Floating Facebook Widget

ATRAKCJE TARGÓW W GDAŃSKU

Od Wahadełka do Gwiazd odbędą się w Gdańsku w Hali Olivia sektor B (wejście koło hotelu) w dniach:

8 – 9 – 10 WRZESIEŃ 2017

Serdecznie zapraszamy 8 – 9 – 10 września 2017 r. do Gdańska do Hali Olivia na unikalne Targi Medycyny Naturalnej, Kosmetyki, Zdrowego Stylu Życia oraz mini Giełdę Minerałów.

Tematyka targów: Medycyna naturalna i alternatywna, holistyczny zdrowy styl życia, naturalna kosmetyka, preparaty i suplementy, najnowocześniejsze terapie służące zdrowiu i jego profilaktyczne, Feng Shui, zioła, przyprawy, oleje, herbaty, zdrowotne i egzotyczne (Himalaja), miody z najlepszych pasiek, irydologia, minerały, kamienie, kryształy, ciekawa biżuteria, doradztwo życiowe.

UWAGA! NA TARGACH BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ UNIKATOWE PREZENTY DLA RODZINY I PRZYJACIÓŁ! BĘDĄ WYJĄTKOWE STOISKA!

www.facebook.com/odwahadelkadogwiazd
POLUB NAS NA FACEBOOKU! NA TEJ STRONIE BĘDZIE PROGRAM WYKŁADÓW ORAZ ATRAKCJE TARGÓW!

Adres targów: Hala Olivia Al. Grunwaldzka 470 80-309 Gdańsk
Targi czynne od godziny 10 do 18.

UWAGA! WEJŚCIE NA TARGI SEKTOR B. KOŁO RECEPCJI HOTELU OLIVIA. GÓRNY PARKING.

Bałtyckie Spotkania i Targi to zawsze około 25 wykładów i masa ciekawych stoisk. Na naszą 142 edycję Targów w Gdańsku w Hali Olivia przyjadą jak zwykle niezwykli wykładowcy.

HIT Targów: Jantry z Nepalu Na targi przyjedzie specjalnie stoisko na którym będą wytwarzane indywidualnie Jantry. Pochodząca z Tybetu licząca ponad 5000 lat sztuka wytwarzania indywidualnych Jantr będzie prezentowana tylko na naszych targach. Jantry to specjalnie wykonane indywidualne talizmany, są one przeznaczone tylko i wyłącznie dla danej osoby dla której są wytwarzane. Jest cała gama Jantr które mają chronić przed chorobami daną osobę, mają za zadanie likwidować zagrożenia dla danej osoby, powodować że dana osoba czuje się szczęśliwa i naładowana energią, sprawiać że dana osoba odniesie sukces biznesowy. To wyjątkowa okazja do nabycia unikalnych talizmanów dla siebie i najbliższych osób!

Naszym honorowym i specjalnym gościem będzie Grzegorz Ciszak znany producent akcesoriów ezoterycznych! Grzegorz Ciszak przywiezie symbole szczęścia i powodzenia, a również remedia do Feng Shui - starej Chińskiej sztuki synchronizacji energii w otaczającej nas przestrzeni, wahadełka, pierścienie, różdżki, nowoczesne odpromienniki między innymi ADR dr. Adriana Wosińskiego.

Jacek Krawczyk – naukowiec, badacz i wynalazca, właściciel firmy badawczej Hotra. Od 1997 r. wspomagają akweny wodne w doprowadzaniu ich do stanu równowagi za pośrednictwem urządzeń Hotry, które: - blokują związki chemiczne dewastujące pamięć i spójność wody, - wzbogacają wodę w jej pierwotną informację przez rozpoznanie pozostałych w niej śladowych wzorców informacyjnych, energetyzują, regulują pH wody, nadbudowują informacje wyprzedzające przyszłe załamanie stanu równowagi. Jacek Krawczyk stwierdził, że głównym przesłaniem firmy jest nie szkodzić. Produkowanie przez nas urządzenia muszą wykazywać tę samą cechę. Dodatkowo, będąc świadomym ograniczonych zasobów wody na świecie przy produkcji wyrobów zużywamy minimalną ilość wody. Z czasem ilość pozytywnych informacji kodowanych w urządzeniach zwiększa się, co świadczy o doskonaleniu się produkcji i nadążaniu za ciągle zmieniającym się środowiskiem. Jest to wynikiem samokształcenia się i podnoszenia naszych kwalifikacji. Urządzenia są wykorzystywane do stabilizacji akwenów słodkowodnych (na terenie Polski wyroby zostały umieszczone w ponad 100 akwenach). Specjalistyczne urządzenia współpracujące w warunkach słono-wodnych (w Bałtyku zostały umieszczone w Niechorzu we współpracy z rybakami co zwiększyło połowy średnio ze 120 kg/jednorazowo do 450 kg/jednorazowo; działania w Zatoce Gdańskiej i Puckiej. Są też wyroby skierowane do klientów indywidualnych (stabilizujące stan zdrowia, działające na zewnątrz i wewnątrz organizmu człowieka i jego najbliższe środowisko). Prowadzono prace badawcze w Wiślince – prace przywracające życie w kanałach ściekowych o K 14,0 wokół usypiska fosfo-gipsów (17,5 mln ton). Pojawiła się rzęsa, dafnia oraz żaby. Firma Hotra współpracuje z innymi firmami np. firma produkująca meblarskie płyty pilśniowe – do dziś trwają prace nad zwiększeniem wydajności przy minimalnej szkodliwości efektów produkcyjnych. Producent wyposażenia dla sklepów, minimalizowanie szkodliwości zewnętrznych i wewnętrznych czynników produkcyjnych (zmniejszenie absencji chorobowej przez dobranie nieszkodliwych czajników elektrycznych, zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza po umieszczeniu urządzeń stabilizujących biochemiczny skład powietrza). Usługa wspomagająca osiągnięcie sukcesu w udziale firm w międzynarodowych targach producentów przez zwiększenie frekwencji odwiedzających.


