki świata (pole magnetyczne ziemskie), – czas lunarny otwarcia domu lub mieszkania i jego historia, – kolorystyka (wibracje energetyczne odbitego światła), – kształty, wymiary i materiały, – remedia (lekarstwa Feng Shui- w ostateczności). Zapraszamy do oryginalnych zakupów i do robienia prezentów dla najbliższych.

Na targach będzie możliwość badania mikroskopowego żywej kropli krwi. Badanie żywej kropli krwi to technika badawcza służąca ocenie zdolności organizmu do utrzymania wewnętrznej stabilności, zwanej homeostazą. W obrazie krwi stwierdzamy składniki morfotyczne krwi: a).prawidłowe, b).patologiczne - pasożyty Pod względem wykrywalności pasożytów obecnych w organizmie człowieka, mikroskopowa analiza żywej krwi jest jedną z bardziej skutecznych metod. - grzyby w próbce widać pojedyncze jak i całe kolonie grzybów - objawy zakwaszenia w układnie krwionośnym np. agregacja erytrocytów(zlepienie) wskazuje na zakwaszenie krwi(obniżenie ph). - zaburzenia gospodarki mineralnej np. obecność kwasu ortofosforowego świadczy o tym, że w organizmie brakuje wapnia - kryształy kwasu moczowego - jeśli są stwierdzone w preparacie mogą świadczyć między innymi o wysokim poziomie kwasu we krwi, zaburzeniach metabolicznych. Kryształy najczęściej odkładają się w stawach i tkankach miękkich(np. dna moczanowa). - obecność kryształów soli fosforanowo - wapniowych - uszkodzenia erytrocytów - podwyższona liczba białych ciałek krwi - obecność skrystalizowanego cholesterolu - metale ciężkie i wiele innych Zapraszamy do oryginalnych zakupów i do robienia prezentów dla najbliższych
Na targi przyjadą słynne wróżki Fatima, Tatiana i Kira – warto skorzystać z ich zdolności!

Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki Hala Olivia 7 – 8 – 9 WRZESIEŃ 2018, od 10 do 18 od piątku do niedzieli.
A więc zapraszamy Państwa na bardzo ciekawe, bezpłatne dla gości targów wykłady do naszych specjalistów, terapeutów, zielarzy, oraz na zakupy do stoisk handlowych. Przeznaczcie te 3 dni dla siebie! Naprawdę warto zadbać o siebie! Jesteście tego warci!

Bilety do nabycia w kasie targów czynnej na górnym parkingu Hali Olivia w sektorze B przed wejściem na targi. Bilet ulgowy 7 zł, normalny 9 zł, a wstęp na wszystkie wykłady bezpłatny dla uczestników targów. Wstęp dla dzieci do lat 12 bezpłatny.

UWAGA!!! NOWA STRONA Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O TARGACH: www.facebook.com/odwahadelkadogwiazd POLUB NAS NA FACEBOOKU!

hala olivia, Al. Grunwaldzka 470, 80-309 Gdańsk, wjazd na targi od ulicy Bażyńskego. Targi czynne od godziny 10 do 18.
Organizator: Monika Dymecka 601 615 549 monikadymecka@wp.pl , www.monikadymecka.pl

  • Atrakcje targów w Gdańsku

Kontakt:
601 615 549 monikadymecka@wp.pl
Miejscowość: Gdańsk (pomorskie)
Strona internetowa: www.wahadelko.com
Data dodania: 2018-08-12
Data wygaśnięcia: 2018-10-11
Ilosc wyświetleń: 279
Wszystkie ogłoszenia użytkownika