Na targach będzie gość dr. Czesława Kamińska która od lat tworzy autorskie recepty zielarskie o których opowie w czasie swoich wykładów. Przywiezie też swoje maści i preparaty.

Zapraszamy na bezpłatny wykłady dla gości targów który wygłosi Remigiusz Senska – Feng Shui – jak polepszyć swoje zdrowie i dostatek i szczęście prostymi działaniami w domu. Remigiusz Senska będzie udzielać porad jak zaprojektować dom lub mieszkanie aby było zgodne z wiedzą i sztuką Feng Shui. Dodatkowo na stoisku będzie można zakupić remedia czyli przedmioty wykorzystywane w sztuce Feng Shui jak dzwoneczki i inne wyjątkowe przedmioty – idealne na prezent!

Bardzo ciekawym stoiskiem będzie stoisko Firmy Tiens. Firma Tiens powstała w 1995 roku w Tianjin w Chinach. W 1997 roku Grupa Tiens weszła na światowy rynek i od tego czasu rozwinęła się do pozycji globalnej firmy działającej w wielu branżach. Grupa Tiens swoją działalnością obejmuje ponad 190 krajów. Posiada ona swoje oddziały w 110 krajach i regionach, a oprócz tego nawiązała strategiczną współpracę z największymi przedsiębiorstwami w wielu państwach. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Grupa Tiens opracowała innowacyjną i zróżnicowaną gamę produktów: od zdrowej żywności, urządzeń Wellness, kosmetyków i produktów do pielęgnacji ciała po artykuły gospodarstwa domowego. W ten sposób przyczyniła się do polepszenia egzystencji w ponad 30 milionach gospodarstw domowych na całym świecie i sprawiła, że ludzie mogą cieszyć się ze zdrowego, radosnego, pięknego i bogatego życia. Stoisko Tiens to doskonałe produkty i porady profesjonalistów – zapraszamy!

Na targach będzie możliwość badania mikroskopowego żywej kropli krwi. Badanie żywej kropli krwi to technika badawcza służąca ocenie zdolności organizmu do utrzymania wewnętrznej stabilności, zwanej homeostazą.
W obrazie krwi stwierdzamy składniki morfotyczne krwi:
a).prawidłowe,
b).patologiczne - pasożyty
Pod względem wykrywalności pasożytów obecnych w organizmie człowieka, mikroskopowa analiza żywej krwi jest jedną z bardziej skutecznych metod.
- grzyby w próbce widać pojedyncze jak i całe kolonie grzybów
- objawy zakwaszenia w układnie krwionośnym np. agregacja erytrocytów(zlepienie) wskazuje na zakwaszenie krwi(obniżenie ph).
- zaburzenia gospodarki mineralnej np. obecność kwasu ortofosforowego świadczy o tym, że w organizmie brakuje wapnia
- kryształy kwasu moczowego
- jeśli są stwierdzone w preparacie mogą świadczyć między innymi o wysokim poziomie kwasu we krwi, zaburzeniach metabolicznych. Kryształy najczęściej odkładają się w stawach i tkankach miękkich(np. dna moczanowa).
- obecność kryształów soli fosforanowo - wapniowych
- uszkodzenia erytrocytów - podwyższona liczba białych ciałek krwi
- obecność skrystalizowanego cholesterolu - metale ciężkie i wiele innych.

Na targi przyjedzie Pani Renata Szymańska - opowie o starodawnych metodach oczyszczania osób i mieszkań ze złej energii, np. stosowanej od wieków metodzie oczyszczania jajkiem stosowaną szczególnie na Podlasiu. Więcej o metodzie dowiecie się Państwo na targach w czasie wykładu p. Renaty Szymańskiej.

Na targi przyjedzie specjalistyczne stoisko od dźwiękoterapii. Dźwiękoterapia wykorzystuje naprawcze działanie częstotliwości które docierając do organizmu powoduje samoleczenie organizmu. Metoda ta jest bardzo polecana do leczenia zarówno chorób fizycznych jak i psychicznych. Więcej o metodzie dowiecie się Państwo na targach.

Przyjadą specjalne stoiska z dużą ilością naturalnych miodów z Polskich pasiek, z bardzo czystych obszarów Borów Tucholskich. Bartnik przywiezie rzadko występujące miody które są niedostępne w sklepach oraz których receptury bardzo dobrze wypływają na organizm ludzki. Zapraszamy do oryginalnych zakupów i do robienia prezentów dla najbliższych z pszczelich produktów. Zachęcamy do stosowania pyłku i pierzchy.

Na targi przyjadą specjalnie stoiska z biżuterią z minerałów. Wyjątkowa biżuteria z naturalnymi kamieniami oprawiona w srebro i złoto będzie stanowić idealny prezent dla siebie i najbliższych osób. Biżuteria nie jest dostępna w Internecie ani w sieciach sklepów, jest ręcznie wytwarzana. Można będzie też nabyć minerały z całego świata w formie surowych brył np. ametysty z Brazylii lub unikatowe kamienie z Madagaskaru.

Maść żywokostowa ze względu na skuteczność i szybkość działania znana jest i stosowana od bardzo dawna. Żywokost pobudza ziarnicowanie skóry - nawilża ją i regeneruje zwiększając jej elastyczność przy jednoczesnym zmniejszeniu rogowacenia. Niweluje popękane naczynka, działa przeciwzmarszczkowo oraz ma zbawienny wpływ na żylaki, owrzodzenia i hemoroidy. Maść żywokostowa przyspiesza regenerację kości i stawów, pozytywnie wpływając na elastyczność i gładkość ciała z zachowaniem swych właściwości przeciwbólowych (reumatyzm) i pielęgnujących. Dla ulgi w bólu stosować 2-3 razy dziennie. Dla pielęgnacji co drugi dzień na około 30 minut przed myciem.

Naturalne suplementy dostępne tylko na targach! Na targi przyjedzie specjalnie stoisko z suplementami wytwarzanymi w sposób naturalny, bez chemii, których celem jest wspomaganie układu odpornościowego oraz dostarczanie organizmowi naturalnego magnezu. Wyjątkowe naturalne suplementy które nie są dostępne w Internecie ani w sieciach sklepów.

Oryginalne wyroby z Nepalu Będzie stoisko z oryginalnymi wyrobami z Nepalu - specjalnie na edycję wrześniową stoisko przywiezie niezwykłe towary prosto z Nepalu! Zapraszamy do oryginalnych zakupów i do robienia prezentów dla najbliższych.

Na targi przyjedzie niezwykle skuteczna bioenergoterapeutka Zdzisława Wawrzyniak! Zdzisława Wawrzyniak mówi, że chorzy w całej Polsce znają mnie jako Zdzisławę. Opatrzność obdarzyła mnie talentem i siłą uzdrowicielską. Posiadam ogromną energię, którą wykorzystuję dla dobra ciężko chorych. Jestem zapraszana na wszystkie duże festiwale neuroterapii w kraju i pomagam tam wielu cierpiącym uwalniając ich dotykiem od bólu i przywracając do normalnego życia. Dla wielu potrzebujących jestem jednak nieosiągalna. Mieszkacie zbyt daleko ode mnie, albo z powodu choroby nie opuszczacie Waszych mieszkań. A ja bardzo pragnę Wam pomóc. Dlatego od kilku lat uzdrawiam na odległość. Moja energia, podobnie jak fale radiowe biegnie tam gdzie ją kieruję i trafia celnie do potrzebujących.

Na targi przyjadą słynne wróżki Fatima i Tatiana.

Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki Hala Olivia 8 – 9 – 10 września 2017 od 10 do 18 od piątku do niedzieli.

A więc zapraszamy Państwa na ciekawe wykłady do naszych specjalistów, zielarzy, i na zakupy do stoisk handlowych. Przeznaczcie te 3 dni dla siebie! Jesteście tego warci oraz Wasze zdrowie również!

Bilet ulgowy 7 zł, normalny 9 zł, a wstęp na wszystkie wykłady bezpłatny dla uczestników targów.

UWAGA!!! NOWA STRONA Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O TARGACH: www.facebook.com/odwahadelkadogwiazd POLUB NAS NA FACEBOOKU!

  • ATRAKCJE TARGÓW W GDAŃSKU

Kontakt:
601 615 549 monikadymecka@wp.pl
Miejscowość: Gdańsk (pomorskie)
Strona internetowa: www.wahadelko.com
Data dodania: 2017-09-02
Data wygaśnięcia: 2017-09-16
Ilosc wyświetleń: 100
Wszystkie ogłoszenia użytkownika